Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

    Tydzień zaczął się wprost przepięknie. Wczoraj padł mi samochód. Po prostu sobie od tak zdechł na środku drogi. ja z dzieckiem wracamy z przedszkola i koniec jazdy. auto poszło do mechanika - mówi że będzie gotowe dopiero w piątek. Poradźcie coś skąd wziąć samochód za zastępstwo. Mój ubezpieczyciel niestety takowego nie przekazuje. ja to pół biedy - autobusem z/do pracy dojadę, ale dziecko do przedszkola jakoś dotrzeć musi.
  •    
       

    #2
    Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

    Współczuje, a nie może ktoś w Twoim zastępstwie przejąć obowiązku zawiezienia i odebrania dziecka z przedszkola? Może wynajmij auto. U nas gdy przedłużał się czas przeglądu zawsze wynajmujemy w pobliskiej wypożyczalni Osek Rent a Car. Poszukaj w swojej okolicy, na pewno też takie usługi są dostępne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

      Wypożyczalnia to dobry pomysł. Zadzwoń do najbliższej i podpytaj o ceny. Nie jest to aż tak wielki koszt.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

        Współczucia Jeżeli jesteś ze śląska, mogę podrzucić Ci to miejsce - sprawdzony warsztat i wypożyczalnię. Tylko tak mogę Ci pomóc...
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:23. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

          no chyba można je wypożyczyć, ale nie mam pojęcia jak to wygląda pd względem kosztowym.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

            Zdecydowanie wypożyczyć ! Poza tym jeśli masz auto casco to bez problemu można taki samochód załatwić z ubezpieczenia. Zobacz jaki masz zakres ubezpieczenia . Zdarza sie,że ubezpieczyciel specjalnie nie poinformuje Cię o Twoich prawach ( a po co ma tracić na to kasę....)


            Mają najkorzystniejsze ceny jesli w grę wchodzi wynajem samochodu.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:24. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

              ja tam bym się nie bawiła w wynajem aut tylko pożyczyłabym odo kogoś, kto ma.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                Jak już ma to być samochód dla rodziny to musi być solidny i bezpieczny. Według mnie najbezpieczniejsze samochody to honda. Mam hondę od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Nieawaryjny, solidny i niedrogi w utrzymaniu samochód, który na pewno przypadnie Ci do gustu! Dodatkowo masz w Honda Plaza możliwość otrzymania auta zastępczego, wynajęcia, zapytaj !

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                  Też uważam, że jeśli jest dylemat między wynajmem a zakupem, to lepiej kupić. Już za tak małe kwoty jak 3500zł można kupić dobre auto, np tą Lagunę. To opłaca się o wiele bardziej niż najem.
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:24. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                    Super Dzięki wielkie za fajne info
                    Wszyscy pytają , jaki jest sens życia,a nikt nie pyta,jaki jest sens śmierci.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                      nigdy nie wypożyczałam samochodu, ciekawe jak to wygląda w praktyce.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                        Moim zdaniem wszystko zależy od okoliczności. Jeśli kogoś stać warto auto po prostu kupić, bo to jednak zawsze inwestycja na lata. moim zdaniem ta metoda pomoże każdemu kierowcy bezinwazyjnie pozbyć się usterki jaką jest wgniecenie, a wiadomo, że może się ono przydarzyć.
                        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 12:25. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                          a ktoś z Was wie może jak to wygląda pod kątem ceny? Tak z ciekawości pytam.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                            Jest to o wiele tańsze niż klasyczne usuwanie wgnieceń, to na pewno.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Auto na szybko - wynająć, pożyczyć ??

                              Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                              nigdy nie wypożyczałam samochodu, ciekawe jak to wygląda w praktyce.
                              To bardzo proste, wpłacasz kaucje za samochód, spisują twoje dane, pokazujesz prawko, płacisz za tyle dni na ile chcesz wypożyczyć. Potem dostajesz kluczyki i dokumenty i jedziesz Po okresie na który wypożyczyłaś oddajesz samochód, kluczyki, dokumenty i oddają ci kaucję. Aha i jeszcze przed wypożyczeniem sprawdzają stan samochodu, a jak oddajesz to porównują z tym stanem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X