Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze figury po porodzie:::jesteśmy z nich zadowolone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    kiedy zaszłam pierwszy raz w ciąże ważyłam 55 kilogramów. przez ciąże przytyłam do 75 kg. po porodzie spadłam do70 kg. 4 miesiące puźniej zaszłam w ciąże w której z 70 kg przytyłam do 85. 11 miesięcy temu urodziłam drugiego syna i ważyłam 80kg. i tak mi zostało. do dzisiaj tyle waże i żadne diety niepomagają w straceniu tej wagi. a oprucz tego został mi brzuch i wyglądam jak w 4 mies. ciąży. do tego cellulit i rozstępy. KOSZMAR. a chciałam dodać ze pół roku karmiłam piersią(a to ponoś przyspiesza chudnięcie po ciąży). Zostały tylko marzenia o powrocie do dawnej figury.

    A MOŻE WIECIE JAK SZYBKO I ŁATWO STRACIĆ WAGĘ???

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      daria ja mysle ze w twoim przypadku to przede wszystkim chwilowo hormony ksztaltuja sylwetke.Z tego co piszesz to przed pierwsza ciaza wazylas prawie tyle co ja (w ciazy przytylam 20kilo) 4 m-ce pozniej zaszlas znowu w ciaze to normalne ze organizm magazynowal tluszczyk na nastepna dzidzie Mysle ze jak bedziesz rozsadnie jesc i troche sie poruszasz to wrocisz do siebie ale sposobu na szybkie schudniecie nie znam niestety wiec chyba za duzo nie pomoge

      Skomentuj


        #93
        Napisane przez Daariaa87J Pokaż wiadomość
        A MOŻE WIECIE JAK SZYBKO I ŁATWO STRACIĆ WAGĘ???
        Łatwo niestety nigdy nie idzie w parze z szybko
        Ja sobie już całą diete opracowałam z pomocą specjalisty, czekam tylko aż Mały sie wykluje i do dzieła!!!

        mam do zrzucenia ok. 20 kg żeby móc wcisnąć się w ukochany rozmiar 38 do końca roku

        trzeba być upartym i konsekwentnym, ale ja chce się dobrze czuć sama ze sobą no i dla mojego mężczyzny chcę być taka jak w zeszłe wakacje

        Skomentuj


          #94
          Ja z doświadczenia wiem że w drugiej ciąży tyje się o wiele więcej i o wiele ciężej jest to zgubić.Ja przed pierwszą ciążą ważyłam 54 a po 49 w drugiej tuż przed porodem ważyłam 80 kg pół roku po porodzie spadłam do 61 myślę że to zasługa karmienia piersią bo jak przestałam karmić to znowu przytyłam 8 i jeszcze miesiąc temu ważyłam 69 a teraz 65 i waga powoli spada. Poprostu wziełam się za siebie, wyeliminowałam słodycze i dużo się ruszam no i jest wiosna pora roku na odchudzanie.I odradzam szybkie spadanie z wagi bo to grozi efektem jojo, lepiej powoli, systematycznie i ruch jest najważniejszy.Powodzenia w odchudzaniu


          Skomentuj


            #95
            Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
            Kobetki!
            Nasze rozstepy, boczki i te różne to nie powód do zamartwiania sie.
            to pamiątka po chwilach kiedy w Naszych brzuszkach rozwijały sie Maluszki!
            Zamiast martwić sie i tracić energie na kolejne diety cud- szlejcie z Dzieciakami, biegnijcie do sklepu po jakąś fajna bielizne i... traccie kalorie z Meżem ONI NAPRAWDE SA ZACHWYCENI NASZYMI CIAŁAMI
            bilalutka19 ma racje! mój mąż nie powiedział mi żebym troche schudła. Dopiero teraz zobaczyłam jaka wcześniej CHUDA byłam. Poza tym kochanego ciała nigdy za wiele. Nie stosuje żadnej diety, chociaż bardzo chciałam, ale mówiąc szczerze, nie czyje sie źle z tymi małymi boczkami, ciut szerszymi biodrami, okrągłą pupą! Więc głowy do góry! Koniec zamartwiania się!

            Skomentuj


              #96
              Napisane przez Daariaa87J Pokaż wiadomość
              kiedy zaszłam pierwszy raz w ciąże ważyłam 55 kilogramów. przez ciąże przytyłam do 75 kg. po porodzie spadłam do70 kg. 4 miesiące puźniej zaszłam w ciąże w której z 70 kg przytyłam do 85. 11 miesięcy temu urodziłam drugiego syna i ważyłam 80kg. i tak mi zostało. do dzisiaj tyle waże i żadne diety niepomagają w straceniu tej wagi. a oprucz tego został mi brzuch i wyglądam jak w 4 mies. ciąży. do tego cellulit i rozstępy. KOSZMAR. a chciałam dodać ze pół roku karmiłam piersią(a to ponoś przyspiesza chudnięcie po ciąży). Zostały tylko marzenia o powrocie do dawnej figury.

              A MOŻE WIECIE JAK SZYBKO I ŁATWO STRACIĆ WAGĘ???
              Daria ja miałam dokladnie tak samo! przed ciążą ważyłam 53 kg i byłam chuda(teraz to widze). w trakcie ciązy przytyłam ponad 20 kg. Wazyłam 76kg. Myślałam że po porodzie zejde tak mniej wiecej do 60kg, ale niestety. W maju minie rok jak urodziłam a ja waże 69,5kg nie stosowałam żadnej diety cud, bo to chyba i tak nic nie da. ale to faktycznie moze byc sprawka hormonów, tym bardziej ze mam problemy z tarczyca

              Skomentuj


                #97
                A u mnie dziwnie - po dwóch porodach wróciłam do wagi sprzed macierzyństwa, ale .... no, cóż brzuszek już nie ten, boczki są??? No nie wiem, czy kości mam lżejsze (osteoporaza), czy mięśni mam mniej (brak ćwiczeń). Słowem niby wlał, wylał, ale straty estetyczne są!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  ja sie wczesniej chwialilam, ze wygladalam po porodzie lepiej niz przed ciaza... no ale ten czas minal. wszystko sie utrzymywalo ladnie do 7 miesiecy po porodzie. ostatnie 3 miesiace z tych 7 bralam tabletki na depresje ... po ich odstawieniu niestety wrocilam do stanu sprzed ciazy... to jedynie 3-4 kg wiecej a juz czuje sie duza
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    #99
                    Figura po porodzie to zawsze ciekawość rodzących.

                    Kochane, wszystko zależy od metabolizmu, ale też od aktywności i ośmielę sie tu odważnie stwierdzić nastawienia.
                    Jestem mamą dwójki dzieci z odstępem lat 14 i muszę przyznać ,że to może dziwnie zabrzmi ale z moich obserwacji i doświadczenia uważam,że wszystko zależy od nastawienia.
                    Jeśli więc założyłaś,że pozostanie Ci nadwaga to zapewne odpusciłaś i nic nie robiłaś po porodzie tylko narzekałaś.
                    Jeśli natomiast postanowiłaś,że po porodzie chcesz nadal wyglądać dobrze, to pewnie od razu wzięłaś się do roboty i na efekty nie trzeba było długo czekać.
                    Ja należę do tej drugiej grupy
                    Ale oczywiscie pozdrwiam obie i życzę silnej woli.

                    Skomentuj


                      moją figurą jestem mile zaskoczona bo wróciła całkowicie do stanu z przed ciąży... ten sam rozmiar i ta sama waga bez brzuszka i rozstępów....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Z mojej figury jestem w pełni zadowolona, niektórzy moi znajomi mówią ,że wyglądam nawet lepiej niż przed ciąża . Zrzuciłam w niecałe 2 miesiące więcej niż przytyłam w ciąży.Nie mam ani brzuszka, ani rozstępów.

                        Skomentuj


                          Ja Jestem Zadowolona Z Figurki, Tylko Te Małe Boczki, Ale Ciągle Jestem Na Diecie W Czasie Ciąży Przytyłam 17 Kg A Straciłam 22 Jest Ok

                          Skomentuj


                            Ja niewiele przytyłam bo po 8 kg i z jedna i z druga coreczka. Po pierwszym porodzie jak wyszłam ze szpitala po tygodniu to warzyłam już mniej niż przed ciążą. Natomiast teraz po drugim też waże tyle samo tylko trochę więcej skóry zostało niestety, ale całe życie przede mną, żeby to unormować hehe

                            Skomentuj


                              witam,
                              przytyłam w ciąży ponad 20 kg,jednak szybko po porodzie doszłam do siebie-waga prawie taka jak przed ciążą więc jest ok,ale rzeczywiście BOCZKI i NIECO OBWISŁY WAŁEK BRZUCHA pozostały....no ,ale cóż,chyba takie uorki większości kobiet "pociążowych"Za to jak patrzę na syneczka to nie myslę o tym

                              Skomentuj


                                a ja jestem załamana brzuch mi został jak bym była w 4 m-c ciąży boczki okropne rozstępy takie ze na plaży się nie pokazuje po pokrywają 90%mojego ciała w ciąży przytyłam 20 kg straciłam 11 a jestem 4 miesiące po porodzie a o diecie nie mam co mysle bo jestem w 9 tczobaczymy co będzie po tej ciąży

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X