Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

własny biznes jak zaistnieć w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

    Jeśli chodzi o hosting to rzeczywiście Hekko.
    Niezawodny, solidny, z dobrymi parametrami.
    Akurat to nie jest wysoki koszt. Domena z hostingiem wyjdzie w pierwszym roku mniej niż 100 zł. Można po prostu sprawdzić, czy interes wypali.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

      A może ktoś z was był na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017?

      Skomentuj


        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

        Jeśli chodzi o hostingi, to zdecydowanie polecam Hekko.
        Tani, niezawodny, solidny, kasa mała, a wiele serwisów na jednym koncie.
        Tyle lat, a to jedyny serwer, na którym się utrzymałem - to też o czymś świadczy.

        Skomentuj


          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

          Witam,
          Mam sklep osiedlowy i chciałabym zwiększyć sprzedaż i zakres działalności. Myślę o reklamie w internecie. Znacie może sposoby, jak zwiększyć widoczność w sieci? Chce żeby więcej osób wiedziało o moim sklepie. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
          Temat rozwiązany, znalazłam artykuł który mi pomógł xxxx
          Last edited by disne; 23-09-2020, 21:47. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

            Być może warto nakręcić film promocyjny - krótki, dynamiczny, przedstawiający biznes "od kuchni". Taki filmik można umieścić na YouTube i w mediach społecznościowych. Wielokrotnie oglądany i udostępniany, przyciągnie nowych klientów.

            Skomentuj


              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

              Ciekawe spostrzezenia.

              Skomentuj


                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                Myślę, że ten artykuł Ci wiele pomoże: xxx
                Last edited by disne; 23-09-2020, 21:48. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                  Najlepiej jest korzystać z usług profesjonanlych firm. Osobiście mogę polecić Ci firmę xxxx. Pracują tam prawdziwi specjaliści, którzy z pewnością pordzą sobie nawewt z bardzo wymagającymi zleceniami.
                  Last edited by disne; 23-09-2020, 21:48. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                    Według mnie najważniejsze jest posiadanie dobrego hostingu. Kupując hosting od Hekko możesz liczyć na otrzymanie dobrego produktu za rozsądną cenę. Zwłaszcza, że obecnie znajdziesz kupon rabatowy na ich blogu.

                    Skomentuj


                      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                      U nas w https://cdsomnia.pl/ czekamy na taki filmik już ponad miesiac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                        Dla mnie podstawą i dobrą inwestycja był szyld. Niestety odpowiednie wnioski przyszły dość późno ale Polak mądry po szkodzie. Z żoną prowadzimy szkółkę roślin i dopóki nie zawiesiliśmy dużego, szyldu, żadne tabliczki nie przynosiły rezultatu. Jak nie wiecie gdzie można by zrobić sobie dobry szyld to podsyłam naszego wykonawcę: https://www.drukowanieulotek.pl/ .
                        Czy jest sens nadal być człowiekiem, gdy pozbędziesz się uczuć?

                        Skomentuj


                          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                          Zauważyłam że teraz powstaje sporo firm, które oferują "różne bajery" do samochodu. Od zabawnych gadżetów po przyciemnianie szyb, czy renowację tapicerki. Sama zobacz na przykład na http://www.detailing-point.pl/ .W sumie każdy facet lubi dbać o swój samochód więc myślę że taki biznes będzie opłacalny

                          Skomentuj


                            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                            Jak dla mnei trzeba zacząc od postawienai storny na dobrym hostingu takim jak Hekko, dzięki temu będzie się ona szybciej ładowaać i zarządzaanie stroną będzie łatwiejsze To podstawowy element, a zapomina o nim wielu przedsiębiorców.

                            Skomentuj


                              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                              My korzystamy z usług StudioGO http://www.studiogo.pl – działają szybko i skutecznie.

                              Skomentuj


                                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                                My korzystamy z usług StudioGO http://www.studiogo.pl – działają szybko i skutecznie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X