Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

    już zamówiłam

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Darmowe probki

      Moją ulubioną stroną z darmowymi próbkami jest oczywiście: xxx
      Tam informują o tym, które firmy prowadzą obecnie promocję z darmowymi próbkami. Dlatego nie muszę szukać po całym internecie bo mam wszystko na jednej stronie
      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:24. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Darmowe probki

        Tak strony typu okazjoland są najlepsze do zamawiania darmowych próbek czegokolwiek, bo są to zazwyczaj blogi osób, które się tym naprawdę mocno interesują (testują, opisują, zamawiają itd). Zajrzyjcie też na xxx - moja ulubiona
        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:24. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Darmowe probki

          Napisane przez Olaboga Pokaż wiadomość
          Tak strony typu okazjoland są najlepsze do zamawiania darmowych próbek czegokolwiek, bo są to zazwyczaj blogi osób, które się tym naprawdę mocno interesują (testują, opisują, zamawiają itd). Zajrzyjcie też na xxx - moja ulubiona
          Fajna ta stronka. Już dodałam do ulubionych.
          Last edited by disne; 03-08-2020, 22:24. Powód: link



          Skomentuj


            #35
            Odp: Darmowe probki

            no fajna fajna ja juz troche z niej gadzetow podostawalam
            i polecam

            Skomentuj


              #36
              Odp: Darmowe probki

              Polecam Klub Ekspertek Ofeminin.pl Testujesz najnowsze produkty za darmo a na koniec wystawiasz opinię.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Darmowe probki

                Ja wolę testować pełnowymiarowe produkty , jakoś próbki to dla mnie za mało. Zanim weszłam na rekomenduj.to nie wiedziałam, że takie testowanie jest możliwe, a jest bo wysyłają całe produkty do testów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Darmowe próbki i gadżety

                  Chciałam Wam drogie mamy polecić fajna stronkę - xxx,
                  Nie jest to żaden spam ani reklama, obiecuję :-) dzięki tej stronce można wypróbować wiele produktów lub otrzymać jakieś drobne gadżety. Są tam umieszczone linki do stron, które mają jakąś promocję, czy testowanie produktów, czy poprostu konkursy z nagrodami gwarantowanymi. jest to fajna okazja zeby cos dostac. Ja w ostatnim tygodniu otrzymałam dzięki nim bulionetkę knora, czekoladki lindt, próbkę lenor sensitive i kalendarz na ścianę. Naprawdę polecam.Spróbujcie :-) niestety yrzeba sie zarejestrowac..ale stronka jest tego warta:-))))
                  Last edited by disne; 03-08-2020, 22:25. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Darmowe próbki i gadżety

                    Zarejestrowałam się i kompletnie nie czaję co dalej...

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Darmowe próbki i gadżety

                      Po lewej stronie masz takie odnośniki - działy : Polskie i zagraniczne. W każdym z nich masz podtytuły: gadżety, próbki, katalogi i inne. Po zalogowaniu się na stronie klikasz np na gadżety i wtedy powinny Ci się otworzyć linki do wszystkich stron, na których możesz zamówić darmowe rzeczy np. smyczki lub kalendarze. Następnie klikasz na jeden z linków i otwiera Ci się taka zakładka KLIKNIJ TUTAJ, wtedy następuje przekierowanie na konkretną stronkę a tam już masz napisane co zrobić..czasami wystarczy kliknać zamów próbkę a czasami trzeba sie zapisac na newsletter.
                      Powodzenia, bo warto :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Darmowe próbki i gadżety

                        Jakoś nie jestem za takimi darmowymi próbkami. Nie wierzę, że za darmo można dostać coś dobrego i zdrowego.
                        Wiesz czym jest epr? Zobacz- sofista.com.pl

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Darmowe próbki i gadżety

                          na xxx można zamawiać różne próbki: teraz aktualnie head-amp-shoulders szampon przeciwwupiesiowy z mentolem oraz ariel kapsułke do prania i z tego poratalu napewno próbki przychodzą
                          Last edited by disne; 03-08-2020, 22:24. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Darmowe próbki i gadżety

                            a i jeszcze płyn do naczyń Fairy Cytryna 35ml

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Darmowe próbki i gadżety

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              na xxx można zamawiać różne próbki: teraz aktualnie head-amp-shoulders szampon przeciwwupiesiowy z mentolem oraz ariel kapsułke do prania i z tego poratalu napewno próbki przychodzą
                              A po jakim czasie przychodzą te próbki, ja już parę tygodni temu kliknęłam że chcę próbki i nic jeszcze nie dostałam.
                              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:24. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Darmowe próbki i gadżety

                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                A po jakim czasie przychodzą te próbki, ja już parę tygodni temu kliknęłam że chcę próbki i nic jeszcze nie dostałam.
                                wiesz co nie wiem po ilu bo nie liczę napewno nie tak ze z dnia na dzień troszku sie czeka ale na pewno przychodzą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X