Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sylwester :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sylwester

    Ja tam zawsze preferowałam domówki ze znajomymi. Nie lubię wychodzić na jakieś kluby czy tym bardziej bale gdzie trzeba jeszcze płacić. Ze znajomymi to zawsze wiadomo, że impreze będzie udana. Doborowe towarzystw to podstawa. Na takim balu nigdy nie wiadomo kogo się spotka. Zawsze jest to jakaś niewiadoma.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sylwester

      Ja co roku chodziłam na bale ze znajomymi ale w tym roku myślimy nad hotelem w Kazimierzu Dolnym: http://villabohema.pl/. Bardzo podobają mi się ich atrakcje. Można zamówić rejs statkiem po Wiśle, zwiedzanie miasta z przewodnikiem albo nawet przejażdżkę jeepami po wąwozach co mnie najbardziej chyba interesuje.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sylwester

        Ja lubię domówki. W tym roku imprezuję z mężem u znajomych, będzie kilkanaście osób, więc powinna być dobra zabawa Za organizowanymi balami czy imprezami w klubach nie przepadam.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sylwester

          Zdecydowanie w domu z przyjaciółmi Odpalimy sobie nowości muzyki elektronicznej http://www.electronicbeats.pl/czytaj bo taka lubimy i będziemy się bawić do rana

          Skomentuj


            #35
            Odp: Sylwester

            Też zdecydowanie wolę sylwestra w gronie swoich bliskich znajomych niż jakieś wielkie bale czy wesela. Tak to zawsze wiadomo kto Cie otacza i nie musisz się specjalnie pilnować. Można trochę popuścić wodze fantazji i pójśc w przysłowiowy melanż. W sumei to nigdy nie byłam na jakimś balu w sylwestra ale tak czuję, że to po prostu nie dal mnie i źle bym się tam czuła.
            Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

            Skomentuj


              #36
              Odp: Sylwester

              A ja mam ochotę na jakiś bal, temat został już poruszony ze znajomymi i nawet rozwinięty, żeby jechać ze 3 dni wcześniej i dołączyć do tego jakieś SPA, taki relaksik przed końcem i początkiem roku.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Sylwester

                Napisane przez verde3 Pokaż wiadomość
                A ja mam ochotę na jakiś bal, temat został już poruszony ze znajomymi i nawet rozwinięty, żeby jechać ze 3 dni wcześniej i dołączyć do tego jakieś SPA, taki relaksik przed końcem i początkiem roku.
                Polecam Hotel DIVA Spa w Kołobrzegu. Ceny przyzwoite, pokoje na wysokim poziomie, pyszne jedzenie. A do tego blisko morza więc można pospacerować po udanej imprezie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sylwester

                  My w tym roku chyba postawimy na domówkę, trochę brakuje mi spotkań ze znajomymi i nie chciałabym znowu spędzać sylwestra przed tv. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sylwester

                    My lubimy góry, to i w góry jedziemy. Do Szklarskiej Poręby bo to fantastyczna miejscowość, wolę ja od oklepanego Zakopanego. No i mamy tam swoją miejscówkę - Dom pod koziołkami. Przytulnie, ładnie, dobrze karmią i mają strefę spa Jeszcze miesiąc i wreszcie odpoczynek!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sylwester

                      Ja znalazłam świetny hotel spa w górach i chciałabym tam spędzić sylwestra. Nie wiem jednak czy będę miała z kim dzieci zostawić bo teściowie nagle sobie przypomnieli że idą gdzieś na zabawę a jak pytałam wcześniej to planów nie mieli... Może moi rodzice nas poratują. Szkoda byłoby odpuścić bo oferta jest bardzo atrakcyjna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sylwester

                        My spędzimy Sylwestra po raz pierwszy w czwórkę, więc małe, dodatkowe święto będzie. Jakoś odkąd są dzieci nie ciągnie mnie na bale

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sylwester

                          Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                          My spędzimy Sylwestra po raz pierwszy w czwórkę, więc małe, dodatkowe święto będzie. Jakoś odkąd są dzieci nie ciągnie mnie na bale
                          dzieci wszystko zmieniają w naszym zyciu. Ja jakoś też wolę spędzić taki dzień razem, na bal pójdziemy jak dzieciaczki będą większe i będą mogły zostać pod czyjąś opieką na całą noc

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Sylwester

                            my prawdopodobnie będziemy siedzieć w domu ze szkrabem, który ostatnio lubi się budzić w okolicach północy na posiłek. Także wyjście w tym czasie na jakąś imprezę odpada ale nie narzekamy

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sylwester

                              Przez ostatnie 5 lat spędzaliśmy sylwestra w domu, razem z naszą córką. Niedawno dowiedziałam się, że nasi rodzice zorganizowali nam wspaniałą niespodziankę. W tym roku nasz Sylwester Warszawa spędzimy w hotelu Venecia Palace, podczas wspaniałej imprezy w Pałacu na wodzie . Natomiast nasza córa spędzi tę noc z dziadkami w jednej z sali zabaw. Bardzo się cieszę, że pierwszy raz od bardzo dawna uda nam się spędzić chwilę czasu tylko we dwoje.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sylwester

                                jak narazie jeszcze nie wiemy ;D
                                pożyczki przez internet
                                pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                                szybka pożyczka przez internet
                                chwilówka na dowód przez internet
                                porównywarka chwilówek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X