Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drzewka owocowe do ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drzewka owocowe do ogrodu

    Jakie macie drzewka owocowe w swoich ogrodach? Ja mam jabłoń, wiśnię i gruszkę. Ale zastanawiam się nad zakupem jakiś nowych, ale nie mogę się zdecydować jakie. Może wy coś mi poradzicie? Wiele ciekawych okazów widziałam na: http://florexpol.eu/323-drzewa-i-krzewy-owocowe ale tak dużo ich jest, że ciężko wybrać.
  •    
       

    #2
    Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

    Może z drzewek owocowych to czereśnia lub może śliwa? Fajne przetwory można z ich owoców zrobić a i dobrze smakują, nasza rodzina tonami może jeść.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

      My mamy jabłonie, wiśnie, sliwy, gruszę, brzoskwinie, czereśnie.
      Jeśli zdecydujesz się na zakup czereśni to kup późniejszą bo my mamy taką bardzo wczesną i zawsze połowe owoców nam zmarznie. I pytaj czy obojniak bo niektóre muszą byc sadzone podwójnie męski i żeński osobnik

      Skomentuj


        #4
        Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

        Ja polecam jak najbardziej trochę wczesnych gatunków i późnych. Jabłoń, czereśnia, grusza.
        Charms

        Skomentuj


          #5
          Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

          Ja nie mam drzewek owocowych bo mam bardzo mały ogródek ale na pewno fajnie jest mieć jabłonkę albo czereśnię- te owoce które się po prostu lubi

          Skomentuj


            #6
            Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

            Zdecydowanie Jabłoń i brzoskwinia. Czereśnia jest strasznie oblegana przez wredne ptaszyska i zwykle mało dla nas zostaje.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

              Ja nie mam drzewek, bo u mnie problemem jest nawet stworzenie gęstego żywopłotu Obawiam się, że drzewka by zaraz padły przy mojej pielęgnacji...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                Kilka wiśni, dwie czereśnie, trzy jabłonie oraz jedną brzoskwinie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                  Napisane przez marthacrown Pokaż wiadomość
                  Zdecydowanie Jabłoń i brzoskwinia. Czereśnia jest strasznie oblegana przez wredne ptaszyska i zwykle mało dla nas zostaje.
                  w ubiegłym roku szpaki wydziobały tak drzewko z czereśniami ,że nic nie zostało ale i tak posadzilibyśmy sobie a brzoskwinia nie wiem czy by wyrosła na naszej ziemi ale też chciałabym

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                    Bardzo fajne mini drzewka ogrodowe można kupić w Internecie. Ja zdecydowałam się na taką brzoskwinię http://www.gardenflora.pl/brzoskwinie-c-7103_7232.html Świetnie się prezentuje jako ozdoba na tarasie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                      Mi marzy się czereśnia. Tylko taka dorodna żeby miała duuużo owoców każdego lata. I morela jeszcze. Uwielbiam morele i czereśnie a tego lata nie zjadłam ani jednej bo karmiłam Brakuje mi ich straszni zwłaszcza czereśni bo morele nadrabiam teraz w dżemach, konfiturach. A czereśni nie ma.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                        ja planuje posadzić czereśnię, wiśnię i jabłoń to na pewno dla moich skarbów kochanych aby miały własne owoce, zdrowe i pełne witamin

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                          Nie mam żadnych drzewek owocowych bo ogórdek jest bardzo mały ale mam malinki i poziomki i synek ma dużo radości gdy widzi że kwitną a pózniej owocują i się czerwienią

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                            Ja w tym roku postanowilam trochę zadbac o swój ogród i zamówiłam kilka sadzonek krzewów owocowych. Jeśli czegoś byście szukały to polecam zajrzeć sobie do floramis:
                            http://floramis.pl/

                            Zamawiałam tam swoje sadzonki. Maja tam dobre ceny, poza tym jestem zadowolona z wysyłki bo była bardzo szybka i wszystko przyszło do mnie ładnie zapakowane.
                            Ciekawa jestem kiwi. Kupiłam odmianę do naszego polskiego klimatu:

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Drzewka owocowe do ogrodu

                              O a jak się hoduje kiwi ? Tak po prostu można to sobie hodować w domu w doniczce? Chętnie przejrże podaną przez Ciebie stronke

                              A czy ktoś z was hodował kiedyś truskawki wiszące?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X