Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    zazdroszczę...

    Trochę Wam zazdroszczę.... Przed pierszym dzieckiem z mężem mieliśmy ochotę prawie cały czas i wszędzie. W ciąży też było fajnie, po porodzie już osłabłam. Mąż niestety nie.... Po trzech latach znów zaszłam w ciąże, ochota bardzo osłabła, a teraz po porodzie to już wogóle nie mam ani ochoty ani siły. Szczęśliwie padam "twarzą" wieczorem w poduszkę i myślę żeby bobas za szybko nie zgłodniał i dał pospać. Nawet myślę że ze mną coś nie tak, a mąż robi mi wyrzuty i wpędza w poczucie winy....

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      jestem 4ty miesiac po porodzie iiiii nie mamy zadnych problemow nie prawda ze gdy maz bywa przy porodzie potem moze miec jakis uraz wrecz przeciwnie moj maz wspieral mnie do samego konca powiedzial mi nawet ze teraz kocha mnie jeszcze bardziej....Moze obawia się że tam jeszcze się wszystko nieunormowalo?po porodzie a propo był z tobą gdy rodzilaAS?

      Skomentuj


        #18
        ja tez sie moge pod tym podapisac...choc ja urodzilam dopiero jedno dziecko ale tez nie bylo problemu z sexem poczatki jakies z 3 miesiace nie bylo nic bo sie balam ale jak potem lekarz mi powiedzial ze jak ciaza nie jest zagrozona ani nc to nie ma obaw zeby sie bac sex nawet jest wskazany wiec posluchalam i do 9 miesiaca ciazy sie kochalismy przytylam tylko 7 kg wiec ciezko mi nie bylo i moj maz wcae nie mial oporow
        nie przeszkadzal mu przuch duze piersi
        sam chcial sam nalegal a ja nie odmawialam i po porodzie tez nie bylo problemu nawet nie przeszkadzala mu blizna po cesarce choc nie powiem ze mnie krepowala

        Skomentuj


          #19
          U mnie to bylo tak:
          -przed ciaza normalnie
          -w czasie ciazy mi sie wiecznie chcialo, a jemu nie, bo on zmeczony albo jeszcze co innego ( z obaw o dziecko go wyleczylam akurat), mam wrazenie, ze mu sie nie podobalam jako ciezarna
          -a teraz to jemu sie wiecznie chce a mnie nie...nie pamietam kiedy mialam taka porzadna "chcice", w ogole jej nie odczuwam...A to zawsze ja bylam ta bardziej temperamentna w tym zwiazku...
          Nie ma to jak hormony...

          A z facetem po prostu pogadaj...Jakis powod moze ma...
          "Kiedy decydujesz się na dziecko,
          zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
          będzie przebywało poza twoim ciałem."

          Skomentuj


            #20
            Odp: Brak ochoty...

            Całkowicie się z Tobą zgadzam,mam tak samo... Co mnie bardzo martwi.Czasami nawet myślę żeby iść do jakiegoś seksuologa czy coś...Jestem po porodzie dwa lata,więc myśle że to trochę zadługo... Chociaż szczerze się przyznam,że boję się po prostu kolejnej ciązy...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Brak ochoty...

              Ja po pierwszym porodzie miałam obniżoną ochotę na seks, za to po drugim... no cóż, nie mogłam wytrzymać kiedy już będę mogła, wytrzymałam tylko 3 tyg... Seks po drugiej ciąży stał się wprost rewelacyjny, choć i wcześniej nie narzekałam. Teraz po trzeciej ciąży jest tak jak po drugiej, bardzo dobrze i się bardzo cieszę.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Brak ochoty...

                Często tak bywa że nie ma się ochoty ale to zazwyczaj mija z czasem. Ważne aby się kochać i o siebie dbać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Brak ochoty...

                  Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                  u mnie jest na odwrot po caly dniu zajmowania sie dzieckiem wieczorem jestem zmeczona i nie zawsze mam ochote
                  U mnie też tak jestI to jest troszkę przykre On chce-Ja nie ale nic na siłę przecież nie będę udawała że jest wszystko ok że mam tyle siły co rano

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Brak ochoty...

                    a mnie się nie chciało podczas ciąży teraz znów wróciła ochota, bardzo się cieszę, bo wtedy tym się strasznie martwiłam :P

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Brak ochoty...

                      U mnie niestety jest tak jak u wielu z Was dziewczyny, przed ciążą a nawet w jej trakcie mialam ochote niemal caly czas i wydaje mi sie ze moj maz sie do tego przyzwyczail.... Po porodzie, powiem wiecej do tej pory a to juz 3 lata odkad sie Zuzia urodzila nie mam ochoty ZADNEJ nie wiem czy ze mna jest cos nie tak, ze moje libido osiagnelo poziomu podlogi czy co sie dzieje? Moj maz ma ochote najlepiej 3-4 razy dziennie, ja wlasciwie w ogole...
                      Zuzia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Brak ochoty...

                        Popieram tą akcję, co o tym sądzicie?

                        xxxx

                        Tribestan jest pierwszym w Polsce preparatem na podniesienie libido dla kobiet i mężczyzn. Dzięki niemu spełniamy zmysłowe marzenia i uwalniamy namiętność i pożądanie!

                        xxxx
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 20:40. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Brak ochoty...

                          U nas to ja nie mam ochoty, gdyż boję się o ponowne zajście w ciąże pomimo brania tabletek, a po drugie to strasznie mnie bolało jak się kochaliśmy po raz pierwszy po porodzie... To był dla mnie drugi pierwszy raz,a może nawet gorszy...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Brak ochoty...

                            dla mnie tez pierwszys stosunek po porodzie byl tragiczny, ale potem jest coraz lepiej, trzeba sie przede wszystkim rozluznic, czuc dobrze i wtedy sprobowac, w spieciu i stresie nic z tego nie wyjdzie. A po drugie trzeba dac troche czasu nam kobietkom po porodzie nie tylko dojsc do siebie fizycznie ale i psychicznie

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Brak ochoty...

                              Przede wszystkim nie zmuszać się i powiedzieć o tym braku ochoty swojemu facetowi Mój stawał na rzęsach, żeby mi się zachciało i często się z tego śmiałam Po jakimś czasie przeszło i już jest normalnie z mym libido

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Brak ochoty...

                                Napisane przez Gremlinder Pokaż wiadomość
                                Przede wszystkim nie zmuszać się i powiedzieć o tym braku ochoty swojemu facetowi
                                Mój stawał na rzęsach, żeby mi się zachciało i często się z tego śmiałam Po jakimś czasie przeszło i już jest normalnie z mym libido
                                haha, dokładnie
                                mój to chciał się kochać ciągle: i przed ciążą, i teraz w ciąży jest to samo... tylko, że mi się póki tak często nie chce :P

                                ciekawe jak to będzie po porodzie...

                                ________________
                                xxx lokalizacja pojazdów jest naprawdę świetna!
                                Last edited by disne; 23-06-2020, 20:41. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X