Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Wracając do głównego tematu, to zależy od tego ile przytyjemy w ciąży. Ja jako że towarzyszyły mi mdłości, które przeważnie kończyły się wizytą w toalecie przytyłam aż 5 kg i w zasadzie zaraz po urodzeniu wróciłam do wcześniejszej wagi/figury.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Według mnie wszystko zależy od mobilizacji. Jeśli po ciąży nie mamy jakiegoś dobrego bodźca to nie uda się nam zbyt szybko odzyskać formy. W szkołach rodzenia podają wiele przykładów szybkiego zrzucania kilogramów. Odpowiednia dieta, treningi. Kilka miesięcy pewnie będzie trwał powrót do formy.

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Moja siostra przez 4 miesiące wróciła mniej więcej do dawnej figury

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Napisane przez wroblewskaa Pokaż wiadomość
          Według mnie wszystko zależy od mobilizacji. Jeśli po ciąży nie mamy jakiegoś dobrego bodźca to nie uda się nam zbyt szybko odzyskać formy. W szkołach rodzenia podają wiele przykładów szybkiego zrzucania kilogramów. Odpowiednia dieta, treningi. Kilka miesięcy pewnie będzie trwał powrót do formy.
          ja to w sumie nawet mobilizacji nie potrzebowałam bo karmiąc dziecko piersią jakoś szybko schudłam Sama nie spodziewałabym się że tak szybko schudne i ćwiczyć nie musiałam chociaż to akurat przydałoby się by ciało miało ładny wygląd

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Ja gdybym miała kasę to najchętniej poszłabym na jakieś zabiegi ujędrniające brzuch bo chyba już zawsze będzie taki obwisły
            u mnie jest to samo...wszystko to ta kasa ja również z checią poszłabym na takie zabiegi

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Ja po pierwszej i drugiej ciąży ważyłam jeszcze mniej niż przed ciążą. W kwietniu tego roku urodziłam 3 dziecko i przytyłam 17 kg. Póki co zostało mi jeszcze kilka,ale karmie piersią więc myślę że to w niedługim czasie zrzuce. Najgorsze sa dla mnie rozstępy na brzuchu po lewej stronie , które nabyłam podczas ciąży.Zastanawiam się nad ich usunięciem laserowo... Miał ktoś może taki zabieg?




              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                Ja po porodzie usłyszałam ze chudnie się do okresu kiedy karmi się piersią, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie tak jest
                ale do czasu kiedy karmiłam piersią ładnie waga spadała, potem staneła w miejscu i nadwyżkę mam po dzisiejszy dzień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  Ja po porodzie usłyszałam ze chudnie się do okresu kiedy karmi się piersią, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie tak jest
                  ale do czasu kiedy karmiłam piersią ładnie waga spadała, potem staneła w miejscu i nadwyżkę mam po dzisiejszy dzień
                  Ja sie moge z tym w pełni zgodzić bo u mnie właśnie tak było. Tylko że ja zanim skonczyłamkarmic to ważyłam juz tyle co przed porodem więc zdążyłam wszystko zgubić, ale teraz siedzący tryb zycia w pracy sprawia że waga ciągle rośnie

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Ja mam wrażenie ze kg po Ciąży to tak się.przylepiają bardziej niż przed ciążą a może tylko mi się wydaje

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Ja mam wrażenie ze kg po Ciąży to tak się.przylepiają bardziej niż przed ciążą a może tylko mi się wydaje
                      :P skąd ja to znam mam podobnie, przlepiają i potem iść sobie nie chcą w siną dal

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        A jak to jest u was dziewczyny, bo obserwując znajomych zauważyłam ze kobiety które rodziły chłopców nie mają problemu z powrotem do swojej wagi w przeciwieństwie do mam dziewczynek jak jest w waszym przypadku?

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Anis81 ja urodziłam dziewczynkę i bardzo szybko wróciłam do swojej wagi, więc mój przypadek nie potwierdza tych obserwacji. Moja koleżanka urodziła w tym samym czasie co ja chłopca i podobnie szybko wróciła do wagi więc nie wiem jak to jest.

                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Jak długo? To pewnie indywidualna kwestia. Ja przytyłam w ciąży 14 kg. W ciągu dwóch tygodni po porodzie zrzuciłam 13 kg, ale figura wciąż nie jest taka jaka była przed ciążą choć minęło już sześć miesięcy a od czterech miesięcy chodzę na aerobik. Cierpliwie czekam więc

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              No cóż raczej to zależy od naszego samozaparcia i chęci. Bo jak ktoś pół roku siedzi w dresie przed telewizorem, to nie wróżę mu sukcesów.

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                uważam że zwisająca skóra to duży problem i nie zawsze można doprowadzić ciało do stanu sprzed ciąży ponieważ bardzo dużo zależy od warunków genetycznych i ilości włókien kolagenowych w naszym ciele, mimo wszystko powinno się regularnie ćwiczyć i stosować balsamy by uelastycznić skórę i nie doprowadzić do większej wiotkości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X