Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

solarium w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    w ciazy czy nie sztucznej opalenizny jak i sztucznych paznokci nie lubie poprostu.
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      a mi w ciąży od pierwszych promieni słonecznych w kwietniu pojawiły się pierwszy raz piegi na nosku

      na początku szok!!! ale teraz bardzo mi się podobają, a jak działają na mojego faceta

      ale chyba znikną, co? jeśli to takie ciążowe tylko...

      Skomentuj


        #18
        piegi są sexi
        na serio, mi się podobają, dodają kobiecie naturalności
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          #19
          Szamana artykul artykulowi nie rowny - dla mnie opinai jakiegos tam lekarza z miasteczka jest niczym w porownaniu do badan naukowcow.A zdania zawsze beda podzielona jak chocby w temacie alkohol a ciaza ( i nie mowie tu o upijaniu sie a o lampce wina od okazji )
          Dla mnie glupota jest korzystanie z solarium w ciazy i tyle. Gorace kapiele sa zakazane wiec tym bardziej solarium byc powinno.
          "Uczęszczanie do solarium w ciąży może powodować przebarwienia na skórze, a także może dochodzić do odwodnienia lub nadmiernego ogrzania organizmu, co prowadzi do zmian w krążeniu krwi - może to negatywnie wpływać na płód. Wyniki niektórych badań sugerują związek między promieniowaniem UV a niedoborem w organizmie kobiety kwasu foliowego, ponieważ ulega on rozpadowi pod wpływem silnych promieni słonecznych lub sztucznych promieni."
          No nad czym sie tu zastanawiac ... a potem delikwentki wypisuja brednie na forum ze lekarz zawinil bodziecko urodzilo sie chore ...

          Skomentuj


            #20
            ja mialam w rodzinie przypadek kiedy zona kuzyna opalala sie w ciazy na plazy ,po jakisms czasie zle sie czula i pojechali na pogotowie okazalo sie ze plod obumarl.O nieszkodliwosci mnie nikt nie przekona.
            zreszta co tu duzo gadac ,opalanie sie nawet nie bedac w ciazy nie jest zdrowe...

            Skomentuj


              #21
              no to rzeczywiście nieprzyjemne zdarzenia
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj


                #22
                Solarka w ciąży? No co ty kobieto? Bardo, bardzo kiepski pomysł....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  następna oburzona
                  a ja zadając to pytanie wcale nie wyraziłam chęci skorzystania...
                  3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                  Skomentuj


                    #24
                    Dziewczyny nie jest udowodnione naukowo, że solarium szkodzi dzidziusiowi... Ale ja na te wspaniałe 9 miesięcy zrezygnowałam z solarki...
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      #25
                      w końcu jakaś racjonalistka
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Chyba jednak jest udowodnione naukowo bo zastanawiaja sie nad wprowadzeniem zakazu dla nieletnich!A solarium czy chociby lezenie na sloncu sory ale to troche niepowazne








                        Skomentuj


                          #27
                          Ja lubię solarium, ale w ciąży nie chodziłam i nie będę chodziła, nawet o tym nie pomyślałam. Półtora tygodnia temu miałam wypadek samochodowy, facet stuknął nasz samochód i uciekł. Na szczęście spisłyśmy z mamą i siostrą numery. Przyjechała policja i pogotowie, na pogotowiu musiałam wyrazić zgodę na zrobienie zdjęcia kręgosłupa, zgodziłam się, ponieważ jestem w 8 miesiącu ciąży i lekarze powiedzieli, że nie zagraża to mojemu maleństwu, a lepiej żebym zrobiła, bo co jeśli coś zagraża mojemu życiu, ale i tak nie obyło się bez łez. Solarium na pewno szkodzi i nie pomoże to mojemu zdrowiu, więc nie odwiedzam w ciąży, po ciąży zamierzam kilka razy pójść, ale z umiarem jak wcześniej. Zresztą teraz jest lato, można zasłonić głowę, wyjść na balkon, do ogródka, na spacer i poopalać się trochę (z umiarem)

                          Skomentuj


                            #28
                            Jakn w 33tc wystawilam sie na slonce to mi maly w brzuchu sambe tanczyl gdy tylko brzuch zakrylam mokra czarna bluzka byl spokoj. Nie wypobrazam sobie wiec isc na solarioum Z brzuchem. Ja zreszta jestem ogolnie przeciwna solarce nie tylko w ciazy, nigdy nie bylam i pewnie nie pojde. To ma wiecej minusow niz plusow.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #29
                              wszystkim zainteresowanym polecam artykuł
                              http://www.ebrzuszek.pl/index.php?op...595&Itemid=148
                              tylko zaraz nie wywołujcie burzy w szklance wody

                              to może po prostu pozwoli nam inaczej spojrzeć na tego typu sprawy, a nie ślepo podąrzać za utartymi regułami.
                              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                              Skomentuj


                                #30
                                No proszę to dowiedziałam się czegoś ciekawego. Tylko dlaczego nie tak dawno jak 2-3 miesiące temu był reportaż w TV, gdzie porównywali solarium do palenia papierosów
                                Ciągle zasypuja nas informacjami, że najpierw coś jest dobre za chwilę te samo jest bee bądź odwrotnie : coś jest niekorzystne a za chwilę jest ok.
                                Ciekawe skąd takie sprzeczne informacje
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X