Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

    w ciazy tylko i wylacznie prywatnie, czulam sie bardziej spokojna, bo wiadomo - placisz = lubia cie i traktuja po ludzku. Po ciazy - juz tylko i wylacznie na NFZ ;0

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

      W ciąży byłam zarówno u lekarza prywatnego jak i lekarza na NFZ i tutaj pojawiają się dwa oblicza i dwie różne rzeczywistości. U lekarza prywatnego wspaniała opieka, dbanie zarówno o kobietę jak i dzidziusia, dopytywanie się o szczegóły.. po prostu cud, miód, malina a raz się zdarzyło mi trafić do lekarza na NFZ i... spotkanie z szarą rzeczywistością... porażka zupełna. W zależności od sytuacji, zdecydowanie polecam lekarzy prywatnych, najlepiej jeszcze takich którzy prowadzą czynną praktykę w szpitalu.
      Poduszki do karmienia: klik

      Skomentuj


        Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

        Ja w drugiej ciąży chodziłam tylko prywatnie, faktycznie szczypnęło po kieszeni, ale opieka była bardzo dobra. Sam komfort, sprzęt i uśmiech lekarza ( tak lekarz potrafi się uśmiechać zwłaszcza jak wyciągam portfel).

        Skomentuj


          Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

          Pierwszą ciążę chodziłam do lekarza tylko na kasę chorych, w drugiej musiałąm iść na pierwsze wizyty prywatnie, ale nie widziałam żadnej różnicy w opiece. Na kase była tak samo dobra jak prywatnie

          Skomentuj


            Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

            Ja chodzilam prywatnie. Przez wiele lat chodzilam na nfz bo skoro oplacam skladki to przeciez mi sie nalezy. Ale skonczylam z tym. Opieka na nfz jest tragiczna. Wykupilam pakiet w prywatnej przychodni i tam prowadzilam ciaze. Jestem bardzo zadowolona. Wizyty kiedy tylko chcialam, badania na czas. Polecam.

            Skomentuj


              Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

              Osobiście uważam,że warto choć na jedną wizytę wybrać się prywatnie. Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy ginekolog w Poznaniu ? Czy polecacie prof. dr hab. n. med. Witolda Kędzie?

              Skomentuj


                Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                Warto regularnie badać wzrok, bo wiedzieć czy przypadkiem coś się nie dzieje. Sama staram się to robić raz na jakiś czas. Chociaż wizyta w takiej klinice http://www.okolaser.com.pl/ , powinna być dla nas czymś normalnym, w końcu nasz wzrok jest bardzo cenny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                  Ja mam prywatnego lekarza, zresztą do niego też chodziłam przed ciążą. Myślę, że jak mamy zaufaną osobę to niezależnie od tego czy na NFZ czy prywatnie warto się jej trzymać.

                  Skomentuj


                    Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                    W młodości bardzo nie miło zostałam potraktowana przez gin z nfz ... od 10 lat chodzę prywatnie i jestem zadowolona. Ciąże też prowadził lekarz z prv bardzo sobie chwalę co wizytę mogłam oglądać maluszka na monitorze to było takie fajne przeżycie, wiem ze z nfz jest tylko parę usg na całą ciąże. Cena ceną ale lepiej być miło potraktowaną niż tak jak ja w młodości choćbym za kare tam poszła...

                    Skomentuj


                      Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                      A co myślicie, żeby poszukać jakiegoś info na ten temat w necie? Moim zdaniem to może być dość dobra opcja.
                      Czułam się bardzo samotna przy nich wszystkich.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                        Zdecydowanie prywatnie. Z mężem mamy pakiety medyczne z pracy. Jeśli chodzi o dzieci to są zapisane do przychodni państwowej ale pojawiamy się tam w zasadzie tylko na bilansach. Jak pojawia się nagle jakaś infekcja to jezdzimy do szpitala Medicover - tam na pomoc pediatry czy chirurga można liczyć przez 24 godz na dobę. Bez porównania z leczeniem bezpłatnym na nfz

                        Skomentuj


                          Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                          Wiele firm oferuje takie pakiety medyczne. Można równiez wykupic sobie pakiet medyczny samodzielnie.Czy warto? Wszystko zależy od danej sytuacji. Jeśli często odwiedzamy lekarza ( na przyklad w ciązy) to jak najbardziej warto. Jesli jednak nie jesteśmy klientami co miesiąc to nie ma takiej konieczności.

                          Ciekawe pakiety ochrony zdrowia ma również Nationale Nederlanden:
                          https://www.nn.pl/ochrona-zdrowia

                          Od zachorowania na raka.
                          Oraz od nagłych przypadków (na przykład od złamań)
                          http://forum.mamotoja.pl/

                          Skomentuj


                            Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                            Ja zazwyczaj chodzę prywatnie, bezpłatnie mogłabym się nie dociekać.
                            Ostatnio nawet umówiłam się na wizytę na Soczewki.net. Jeśli chodzi o zdrowie to wolę nie czekać miesiacami na wizytę.

                            Skomentuj


                              Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                              Zdecydowanie prywatnie. Znajomej mama miała zaćmę, na nfz bardzo długo musiałaby czekać na jej operacje, a w prywatnej klinice Optegra czekała ledwie kilka dni by przygotować się do zabiegu. Także uważam, że w sytuacjach ważnych warto jednak korzystać z prywatnej kliniki.

                              Skomentuj


                                Odp: Lekarz - prywatnie czy bezpłatnie

                                A ja mam dobre doświadczenia z lekarzami na fundusz. Chodziłam do lekarzy prywatnie, chodziłam również na nfz. I nie było źle ( może po prostu miałam szczęście do osób z powołaniem).
                                Wiele z Was poleca tutaj pakiety medyczne z ubezpieczalni. Jesli ktoś często chodzi do lekarzy to faktycznie się to opłaca. Ale jeśli ktoś bywa raz na dwa miesiące ot nie wiem czy jest sens płacić 150 zł miesiecznie za taki pakiet....

                                Za to ciekawe ubezpieczenia związane z ochroną zdrowia ma Nationale Nederlanden:
                                https://www.nn.pl/ochrona-zdrowia
                                Ubezpieczenia: na wszelki wypadek od wypadków. Oraz ubezpieczenie od raka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X