Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kwas foliowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    to sa specjalne dla kobiet w ciazy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      A czy witaminy trzeba brac do konca ciazy?? Ja tak starsznie nie lubię łykać tabetek(

      Skomentuj


        #18
        ja bralam do konca ciazy

        Skomentuj


          #19
          myślę, że witaminki nam nie zaszkodzą...teraz dodatkowo można korzystać z owoców i warzyw o ile dzidziuś nie protestuje mój mówi stop dla gotowanych buraczków....macie jakiś problem z jedzeniem warzyw?
          pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            No więc właśnie skoro są świeże owoce i warzywka to nie lepiej je jeść, niż łykać tabletki??

            Skomentuj


              #21
              ja staram się o dziecko i biorę kwas foliowy...bo owoce i warzywa to stanowczo za mało
              pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                Ja przez całą ciąże też nie biorę kwasu foliowego, mój gin mówił mi że przed zajściem w ciąże powinno się brać, a po zajściu to witaminki w których jest też kwas foliowy.
                Bartuś 5.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Czyli jakieś połączenie witamin z kwasem jak rozumiem?

                  Skomentuj


                    #24
                    moj ginekolog kazał mi brać kwas foliowy do 5 m-ca. tylko wtedy nie można brać witamin ktore ten kwas zawieraja. jak za dużo to też nie dobrze




                    Skomentuj


                      #25
                      My zaczęliśmy starania o drugie dziecko więc kwas foliowy już wcinam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        ooo to powodzenia! ja brałam kwas foliowy 3miesiące przed zajściem w ciążę i 3 miesiące w ciąży...mam zdrową córeczkę

                        Skomentuj


                          #27
                          ja brałam kwas foliowy przed ciążą 4 miesiące i potem tak przez pierwsze 3 miesiące 5mg na dobe a potem to już tylko 0,6 (tyle go jest w falvit M)
                          i urodziłam śliczna i dużą córeczkę (4220)


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            ja brałam kwas foliowy przed ciążą 4 miesiące i potem tak przez pierwsze 3 miesiące 5mg na dobe a potem to już tylko 0,6 (tyle go jest w falvit M)
                            i urodziłam śliczna i dużą córeczkę (4220)
                            o to duża mogę zapytać jak rodziłaś?

                            Skomentuj


                              #29
                              nie, 3 miesiące, ale mozna całą ciążę. bo brałam falvit m. a tam jest kwas foliowy. syna urodziłam 3600.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                #30
                                mi lekarz powiedzial kwas foliowy do 4 miesiaca.bardzo dobrze brac przed ciaza ale wiadomo ze nie kazdy sobie zaplanujeco do witamin to dobra dietka ewentualnie w razie niedoborow lekarz zaleci zelazo czy cos innego.generalnie bardzo mi sie nie podoba ze my polacy bierzemy tabletki na wszystko.
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X