Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy oszczędzacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy oszczędzacie?

    I mówisz że te meble są faktycznie trwałe ? Bo nie wiem czy warto w nie zainwestować...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy oszczędzacie?

      Od jakiegoś czasu staramy się z mężem planować swoje finanse. Polecam głównie:

      spisywać wydatki
      wyznaczyc sobie określone sumy jakie miesięcznie możemy wydać na poszczególne rzeczy
      oraz założyć sobie konto w banku. Oszczędnościowe, na które miesięcznie będzie wpływała określona suma pieniędzy. Praktycznie tego nie odczujemy, a odłożymy sporą sumkę

      Proponuję zerknąc sobie promocje konta bankowe - przy założeniu niektórych kont ma sie spore bonusy.

      Skomentuj


        Odp: Czy oszczędzacie?

        Tak, ale bez jakichś tam większych wyrzeczeń. Staram się odkładać pieniądze, ale nie zaciskam pasa.

        Skomentuj


          Odp: Czy oszczędzacie?

          Prawda jest taka, że oszczędzać można praktycznie na wszystkim ostatnio prawie 200 zł oszczędziliśmy dość przypadkowo na ubezpieczeniu OC bo przesłali nam ofertę i akurat natrafiłem na reklame - https://superpolisa.pl/ i faktycznie udało się znaleźć o te 200 zł tańszą, więc jak widać pieniądze do oszczędzenia są praktycznie dla każdego, kwestia w tym czy każdemu chce się oszczędzić?

          Skomentuj


            Odp: Czy oszczędzacie?

            Stara się oszczędzać w miarę możliwości. Na początek zrezygnowałam z telefonu na abonament i przeszłam na ofertę na kartę. Teraz rachunki są dużo niższe a doładowuje stan konta szybko na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefon...wanie-do-heyah. Serio, można coś tam zaoszczędzić co miesiąc

            Skomentuj


              Odp: Czy oszczędzacie?

              Dobrze wiedzieć. Myślę, że takie rozwiązanie faktycznie może być sporą oszczędnością.

              Skomentuj


                Odp: Czy oszczędzacie?

                Oszczędzamy z mężem od 5 lat, po 200 zł miesięcznie oboje. Nie są to może kokosy, ale jednak 400 zł miesięcznie to 4800 zł rocznie. Zawsze lepsze to, niż nic.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy oszczędzacie?

                  Poza oszczędnościami również gram w lotto, a konkretnie w Eurojackpot (https://lottopark.com/pl/graj/eurojackpot/) i od czasu do czasu trafiają się małe kwoty, któe również przelewam na konto oszczędnościowe.

                  Skomentuj


                    Odp: Czy oszczędzacie?

                    Ja staram się odkładać 1/6 swojej pensji, niestety w tym miesiącu musiałam wydać dużo na dentystę i remont roweru.

                    Skomentuj


                      Odp: Czy oszczędzacie?

                      Staramy się z żona oszczędzać, ale różnie to wychodzi. Mamy założone lokaty dla dzieci, żeby miały jakiś zalążek swoich pieniędzy jak będą już dorosłe co też nam ograniczy niektóre koszty. Staramy się również systematycznie odkładać sumę pieniędzy, ale częściej określamy sobie budżet na dany miesiąc i staramy się go trzymać.
                      Fargotex praca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy oszczędzacie?

                        ja oszczędzam płacąc niskie rachunki za ogrzewanie domu. Przy jego budowie zastosowaliśmy najlepsze materiały na rynku a mianowicie system CARBON od caparola, który jest wzmocniony włóknem węglowym.

                        Skomentuj


                          Odp: Czy oszczędzacie?

                          O, nieźle Przydadzą mi się te informacje Wielkie dzięki za porady
                          Najczęściej jest tak, że chcąc nauczyć się czegoś najistotniejszego, co jest konieczne, by przeżyć, musimy doświadczyć bólu.

                          Skomentuj


                            Odp: Czy oszczędzacie?

                            Pewnie , że oszczędzamy z mężem . zawsze trzeba mieć przygotowane jakieś pieniądze na czarną godzinę , ponieważ nikt tak naprawdę nie wie co przyniesie dzień jutrzejszy . Także dbamy o przyszłość dziecka . Moim zdaniem pomysł z lokatę jest jak najbardziej trafione . można założyć dziecku co miesiąc wpłacać w określonej kwoty pieniędzy . Jeśli dziecko osiągnie wiek pełnoletności to będzie miało pieniądze na przykład na zrobienie prawa jazdy czy na studia itp . także wydaje mi się , że to naprawdę dobre rozwiązanie , która zaprocentuje w przyszłości

                            Skomentuj


                              Odp: Czy oszczędzacie?

                              Staram się oszczędzać na wszystkim co się da.

                              Skomentuj


                                Odp: Czy oszczędzacie?

                                Oszczędzanie wcale nie jest takie proste. No chyba, że ktoś zarabia bardzo dużo. Ale większość polskich rodzin na pewno ma spore problemy z oszczędzaniem, chyba że sobie sporo rzeczy odmawiają. Ja odkładam co miesiąc 100 zł bo więcej nie dam rady.
                                Ale ktoś, kto nie istnieje, nie ulegnie rozkładowi, nie złamie niezłożonej nigdy obietnicy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X