Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem do buzi na jesień i zimę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    W Avonie Jest 30 Po 7.90 A I 50 Maja Tylko W Mleczku

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Ja wkoncu zakupilam o taki

      Skomentuj


        #48
        Nusiak dzieki,nawet nie bade nivea szukac jezeli maja tylko z fitrem 30.na tutejsze slonce potrzeba czegos silniejszego

        Skomentuj


          #49
          No i ja tez muszę zakupić jak najszybciej taki kremik bo mam tylko Nivea na każdą pogodę a jak teraz z mała wychodzę na spacerek to po 2 godzinach spacerowania mała ma policzki zaczerwienione.
          ewelinkaaa7 chyba kupię taki sam kremik albo zobaczę jeszcze ten Iwostin może mają próbki w aptece.
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            #50
            Ja zakupiłam kremik z Lirene SPF 30 ale małej nie służy dostała dziwne krostki po drugim dniu smarowania, po odstawianiu odrazu znikły. Popytam o Iwostin

            Skomentuj


              #51
              Jaki krem na wiosnę?

              Cześc. Jaki krem polecacie na wiosnę do twarzy dla niemowlaka? Używałam zimą krem ochronny Bamabino ale teraz jest on już "za ciężki"?

              Skomentuj


                #52
                Ja kupiłam NIVEA Baby krem ochronny na słońce - faktor 30. Jak na razie jestem zadowolona.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez makwa Pokaż wiadomość
                  Cześc. Jaki krem polecacie na wiosnę do twarzy dla niemowlaka? Używałam zimą krem ochronny Bamabino ale teraz jest on już "za ciężki"?
                  Wszystkie kremy ochronne bywają ciężkie ... Ja przez cały rok stosuję krem ochronny na każdą pogodę NIVEA - uważam ,ze jest godny uwagi!

                  Skomentuj


                    #54
                    musia krem na każdą pogodę latem ?? przecież on żadnej ochrony przeciwsłonecznej nie ma (żadnego filtra), wody, która w lecie pomaga
                    nawilżyć skórę. Owszem godny polecenia jest ... ale zimą.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #55
                      Filtr to chyba ma, ale 4 więc tak jakby nie miał
                      Ja już teraz używam kremu 50 bo jak przypiecze to Julka ma zaraz czerwone
                      policzki i wysuszoną skórę. Już w innym wątku o kremach
                      przeciwsłonecznych pisałam o Iwostinie. Jest lekki, dobrze nawilża no
                      i chroni przed słońcem, którego mamy teraz pod dostatkiem


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        a jakiego Niusiak używasz bo ja muszę cos mojej malej zakupić
                        a myslicie że należy zróżnicować kremy dla dzieci z jasną i ciemną karnacją


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #57
                          Ja używam Iwostin, z filtrem 50


                          Skomentuj


                            #58
                            ja kochane dzis wybieram się na zakupy i małej kupie jakiś dobry w aptece co prawda mamy nivea ale bardzo trudno się rozsmarowuje i nie sprawdza się mała ma suchą skórę na buźce-także poszukam tego który jej kupiłam w tamtym roku nie pamiętam nazwy - był w sprayu kupiłam go w aptece kosztował ponad 40złale był rewelacyjny także jak zobaczę opakowanie to sobie przypomnę jaki to był-napewno super szybko się rozsmarowywał i nie uczulał był bezwonny i "psik psik"-super wygodne.Jak go dziś kupię napiszę Wam jak się nazywa.pozdrowionka
                            ...Każda z karmiących piersi matki
                            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                            Błogosławionym szczęściem...

                            Skomentuj


                              #59
                              aha a iwostinu kosmetyki swoją drogą tez są bardzo dobre bo ja używam dla siebie...
                              ...Każda z karmiących piersi matki
                              jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                              Błogosławionym szczęściem...

                              Skomentuj


                                #60
                                mój mąż kupił małemu Vichy 50
                                http://www.vichyconsult.pl/communs/v...s/CMFF0001.jpg

                                a w zeszłym roku miałam chicco 30 - masakra! totalnie się nie rozsmarowywał, wyglądał jak maseczka na twarzy a zmyć sie nawet nie dał!
                                pół godziny go wklepywałam by nie było białej buzi, nigdy więcej go nie kupię za ta cene! nnie polecam!

                                ale pewnie mi jeden nie starczy na całe lato dla 2 dzieci więc myslałam jeszcze nad tym:
                                http://www.bangla.pl/dla-dzieci/higi...zolu-p2965.htm
                                miał ktoś może?
                                Last edited by pinklady; 02-05-2009, 10:20.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X