Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Brak ochoty...

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    dlatego ja korzystam ostatnio nawet czytałam o dobrodziejstwach wynikających z seksu w ciąży Oczywiście o ile nie ma przeciwskazań i jest ochota, bo tez nie chciałabym się zmuszać.
    Mi chyba pozostaje czekać na rozwiązanie, mam nadzieję, że libido wróci po ciąży, jak nie wróci, będę musiała iść do specjalisty, nie wiem gdzie, ginekolog, psycholog, seksuolog...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Brak ochoty...

      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
      Mi chyba pozostaje czekać na rozwiązanie, mam nadzieję, że libido wróci po ciąży, jak nie wróci, będę musiała iść do specjalisty, nie wiem gdzie, ginekolog, psycholog, seksuolog...
      Na seks po ciąży też będziesz musiała chwilę poczekać, a jeśłi naturalnie to odczucia od razu tez nie wrócą,, musisz dać czas sobie i swojemu ciału.
      Myślę że można popytac ginekologa o dobrego specjalistę od "tych" rzeczy.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Brak ochoty...

        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
        Na seks po ciąży też będziesz musiała chwilę poczekać, a jeśłi naturalnie to odczucia od razu tez nie wrócą,, musisz dać czas sobie i swojemu ciału.
        Myślę że można popytac ginekologa o dobrego specjalistę od "tych" rzeczy.
        Ja już swojemu lekarzowi prowadzącemu zgłaszałam ten problem. Powiedział, że teraz i tak mi nic nie doradzi, nie pomoże, bo i tak mi nie wolno a później zobaczymy. Najpierw trzeba odbyć połóg, brzuszek się musi wygoić i się zobaczy, co to ze mną dalej będzie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Brak ochoty...

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Ja już swojemu lekarzowi prowadzącemu zgłaszałam ten problem. Powiedział, że teraz i tak mi nic nie doradzi, nie pomoże, bo i tak mi nie wolno a później zobaczymy. Najpierw trzeba odbyć połóg, brzuszek się musi wygoić i się zobaczy, co to ze mną dalej będzie
          Ja dlatego się cieszę że teraz mogę i że mam ochotę, bo potem róznie może być z tym tematem. Trochę się obawiam o te odczucia tam, bo dziewczyny się żalą że pierwsze pół roku to "wiadro"...

          Skomentuj


            #65
            Odp: Brak ochoty...

            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
            Ja dlatego się cieszę że teraz mogę i że mam ochotę, bo potem róznie może być z tym tematem. Trochę się obawiam o te odczucia tam, bo dziewczyny się żalą że pierwsze pół roku to "wiadro"...
            Ćwicz mięśnie kegla, pochwę można także uelastycznić używając kulek gejszy, podczas spaceru czy sprzątania. Spróbuj, jeśli po porodzie zauważysz, że nie jest tak, jak byś tego oczekiwała.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Brak ochoty na seks

              Napisane przez Martunia35
              Cześc ! Nie wiem co się ze mną dzieje. Od jakiegoś czasu nie mam totalnie żadnej ochoty na seks. Zero ! Maż się na mnie denerwuje, widzę,ze chodzi od pewnego czasu bardzo smutny a ja przecież nie będę się do niczego zmusić. Niby nie ma w związku rutyny ponieważ staramy się spędzać ze sobą czas, raz na tydzień idziemy zjeść gdzieś na miasto.
              Zrobiłam sobie badania hormonów i wszystko jest ok. Jakie macie może sposoby na to aby zwiększyć pożadanie? Może macie jakieś swoje dobre patenty?
              Nie Tylko Ty masz taki problem .Tak to jest,że w długotrwałych związkach namiętność się zmniejsza.
              Proponuję trochę sobie poeksperymentować w łóżku .Kupcie sobie jakiś wibratorek, możecie pograć sobie w gry erotyczne.
              My jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie hiszpańską muchę czyli Sex Elixir - dawno już nie miałam takiej ochoty na seks jak właśnie po tym środku.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Brak ochoty na seks

                Martunia - a stres również gości u was ? bo wtedy też wszystko psuje i chęci i atmosferę Był taki czas ja zmęczona po całym dniu też na nic nie miałam ochotę tylko na SEN ,marzyłam aby się w końcu wyspać To jakoś samo minęło Może obejrzyjcie sobie jakiś filmik Ale też sama musisz swoje nastawienie zmienić to na początek a potem małymi krokami wszystko się zmieni

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Brak ochoty na seks

                  No własnie stres może być naprawdę dużym problemem. Sama również jak swego czasu miałam pracę w biurze obsługi klienta to jak wracałam zdenerwowana oraz zmęczona do domu to zupełnie nic mi się nie chciało. Zaloty męża tak samo mnie denerwowały...
                  Martunia jest w kilku sklepach ( na przykład tutaj xxxxx) . Nie wiem czy jest w normalnych sklepach bo nie szukałam. A efekt placebo to raczej nie jest ponieważ za pierwszym razem umówiliśmy się z mężem,że użyje jak nie będę widziała. Tego wieczoru jak się okazało miałam dużą chrapkę na męża
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 20:38. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Brak ochoty na seks

                    I jest jakaś poprawa ?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Brak ochoty na seks

                      W sensie po Hiszpańskiej Musze? No powiem Ci,że fajna sprawa. Zawsze to coś innego, pewna odmiana, pewien nowy smaczek na wieczór Sama lubię próbować takich nowości tak więc mi to pasowało.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Brak ochoty na seks

                        Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
                        W sensie po Hiszpańskiej Musze? No powiem Ci,że fajna sprawa. Zawsze to coś innego, pewna odmiana, pewien nowy smaczek na wieczór Sama lubię próbować takich nowości tak więc mi to pasowało.
                        oj nie sprecyzowałam pytania Pytanie było do Martuni Czy w końcu jakaś poprawa w tych sprawach jest ?

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Brak ochoty na seks

                          Napisane przez Martunia35
                          Postanowiłam zawalczyć trochę z rutyną. Odwieźliśmy na weekend dzieci do dziadków i postanowiliśmy spędzić dwa dni tylko we dwoje. Wybraliśmy się na miasto na obiad, do kina. Kupiłam nową bieliznę.Zrobiłam wieczorem deserki. A i kupiłam ten środek o którym tutaj pisze Kundzia.
                          Nie wiem co tak podziałało. Czy atmosfera czy te kropelki ale znowu było miło jak kiedyś. Tak wiec jednak warto jest powalczyć.
                          Gratuluję chęci, pomysłu i starań. Bardzo się cieszę, że tak miło spędziliście czas z mężem we dwoje. Dzieci jednak odsuwają taką bliskość na dalszy plan :/ oby więcej takich upojnych weekendów

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Brak ochoty na seks

                            Dokładnie Trzeba wygospodarować sobie więcej czasu i nie bać się eksperymentów.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Brak ochoty...

                              Mój narzeczony niestety miał mniejsze potrzeby seksualne niż ja.. ale próbowałam to zmienić. Na początku kupiłam sobie zmysłową bieliznę, a teraz używamy różnych gadżetów z erozkosz.pl. I efekty są znacznie lepsze

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Brak ochoty na seks

                                Może spróbujcie trochę poeksperymentować w sypialni. Ja ze swoim facetem próbujemy różnych rzeczy. Na erozkosz.pl znajdziesz Libido spray, który pomoże CI w osiągnięciu większej satysfakcji

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X