Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym się kierować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czym się kierować?

    Moja siostra niebawem wraca do pracy zawodowej, zatem zastanawia się nad wyborem żłobka dla dziecka.
    I tu pojawia się mnóstwo pytań, które automatycznie nasuwają się, jeśli chodzi o taką decyzję: czy oddawać dziecko do złobka, czy skorzystać z pomocy dziadków i niani?, jak wybrać najlepszy?, co powinno być w ofercie żłobka, aby dobrze wybrać?, etc.

    Jakie Wy miałyście jeszcze pytania, zanim wybrałyście odpowiednie miejsce? Na co zwracałyście uwagę przede wszystkim?
  •    
       

    #2
    Odp: Czym się kierować?

    http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=134
    możesz przejrzeć ten wątek

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czym się kierować?

      przepraszam nie ten wątek chyba mi się wkleił
      Niania,babcia czy żłobek ...Jest podobne pytanie w tym samym dziale

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czym się kierować?

        Ok, dziękuję. Przejrzę te wątki.
        Tymczasem siostra już prawie dokonała wyboru, więc jednak żłobek: http://malemisie.pl/zlobek-male-misie-warszawa. Ten, w Warszawie, przekonał ją zajęciami stymulującymi wczesny rozwój dziecka, więc zdecydowała, że tam, pod okiem fachowców dziecko będzie najlepiej zaopiekowane.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czym się kierować?

          Napisane przez loren Pokaż wiadomość
          Ok, dziękuję. Przejrzę te wątki.
          Tymczasem siostra już prawie dokonała wyboru, więc jednak żłobek: http://malemisie.pl/zlobek-male-misie-warszawa. Ten, w Warszawie, przekonał ją zajęciami stymulującymi wczesny rozwój dziecka, więc zdecydowała, że tam, pod okiem fachowców dziecko będzie najlepiej zaopiekowane.
          A mi nadal żłobek kojarzy się z salą płaczących dzieci i jedną opiekunką mającą je gdzieś :/ wiem że teraz to już nie te czasy i jestem uprzedzona a najgorsze jest to że chyba sama będę musiała oddać naszego szkraba do jakiegoś żłobka i nie wiem jak zmienić swoje wyobrażenia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czym się kierować?

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            A mi nadal żłobek kojarzy się z salą płaczących dzieci i jedną opiekunką mającą je gdzieś :/ wiem że teraz to już nie te czasy i jestem uprzedzona a najgorsze jest to że chyba sama będę musiała oddać naszego szkraba do jakiegoś żłobka i nie wiem jak zmienić swoje wyobrażenia
            Może najlepiej iść i sprawdzić jak jest, albo popytać o opinie inne matki których dzieci chodziły do tego żłóbka . U nas w gminie nie ma żłobka więc taka obcja nie wchodziła nawet w rozważania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czym się kierować?

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              A mi nadal żłobek kojarzy się z salą płaczących dzieci i jedną opiekunką mającą je gdzieś :/ wiem że teraz to już nie te czasy i jestem uprzedzona a najgorsze jest to że chyba sama będę musiała oddać naszego szkraba do jakiegoś żłobka i nie wiem jak zmienić swoje wyobrażenia
              ja jakoś też mam takie wyobrazenia ;] wiem wiem teraz wyglada to inaczej ale ja jakos mialabym ogromny problem zostawic moją Zosie w zlobku, są teraz zlobki fajne, kolorowe z milymi paniami - mam dwie kolezanki pracujace w zlobkach i sa to fajne kobitki i z sercem podchodza do pracy, mamy w rodzinie Tosie 20 miesiczna ktora z swojego zlobka nie chce wychodzic :P choc rodzice dlug szukali tego odpowiedniego i mieli rozne przygody z zlobkami

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czym się kierować?

                Niestety ja się przymierzam do żłobka chyba.Niby jest wybór duży, można pochodzić najpierw razem z dzieckiem, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda itd. Ale trudno rozstać się z maluchem, dla którego jest się całym światem.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czym się kierować?

                  u nas myslelismy na zlobkiem dlugo, babce odpadly nam na starcie, niania tez - przeanalizowalismy wszystko i zdecydwalismy ze naraze ja zostaje z Zosia - z perspektywy czas tak jest dobrze nam ja sie ogromni ciesze z kazdego dnia spedzonego z nią razem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czym się kierować?

                    My zdecydowaliśmy się od maja na żłobek, aż się boję jak sobie pomyślę choć drugiej strony nie chciałabym już chyba siedzieć w domu. Brakuje mi pracy i ludzi, mam nadzieję że uda mi się to wszystko pogodzić i moje dziecko też będzie zadowolone

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czym się kierować?

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      My zdecydowaliśmy się od maja na żłobek, aż się boję jak sobie pomyślę choć drugiej strony nie chciałabym już chyba siedzieć w domu. Brakuje mi pracy i ludzi, mam nadzieję że uda mi się to wszystko pogodzić i moje dziecko też będzie zadowolone
                      Właśnie to jest to że wyjdzie się do ludzi to już człowiek lepiej się czuję bo tak długo jak się zasiedzimy w domu to też źle Jak zaczęłam sobie chodzić na parę godzin do pracy to też się zmieniło i sama lepiej się czuję i wytęskniona do dzieci wracam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czym się kierować?

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        My zdecydowaliśmy się od maja na żłobek, aż się boję jak sobie pomyślę choć drugiej strony nie chciałabym już chyba siedzieć w domu. Brakuje mi pracy i ludzi, mam nadzieję że uda mi się to wszystko pogodzić i moje dziecko też będzie zadowolone
                        mika997 będzie dobrze, zobaczysz. Ja doskonale znam te obawy, ale mijają po takich akcentach jak np. dziś jak zaprowadziłam Majkę po 3 dniowej przewie do żłobaka, jak ją rozebrałam pobiegła szybko do cioci się przytulić bo tak się za nią stęskniła i przez całe Święta o niej wspominała.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czym się kierować?

                          jjmkasuper ze trafiliscie na taki żłobek - bo mam znajomych bo dlugo szukali tego swojego i tego w ktorym dziecko czulo by sie naprawde dobrze

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czym się kierować?

                            i do tego jeszcze chyba przytrafiło się jakieś małe love story bo całe Święta mówiła też o Mikołaju - to jest jej jeden z kolegów

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czym się kierować?

                              Ja zdecydowałam się na pracę w domu i tym samym zostanie z dzieckiem. W weekendy - studia, wtedy zostaje z mężem, ewentualnie z dziadkami, kiedy chcemy pobyć gdzieś sami

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X