Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszkanie Warszawa-Mokotów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

    Mam mieszkanie ale tylko dzięki pani Joannie Lebiedź z biura nieruchomości przy ul Lekkiej https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ ona mi potrafiła znaleźć niedrogie mieszkanie w lokalizacji która mi pasuje

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

      Oprócz lokalizacji ważny jest dobry zarządca wrocław, który dba o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Przed podjęciem decyzji zapytaj przyszłych lokatorów o ich opinie na temat administratora.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

        A nie lepsza Praga południe? Modna jest teraz a osiedla też tam fajne zaczynają budować, Atal na przykład buduje fajnie mieszkania w pobliżu centrum handlowego na Jubilerskiej

        Skomentuj


          #49
          Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

          To wszystko bardzo zależy. Jeżeli nie jesteś pewny to nie powinieneś ryzykować.
          Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

          Skomentuj


            #50
            Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

            Nie mam nic konkretnego do polecenia. Nie jestem z okolicy.
            Sukces nigdy nie jest ostateczny.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

              Co myślicie o mieszkaniu pod Warszawą, mając auto w sumie z każdej podwarszawskiej miejscowości można się łatwo dostać i pewnie czasowo wychodzi podobnie jakby się jechało z Białołęki na Ursynów. Dużo znajomych się przeprowadziło do Piaseczna, Ożarowa Mazowieckiego, sama szukam czegoś do kupienia. W Ożarowie mi się spodobało osiedle segmentów od Home Premium ładnie i solidnie wyglądają.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                Sama nie wiem, ja bym się nie zdecydowała chociaż wiem że coraz więcej osób ucieka z Warszawy. Wolę to swoją Białołękę i osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                  Napisane przez aferdita Pokaż wiadomość
                  Co myślicie o mieszkaniu pod Warszawą, mając auto w sumie z każdej podwarszawskiej miejscowości można się łatwo dostać i pewnie czasowo wychodzi podobnie jakby się jechało z Białołęki na Ursynów. Dużo znajomych się przeprowadziło do Piaseczna, Ożarowa Mazowieckiego, sama szukam czegoś do kupienia. W Ożarowie mi się spodobało osiedle segmentów od Home Premium ładnie i solidnie wyglądają.
                  ja uważam, że to dobry pomysł, z Ożarowa Mazowieckiego masz bardzo fajne połączenie kolejowe a i autem nie jest daleko, pewnie podobny czas schodzi jak dojazd przez całą Warszawę.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X