Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na "boczki"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    no to jeszcze się po zastanawiam chwilkę,
    też jako dziecko kręciłam, ale było to jakieś 20 lat temu
    ciekawe jak teraz będzie mi to szło
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      powiem szczerze ze ja sie milo zaskoczylam bo jak bylam dzieckiem to mi niewychodzilo. a teraz wychoddzi glowa do gory
      PAULINKA 31.8.2003
      VICTORIA 20.5.2008

      12.1.2009r raczkowanie
      13.1.2009 pozegnanie cycunia
      16.1.2009 samodzielne siadanie

      Skomentuj


        #18
        no właśnie obawiam się tego, czy mi to wyjdzie.

        czytałam, na jakimś forum że dziewczyna miała dosyć schylania się po upadające hula hop po 2 sekundach "kręcenia"

        mam nadzieję, że u mnie będzie lepiej...
        to jak już dokonam zakupu i zacznę kręcić nie omieszkam zdać relację

        dziękuję za rady i wsparcie,
        wiosna idzie,
        boczkom i oponce zimowej muszę powiedzieć bye bye
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #19
          izabel jesli ci to pomorze w wyborze to mi po nircalym tyg krecenia te kule zaczely sprawiac przyjemnosc. fajnie rozmasowuja tkanke tluuszczowa
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #20
            Witajcie Mamuśki Czy słyszałyście o kapsule Body Space (Vacum)? Czy znacie opinie innych na temat użytkowania tej kapsuły? Piszcie proszę

            Skomentuj


              #21
              Chyba też się skuszę na to koło z kulami. Zawsze lubiłąm kręcić kołem więc to byłaby przyjemna metoda na pozbycie się "boczków".
              polavica jak efekty?


              Skomentuj


                #22
                Sposób Na Skuteczne Schudnięcie

                WITAM
                mam pytanie jak wygladają wasze figury po porodzie.Ja ze swojej nie byłam zadowolona i zaczełam szukac sposobu na nią.Trafiłam do centrum odchudzania i tam znalazłam pomoc. Teraz sama tam pracuję poniewaz jestem dietetykiem z wykształcenia i jestem zadowolona ze mogę pomagać innym dążyc do wymarzonej figury.Cała filozofia polega na piciu koltajli witaminowych i jedzeniu błonnika w tabletkach trochę to kosztuje ale efekty sa, ja chudne 4 kilo na miesiąc i czuję się swietnie jestem pełna energi.Stosowanie diet i tabletek nie daje takiego efektu jak te koktajle goraco polecam. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  też schudłam dzięki piciu koktajli i łykaniu suplementów diety, ale trochę inaczej niż ty piszesz - ja kupiłam w aptece preparat slim 15. zrzuciłam dzięi niemu i diecie 3,5 kg w 2 tygodnie.

                  Skomentuj


                    #24
                    jestem 5 tygodni po porodzie i mam sporo do zrzucenia.co to za koktajle?i czy obeszlo sie bez cwiczen.silowni itp?
                    Lesley 18.05.2009

                    Skomentuj


                      #25
                      Ja nie cwicze wogule i chudnę bez problemu. Te koktajle sa na bazie witamin i minerałow więc sa nie szkodliwe. sa rózne smaki kto jak woli, pijesz je zamiast sniadania i kolacji sa bardzo syte więc ci to wystarczy obiad jesz normalnie. miedzy tym musisz pic duzo wody mineralnej i 30 min. przed kazdym posilkiem zarzywac błonnik w tabletkach. moja znajoma która mnie w to wciągneła schudła 86kg.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Tak tak Herbalife... ja też dużo schudłam pijąc koktajle, herbatki i zażywając błonnik w tabletkach.
                        Szkoda tylko, że jak przestałam to wszystko wpychać w siebie, kilogramy
                        wróciły tak szybko jak zniknęły, a nawet w nadmiarze.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #27
                          Napisane przez clementynka Pokaż wiadomość
                          też schudłam dzięki piciu koktajli i łykaniu suplementów diety, ale trochę inaczej niż ty piszesz - ja kupiłam w aptece preparat slim 15. zrzuciłam dzięi niemu i diecie 3,5 kg w 2 tygodnie.
                          na pewno tez dzięki niemu?
                          czy tylko dzięki diecie???

                          ja jakoś nie mogę sie przekonać do tych wszystkich suplementów
                          uważam że to placebo i tyle

                          Skomentuj


                            #28
                            Sikornik ten Herbalife na prawdę jest skuteczny (co do innych suplementów nie wiem), ale z tego wynika, ze do końca życia musiałabyś
                            pić jakiś koktajl. Bo inaczej jo jo murowane, a to nie na tym polega odchudzanie.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #29
                              ja jestem od 2 miechów na south beach i to jest taka "dieta" na całe życie

                              no i na diecie pt. JONATAN a to najlepsza i najbardziej skuteczna dieta, bez efektu jo-jo hahahaha

                              Skomentuj


                                #30
                                Sikornik czytałam na temat south beach ale ta dieta chyba nie dla mnie. Ja bym nie wytrzymała bez jogurtów i kawy !!!!! Byłam na MM przez 1,5 miesiąca. Schudłam 5 kg. Ale wkurzały mnie te posiłki węglowodanowe i tłuszczowe, ja uwielbiam makrelę wędzoną a musiałam ją jeść na obiad
                                Teraz od tygodnia jestem na proteinowej i mam 3 kg mniej, ale jutro zaczynam drugą fazę więc spadek nie będzie taki duży. I co najważniejsze mogę pić kawę !!!! i coca-colę zero nią właśnie się ratuję gdy potwornie chce mi się słodycza
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X