Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mustela seria 9 miesięcy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Moim zdaniem mustella działa, ale jak w przypadku każdego kosmetyku trzeba go stosować systematycznie!

    ____________________
    Nie przegap kliknij http://www.lumalook.pl super stronka!
    Last edited by duncan97; 04-03-2014, 11:21.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kosmetyki mustela warto?

      akurat przy swoich dzieciach nie używałam tych kosmetyków - kiedyś zamówiłam próbki, ale użyłam ich w sumie tylko raz, jednak moja przyjaciółka przy najmłodszym dziecku sięgnęła po kosmetyki firmy mustela i z tego co mówi, to są one bardzo dobre, nie wywołują podrażnień, tylko właśnie trzeba je stosować regularnie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kosmetyki mustela warto?

        Ja używałam kosmetyków mustella będąc w ciąży. Nic złego na nie nie mogę powiedzieć,bo żadnych rozstępów nie mam. Ale nie wiem czy to dzięki tym kosmetykom czy po prostu taką mam genetykę. Dostałam też kremy z filtrem 50 przeciwopalanniu dla dzieci i jak to 50 był skuteczny. Pamiętam tylko,że ciężko się rozsmarowywał.



        Skomentuj


          #19
          Odp: Kosmetyki mustela warto?

          ja używałam tych kosmetyków na początku gdy Młodziak sie urodził i byłam bardzo zadowolona u nas nie wysuszały skóry jak inne kosmetyki i po 4 miesiącu zaczęłam stosować inne bo cena trochu odstraszała

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kosmetyki mustela warto?

            Stosowałam krem na rozstępy Mustela i przyznam szczerze że i tak pod koniec bardzo popękała mi skóra na brzuchu. Nie wiem jak by było gdybym nie stosowała Musteli

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kosmetyki mustela warto?

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Stosowałam krem na rozstępy Mustela i przyznam szczerze że i tak pod koniec bardzo popękała mi skóra na brzuchu. Nie wiem jak by było gdybym nie stosowała Musteli
              z rozstępami to jest tak iz wszystko chyba zależy od kondycji skóry i uwarunkowan genetycznych - jedne mamy nie maja ani jednego inne borykaja sie z tym problemem

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kosmetyki mustela warto?

                mustela ma bardzo dobre kosmetyki, ale czy aż na tyle dobre by tak się cenić? Dla mnie cena jest zbyt wygórowana i wolę kupić cos tańszego a równie dobrego, i to wcale nie jest takie trudne znaleść coś w jednej trzeciej ceny podobnego jakościowo i ilościowo.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mustela seria 9 miesięcy

                  dużo osób zachwala te kosmetyki ja przyznam szczerze nie miałam okazji ich wypróbowac także nie wiem jak działają i jakie są po nich efekty, ale wiadomo ph każdego dziecka jest inne i każde inaczej toleruje

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mustela seria 9 miesięcy

                    Dostaliśmy próbki, a potem zdecydowaliśmy się na krem z filtrem, bo to było najwazniejsze dla nas, a cena jest dość droga, ale idzie w parze z jakością. Krem najłatwiej się nie rozsmarowuje, ale też nie jakoś ciężko.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X