Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki grzejnik do łazienki kupić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

    Połączenie ogrzewania podłogowego z grzejnikami to optymalne rozwiązanie grzewcze do łazienki. Elegancki i funkcjonalny grzejnik jest w stanie szybko dostarczyć ciepło, podgrzać i osuszyć ręczniki, a podłogówka zapewni ciepłą i suchą podłogę oraz utrzyma stałą, komfortową temperaturę nawet w dużej łazience. Pamiętaj, że ogrzewanie podłogowe sprawdzi się również w małej łazience. Dzięki niemu nie groźne ci będą zmarznięte stopy, mokra podłoga czy wiecznie wilgotne dywaniki łazienkowe.
    Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

      Ciekawym rozwiązaniem do małej i nieustawnej łazienki jest grzejnik narożny. Dzięki takiemu umiejscowieniu zagospodarujemy kąt, który i tak będzie pusty.
      Tradycyjne grzejniki zajmują dużo miejsca na ścianie i przez to nie można tam postawić ani szafki, ani pralki. Zobaczyłam takie rozwiązanie u mojej przyjaciółki i bardzo mnie zainteresowało, poszukałam w internecie i znalazłam takie zdjęcie:

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

        idealne do stosowania w łazience jest też ogrzewanie podłogowe – wodne lub elektryczne. Po pierwsze podłogę najczęściej wykańcza się płytkami ceramicznymi lub kamiennymi, które są idealne na takie ogrzewanie, bo dobrze przewodzą ciepło.
        Po drugie ciepła podłoga jest bardzo przyjemna, gdy wychodzi się z wanny, kabiny prysznicowej lub chodzi po niej boso.
        Po trzecie – element grzejny jest niewidoczny. Nie trzeba szukać miejsca w łazience na powieszenie grzejnika. Taki rodzaj ogrzewania trzeba jednak wcześniej zaplanować i nie można go ułożyć pod wanną, kabiną prysznicową czy pralką.
        Dum spiro spero-dopóki oddycham nie tracę nadziei

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

          A spotkałyście się z czymś takim jak ogrzewanie ścienne?
          Ja przyznam, że dopiero niedawno zetknęłam się z tym pojęciem.
          Są nawet całe systemy zabudowy do takiego ogrzewania. I wydaje mi się, że mają taki xxx można zupełnie zrezygnować ze zwykłych grzejników. Jak dla mnie bardzo ciekawa opcja, ciekawe tylko, jak się sprawdza w praktyce.
          Last edited by disne; 10-07-2020, 09:47. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

            Pierwsze o czym powinnaś pomyśleć o izolacjach termicznych domu/mieszkania. U mnie po wykonaniu ocieplenia budynku nie trzeba włączać nawet na jesień ogrzewania. Temperatura i tak zatrzymuje się na min. 22 stopniach celsjusza, a zazwyczaj jest powyżej 24 z wyłączonym piecem gazowym. Poczytaj sobie na temat izolacji termicznych pianką (która według mnie jest najlepsza) tutaj: xxx
            Last edited by disne; 10-07-2020, 09:47. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

              Jeśli szukasz wysokiej jakości grzejników łazienkowych to tutaj znajdziesz świetny xxxkaloryfer ruda śląska ]. Ostatnio w tym sklepie właśnie kupowałam grzejniki łazienkowe i mogę potwierdzić, że są naprawdę niezłe
              Last edited by disne; 10-07-2020, 09:45. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                Ja mam taki wiszący kaloryfer -moim zdaniem takie najlepiej się sprawdzają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                  Taki który zużywa jak najmniej energi :P hehe

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                    A może taki grzejnik? xxx co prawda moc jest większa niż chcesz bo ponad 400W, ale na pewno modny ze względu na różne rozwiązania zewnętrznej części. Można sobie dowolnie dobrać wykończenie, przez co tak naprawdę uda się dopasować do dowolnej stylistyki łazienki. Cenowo również wypadają one świetnie więc warto rozważyć zakup. Sama mam podobny w wersji z lustrem i jest świetnie przemyślany.
                    Last edited by disne; 10-07-2020, 09:46. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                      Ten grzejnik z mat domu wygląda spoko. Ciekawe jak się sprawuje
                      W obliczu śmierci wszyscy jesteśmy samotni

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                        Też jestem na etapie kupna grzejnika do łazienki u moich dziadków, bo przerabiamy im ogrzewanie. A czy wiecie, że w Krakowie są z tego tytułu dofinansowania do wymiany pieców? xxxx możecie dowiedzieć się o tym więcej
                        Last edited by disne; 10-07-2020, 09:46. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                          Teraz modeli/kolorów jest mnóstwo. Wystarczy przejść się po LM lub Obi. A jaki wybrać? to zależy od wystroju wnętrza

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                            Ja akurat jestem zwolenniczką tradycji, może po prostu nie znam się za bardzo na designie. W mojej łazience problemem była baaardzo ograniczona ilość miejsca i nawet w takiej kwestii jak grzejnik trzeba było wziąć to pod uwagę. Na szczęście projekt tworzony był przez profesjonalistów, którzy pomyśleli dosłownie o wszystkim. Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę polecić: xxx
                            Last edited by disne; 10-07-2020, 09:46. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                              Dzięki wielkie za wszystkie fantastyczne porady
                              Chłopcy zainteresowani zakupem odzieży? Widoczny znak, że działa na nich jakieś złe zaklęcie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                                A co myślicie o grzejnikach dekoracyjnych? Czytałam ostatnio artykuł xxx i nawet nie miałam pojęcia o grzejniku w kształcie gitary ale już sobie wyobrażam ceny...
                                Last edited by disne; 10-07-2020, 09:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X