Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mustela seria 9 miesięcy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mustela seria 9 miesięcy

    czy ktoś z was używał już produktów Musteli "9 miesięcy" np. kremu intensywnie regenerujacego? Jaki jest, ile kosztuje?
  •    
       

    #2
    Mustela Bebe sztyft ochronny

    Niedawno zakupiłam i jest po prostu super, nie tylko dla mojego maleństwa, ale i dla mnie. Stosujemy przed wyjściem na mróz na ustach i policzkach. Ma delikatny zapach i mimo formy sztyftu fajnie rozprowadza się na skórze. Podczas spacerków zimową porą nasza skóra jest dobrze natłuszczona.

    Skomentuj


      #3
      Kosmetyki mustela warto?

      Czy ktoś stosował kosmetyki mustela dla dzieci? Wiem, że kosmetyki nie są tanie. Czy jakość idzie w parze? My mamy krem z filtrem SPF 50. Bo maluszek czerwcowy, więc chcieliśmy mieć dobry nieuczulający krem. Mały się nie uczulił, ale krem ciężko się rozsmarowuje. Nie wiem jak inne kremy, bo jakoś się z tym przemęczyliśmy. Przy ciągle śpiącym maluchu ciężko rozsmarować mu buźkę.




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki mustela warto?

        Wszystkie kremy z filtrami nie chemicznymi, czyli te dobre ciężko się rozsmarowują
        Ja używałam Mustelli w ciąży i bardzo polecam - nie mam rozstępów nawet po ciąży bliźniaczej.
        Jeżeli chodzi o krem dla dzieci to najlepiej czytać po prostu skład.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki mustela warto?

          Ja polecam ten krem, i inne kosmetyki z SVR do pielegnacji dzieciaczkow. http://www.svr.pl/produkty/svr-50-mleczko-dla-dzieci/
          Nie jest tak tlusty jak inne kremy przeciwsloneczne wiec latwo go nakladac, szybko wsiaka w skore. Nie zmywa sie szybko nawet w morskiej kapieli. Mega wydajny. Bezzapachowy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki mustela warto?

            ja też stosowałam mustelę, ale przed samym porodem popękałam. to już chyba tendencja genetyczna.

            A ta mustela z przeciwsłoneczna to jedyny kosmetyk jaki kupiłam z serii dla dzieciaczków. W tym roku chciałam spróbować czegoś innego. Poczytam o tej serii SVR, bo powiem szczerze pierwsze ryz widzę. Mam nadzieję, że będzie mniej gęsty.

            A wracając do musteli stosował ktoś inne kosmetyki dla dzieci z serii?




            http://moj-dzikus.blogspot.com/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki mustela warto?

              Nie jest gesty, ma konsystencje mleczka kosmetycznego. Napisz maila do serwisu klienta SVR, powinni bez problemu wyslac pare gratisowych probek. Krem jest dosc drogi wiec warto wyprobowac zanim kupisz. Jesli nie beda chcieli wyslac to moge przeslac Ci opakowanie z zeszlego roku, oczywiscie nie do uzytku, ale do "poznania" konsystencji itd..

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki mustela warto?

                Oj dzięki! Nawet nie pomyślałam o tych próbkach. Mam znajomą w superpharm, może mają tam jakieś próbki. Akurat na kosmetykach nie warto oszczędzać, zwłaszcza przy najmłodszych. Ale tez nie sztuka kupić coś tylko dlatego, że drogie. O musteli się naczytałam pozytywnych opinii, ale mówię, ta konsystencja... Jeśli te kosmetyki mają lepszą, to pewnie mnie skusisz




                http://moj-dzikus.blogspot.com/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki mustela warto?

                  Jak dla mnie Mustela jest najlepsza. Miałam żel do kąpieli, balsam po kąpieli i krem na odparzenia. Dostałam w prezencie. Niestety sama nie kupuję,, bo za drogo dla mnie. Ale jakość jest bardzo dobra.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki mustela warto?

                    miałam próbki żelu do mycia i kremu do pupy
                    własnie mu kupiłam żel do mycia 500ml bo jest mega wydajny i delkiatnie pachnie. Zeszło mu wszystko co powstało mi od Nivea
                    ja polecam ale każda dzisiaj jest inna

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki mustela warto?

                      Próbki można zamówić na stronie Mustela www.mustela.pl, są darmowe. przysłali mi żel do mycia ciałka i włosków, krem na odparzenia, zimowy krem do buźki i krem do smarowania piersi - wszystko w małej kosmetyczce.
                      Jeśli chodzi o jakość kosmetyków to są naprawdę świetne, ale mi nie podpasował zapach - kwestia gustu.




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki mustela warto?

                        ja otrzymalam od tej firmy probki i troszke mnie nie przekonaly do kupna... nie spodobal mi sie zapach

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kosmetyki mustela warto?

                          Mustela ma bardzo dobre leki, działają. Tutaj macie więcej. U mnie tylko te dawały faktycznie efekty.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki mustela warto?

                            Witam! Ja dostałam próbki musteli (żel do mycia i jakiś krem). Żelu raz użyłam poczym moja dzidzia dostała straszynch plam na brzuszku i główce. Wróciłam do sprawdzonych przeze mnie kosmetyków (Nivea Baby) i wszystko wróciło do normy. Żel pozatym ma nieprzyjemny zapach. Kremu już nawet nie testowałam na córci. Ale jak wiadomo każdy jest inny, fajnie że można zamówić próbki kosmetyków i prztestować przed zakupem. U mnie mustela się nie sprawdziła.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki mustela warto?

                              Mustela to jedyny produkt kosmetyczny, który faktycznie działa.
                              Tutaj macie cały spis - http://www.i-apteka.pl/pol_m_Dziecko...STELA-334.html U nas były to produkty w 100% skuteczne, tak więc śmiało możecie korzystać.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X