Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

    Nie narzucam Każdy ma swoje zdanie i każdy musi go bronić Ja te ż nie wyobrażam sobie karmić 3 i pół latki - tym bardziej że znam przypadek 2 latka gdzie matka robi to celowo wychodzi przed blog wywala cyca jak jest dużo ludzi i woła małego choć pocyckasz sobie... To jest nie normalne no ale jej sprawa każdy myśli o niej co chce i tyle ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

      Ja karmię piersią od pół roku. Powoli przygotowuję się na karmienie butelką bo wracam do pracy i nie będę miała możliwości przyjeżdżania do domu w porze karmienia. Nie histeryzuję jednak z tego powodu bo mała dobrze będzie mogła spędzić trochę czasu z tatą i babcią, ja odpocznę i wszyscy powinni być zadowoleni

      Skomentuj


        Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

        Ja podzielę się z Wami tym, że synka karmiłam piersią do 16 miesiąca ( pewnie karmiłabym dłużej, ale zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, a słyszałam, że będąc w ciąży nie należy karmić piersią). Osobiście uważam, że to 1,5 roku na odstawianie malucha to czas jak najbardziej optymalny.

        Skomentuj


          Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

          Ja karmiłam piersią tylko miesiąc i przez to padłam ofiara hejtu na moim blogu. Wiem, że wiele kobiet uważa karmienie piersią za coś cudownego ale ja nie rozumiem tej całej nienawiści do matek karmiących MM Też się z tym spotkałyście? Zauważyłam, że na blogach, pod artykułami na forach itd jest bardzo duża nagonka na matki, które karmią butelką.
          Mam nadzieję, że to się zmieni. Ostatnio odkryłam stronę, która walczy z nienawiścią i hejterami w sici - http://uprzedzuprzedzenia.org/fundac...stekstazystow/
          Liczę na to, że ich działania pomogą choć trochę bo niektóre wypowiedzi bardzo bolą a nie wszystkie kobiety radzą sobie psychicznie z taką sytuacją.

          Skomentuj


            Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

            Synka karmiłam przez 16 miesięcy, a odstawiłam go w momencie, gdy upewniłam się, że jestem w drugiej ciąży. Teraz córki ma dwa miesiące. Nie robię sobie żadnych założeń ile chcę ją karmić. Czas pokaże.

            Skomentuj


              Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

              ja chyba najkrócej karmiłam moje maluchy, strasznie tego żałuję bo chciałam dłużej ale niestety było to niezależne ode mnie A karmienie jest wyjątkowe dla kazdej mamy

              Skomentuj


                Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                Ja też długo nie karmiłam synka naturalnie, walczyłam z tym, ale nie udało sie dlatego miałam w związku z tym ogromne wyrzuty sumienia, ale jakoś potem sobie z tym poradziłam. Teraz cieszę się, ze przynajmniej przez pierwsze tygodnie było mi dane karmić maluszka, gdzie jest najwartościowsza siara.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                  Ja co prawda do tych długo karmiących mam nie nalezę, córkę karmiłam 10 miesięcy nie mogłam dłużej z powodu małej ilości mleka a teraz synka będę karmić ile się da Zobaczymy ile to będzie, zaranie karmię go 5 miesięcy i najada się bardzo dobrze, wystarcza mu Wiec pewnie mam go sporo Zawsze zazdrościłam mamom, że bez problemu mogą tak długo karmić swoje dzieci

                  Skomentuj


                    Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                    Wydaje mi się, że wcale nie jest tak dużo mam, które mogą pochwalić się tak długim karmieniem. Moja koleżanka karmiła córkę do 3 latek, ale mogła to też robić ze względu na to, że nie pracowała.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                      Hej wszystkim:P Ja karmiłam swoje pierwsze dziecko do roku, jednak później postanowiłam je odstawić od piersi. Koleżanka poleciła mi butelki avent - ich smoczek przypomina maminy cycek, a zmianę dziecko przyjęło bez żadnej traumy - aż się zdziwiłam, no ale dla mnie lepiej
                      Fiki-miki materace

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                        Moja córka ma już prawie 9 miesięcy i nadal ją karmię. Na początku zakładałam pół roku, teraz minimum rok, a jak będzie to się okaże. Bo może po roku uznam, że nie chcę jeszcze przestawać karmić

                        Skomentuj


                          Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                          Mój staż karmiącej to aktualnie równo trzy miesiące. Moim marzeniem jest, aby karmić jak najdłużej, ale niestety prawdopodobnie skończy się to po roku, kiedy będę musiała wrócić do pracy...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                            Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                            Mój staż karmiącej to aktualnie równo trzy miesiące. Moim marzeniem jest, aby karmić jak najdłużej, ale niestety prawdopodobnie skończy się to po roku, kiedy będę musiała wrócić do pracy...
                            Niekoniecznie musi się zupełnie skończyć, zawsze zostaje karmienie na noc i karmienie nocne, jeśli dziecko dalej się budzi. Albo karmienie z samego rano. Nie musi się od razu kończyć po roku

                            Skomentuj


                              Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                              weszłam na te wątek z ciekawości, żeby zobaczyć co to znaczy "długo". Karmię córeczkę już 11 miesiący i regularnie spotykam się z opiniami, że to za długo (o zgrozo, także od pediatry! /już zmieniłam/). Trochę mnie uspokoiłyście, że nie muszę się przejmować.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub mam dłuuugo karmiących piersią

                                Napisane przez we_kasia Pokaż wiadomość
                                weszłam na te wątek z ciekawości, żeby zobaczyć co to znaczy "długo". Karmię córeczkę już 11 miesiący i regularnie spotykam się z opiniami, że to za długo (o zgrozo, także od pediatry! /już zmieniłam/). Trochę mnie uspokoiłyście, że nie muszę się przejmować.
                                Też weszłam z ciekawości ile to znaczy długo karmić. Ja karmiłam synka ponat 13 miesięcy i gdyby nie choroba to karmiłabym dalej. Nie ma nic lepszego jak mleko mamy i nikt nie powinien nam zwracać uwagi że karmimy za długo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X