Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta Warszawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dentysta Warszawa

    Napisane przez kalinajuszek Pokaż wiadomość
    Gdzie mają jeszcze niskie ceny i zakładają aparat na zęby dzieciom? Szukam czegoś sensownego. Raz byłam w Dentalux i powiedziałam nigdy więcej. Nie stać mnie na nich, a poza tym szału z leczeniem nie ma.
    Kalinajuszek polecam Ci sprawdzić White Dental Clinic, bardzo dobrzy specjaliści i mają nowoczesny sprzęt na miejscu. Nie wiem jak ceny za aparat, ale ja dotąd za zabiegi tam nie płaciłam wygórowanych cen.

    Skomentuj


      #32
      Odp: Dentysta Warszawa

      Też długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej kliniki i dentysty. Generalnie mam problemy z moimi zębami i chciałam znaleźć kogoś, kto poprowadziłby leczenie. Na warszawskim Bemowie znalazła się Dentoklinika, której zawierzyłam leczenie. Wszystko zawdzięczam dentyście Panu Kozłowskiemu, który prowadził leczenie moich zębów. Osoba bardzo kompetentna i doświadczona. Szybko wskazał nieprawidłowości w leczeniu, które wynikały z leczenia w innej klinice. Zależało mi również na szybkim leczeniu, jestem mamą dwójki dzieci, więc nie mogłam pozwolić sobie na "rozciąganie" leczenia w czasie. Jeżeli mogę jakość pomóc to zostawiam namiary https://www.dentoklinika.pl/

      Skomentuj


        #33
        Odp: Dentysta Warszawa

        Przede wszystkim lepiej zapobiegać niż leczyć. W kontekście zdrowych zębów, najlepiej zadbac o odpowiednią dietę. Teraz wiele osób stosuje białą dietę i bardzo ją chwalą. Zajrzyjcie do https://www.stylewhite.pl/biala-diet...-bialej-diecie i poczytajcie więcej na jej temat, bo możecie w ten sposób uniknąć problemu z żółtymi zębami.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dentysta Warszawa

          Serdecznie polecam gabinet stomatologii rodzinnej www.ferreus.pl . Wiele razy miałam okazję korzystać z ich niezwykle szerokiej oferty, od chirurgii po implantologie (musiałam wstawić nowy ząbek) . Usługi świadczone są w profesjonalny, a przede wszystkim dokładny sposób. Ceny są niezwykle atrakcyjne, co tylko bardziej zachęca do kolejnych odwiedzin w tym gabinecie.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X