Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bezpieczne zabawki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: bezpieczne zabawki

    W wyborze zabawek własnie znaczenie ma jakie zainteresowania ma dziecko U mnie córka ostatnio lubi bawic się w ogrodnika dlatego kupilismy jej grabki, łopatki itd i bawi sie w sadzenie kwiatów

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: bezpieczne zabawki

      Dla dzieci można też kupić zabawki drewniane w sklepie Bebe Green Shop. Mają ciekawy wybór i przystępne ceny.

      Skomentuj


        #33
        Odp: bezpieczne zabawki

        Drewniane zabawki są fajne, ale wszystko kwestia wieku dziecka.

        Skomentuj


          #34
          Odp: bezpieczne zabawki

          Drewniane zabawki, tak jak i wszystkie inne będą interesować je tylko jak będą odpowiednio dobrane do wieku dziecka Wiele jest zabawek, które swoim wyglądem nawet odstraszają mnie od zakupu.

          Skomentuj


            #35
            Odp: bezpieczne zabawki

            Cześć dziewczyny,
            A co myślicie o zabawkach sensorycznych stymulujących zmysły dziecka?

            Wydaje się, że rozwój różnych zmysłów jest kluczowy ale sama nie wiem

            Jak kupiłam https://www.mamytomy.pl/pl/p/Miekka-ksiazeczka-z-gryzakiem-niebieski-slonik-Cyrk-Albert%2C-Lilliputiens-/406 oraz

            https://www.mamytomy.pl/pl/p/Pozytywka-3w1-ze-swiatelkami-LED-Smok-Walter%2C-Lilliputiens-/411

            Szerze powiem, że zabawki bardzo fajne - książeczka super ale na pozytywkę mój synek jest jeszcze za mały.... Dodatkowo zastanawiam się nad drewnianymi zabawkami o których wspominacie i bardzo podobają mi się produkty Janod https://www.mamytomy.pl/zabawki-drewniane - macie może i polecacie?

            pozdrawiam
            Andżelika

            Skomentuj


              #36
              Odp: bezpieczne zabawki

              Myślę, że fajne są takie zabawki stymulujące rozwój zmysłów u dziecka Zabawki z pozytywkami najlepiej zacząć używać, kiedy dziecko zaczyna już dobrze widzieć i potrafi już skupić swój wzrok na zabawce.
              Na początku najlepiej używać zabawek czarno białych.

              Skomentuj


                #37
                Odp: bezpieczne zabawki

                Najlepsze zabawki to proste zabawki. U nas jest mało grających zabawek i staram się takich nie kupować,bo wiele one nie uczą. Jedynie sprawiają frajdę dziecku. A po za tym nie ćwiczą mózgu i dostarczają za wiele bodźców. Ja kupuję zabawki dostosowane do wieku dziecka. Wolę wydać więcej a kupić mniej i lepsze. A zabawki typu pistolety,karabiny chowam na dno szafy jesli moje dziecko takie coś dostanie To nie jest odpowiedni prezent dla dziecka,szczególnie dla takiego poniżej 5 lat !

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: bezpieczne zabawki

                  W przypadku zakupu zabawek osobiście zwracam uwagę na jakość wykonania, na to czy nie ma ostrych krawędzi, części którymi dziecko mogłoby się udławić itp. Niestety jakość dużej części zabawek pozostawia wiele do życzenia, są wykonane niestarannie - niestety ma to miejsce nawet w przypadku produktów "dobrych" producentów. Jest wiele artykułów o tym. Osobiście polecam raczej tradycyjne zabawki - klocki itp - jeśli dziecko wie, że nie należy brać ich do ust to raczej nic się nie stanie (szczególnie Lego są dobrze wykonane). Z innych zabawek też dobre są puzzle czy układanki - uczą dzieci myślenia.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: bezpieczne zabawki

                    Ja patrzę na atesty, ale kupuje przede wszystkim to co mi lub córce się spodoba. Nie patrzę na dedykowany wiek itp. Każda zabawka tak naprawdę jest bezpieczna jeśli dziecko bawi się nią pod opieką osoby dorosłej.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: bezpieczne zabawki

                      Atesty są dla mnie bardzo ważne. Jeżeli widzę zabawkę, która w moim mniemaniu zepsuje się po pierwszej zabawie to prostu jej nie kupuję. Bardzo zwracam uwagę na jakość wykonania. Takie zabawki jak fisher price, v-tech, wader nigdy mnie nie zawiodły Jeżeli nie stać mnie na nową, to kupuję przez olx używaną, ale w bardzo dobrym stanie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: bezpieczne zabawki

                        Przy zabawkach najlepiej jest zwracać uwagę na przedział wiekowy, a także na to czy mają odpowiednie certyfikaty. Wypadałoby też kupować w sprawdzonych sklepach. Ja sama niedawno postanowiłam kupić zabawkę dla mojego 8 latka na urwisie: http://www.urwis.pl/wiek/zabawki-dla-7-i-8-latka. Asortyment mają dość rozbudowany, a same zabawki są ciekawe i z pewnością mogłyby zainteresować niejedno dziecko.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: bezpieczne zabawki

                          Bezpieczne zabawki zawsze powinny mieć przykręcane wieczko od miejsca na baterię oraz nie powinny posiadać żadnych małych i ostrych części. Takimi częściami dziecko może szybo sobie zrobić krzywdę

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: bezpieczne zabawki

                            U nas też przeważają zabawki tych firm co dziewczyny wymieniały. Nie które na prawdę można znaleźć w fajnych cenach, ja ostatnio kupiłam dla córeczki koleżanki właśnie z Chicco Konewkę i to w Biedronce za niecałe 30 zł, a teraz nawet zabawki są chyba w przecenie. Jest lekka, grająca i kolorowa a to chyba najważniejsze dla takiego malucha, no i ufam tej firmie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: bezpieczne zabawki

                              Ja póki co mojemu synkowi rocznemu daje duzo drewnianych zabawek. Gumowe tez sa dobre, wazne zeby nie dalo sie ich zjesc ani polknac w calosci. NAwet kuchenne rzeczy sie nadaja do zabawy. Czesc prezentow musi poczekac.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: bezpieczne zabawki

                                Ja jak chce dać mojemu dziecku coś bezpiecznego do zabawy to daję mu przytulanki, które kupiłam w sklepie mamissima, wyglądają one tak https://www.mamissima.pl/zabawki/prz...amis_19cm.html mój maluszek bardzo je lubi i zawsze z nimi zasypia bo go uspokajają.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X