Wróć   Forum Babyonline.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-03-2017, 11:33
osylwik osylwik jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
osylwik.polki.pl

Domyślnie Odp: Projekt domu

My też skorzystaliśmy z usług projektanta, ale teraz mamy inny problem - okazało się, że grunt na naszej działce jest bardzo niestabilny i nie mamy pojęcia co z tym fantem począć :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2017, 15:16
karinaa89 karinaa89 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Według mnie przy tym , ile aktualnie można znaleźć inspiracji, katalogów czy różnych sklepów w sieci, to zatrudnianie projektanta jest zupełnie zbędne, jeśli chodzi o wyposażenie domu. Ja większość pokoi urządziłam zerkając po prostu na różne inspiracje w sieci i ogromnie pomogły mi takie sklepy, jak ten http://homlando.com/meble-domowe.html , bo zaoszczędziły masę mojego czasu, kiedy sklep ma bogatą ofertę, to możemy właściwie za jednym razem kupić większość mebli do domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2017, 11:02
violinek90 violinek90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
violinek90.polki.pl

Cytat:
Napisał osylwik Zobacz post
My też skorzystaliśmy z usług projektanta, ale teraz mamy inny problem - okazało się, że grunt na naszej działce jest bardzo niestabilny i nie mamy pojęcia co z tym fantem począć :/
To zorientuj się w ich realizacjach, czy by Ci nie pomogli. Z tego co wiem, zajmują się stabilizacją gruntu, więc może coś mądrego doradzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2017, 14:32
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Wszystkie pomysły są niezłe Jesli chodzi o oświetlenie i ogólną elektrykę domu to polecam ospel Mój kumpel kupował tutaj http://ospel.pl/pl/ i za jego namową wzięłam gniazdka, rozgałęźnik oraz puszki. Już nie mogę się doczekać dostawy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2017, 13:35
natalia_323 natalia_323 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natalia_323.polki.pl

Blog Entries: 9

Warto dobrze zweryfikować kilku architektów jak widza taki projekt domu. Sama była ma trzechi dopiero u ost czyli w www.bdbprojekt.pl najbardziej mi przypadł do gustu projekt...Był najbardziej praktyczny i wykorzystujacy prestrzeń...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2017, 12:51
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Właśnie dlatego moim zdaniem lepiej postawić na zakup gotowego projektu. Jest w nim napisane, jakie powinny być wymiary działki. Warto szukać takiego, który oparty jest o nowoczesne, a nie tradycyjne metody. Dzięki temu postawi się budynek energooszczędny. Takie projekty znajdziecie tutaj: http://finaldom.pl/katalog-projektow/. Uważam, że takie niewielkie, ale funkcjonalne domki są najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2017, 12:51
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Projekt projektem, ale najważniejsze jest użycie fachowych materiałów i narzędzi budowlanych. Trzeba zawsze patrzeć na jakość i ich użyteczność, dlatego informacji o tym gdzie szukać takich materiałów jak kotwy wklejane warto poszukać na stronie eu-eu.eu/kotwy-wklejane-czyli-co-trzeba-wiedziec-o-kotwie-chemicznej-zywicznej/. Tutaj każdy kto jest w trakcie budowy lub tuż przed jej rozpoczęciem znajdzie pomocne porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-07-2017, 12:20
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Możliwości jest naprawdę wiele kwestia czego naprawdę się potrzebuje? Bardzo fajnie ktoś opisał te nowoczesne systemy o których warto pamiętać juz na etapie właśnie budowy. Odsyłam do http://www.fhome.pl/pl/strona-glowna.html firma specjalizuje się w tworzeniu takich rozwiązań można poprosić o przygotowanie projektu i jego wycenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2017, 10:30
aneczka00 aneczka00 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aneczka00.polki.pl

Jeżeli chodzi o projekty domów to ja kojarzę stronę https://www.domoweklimaty.pl/ . Jak dobrze pamiętam mają ogromny wybór i nawet podział według kategorii np. oszczędnościowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, dworki itd. Może tutaj warto się rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania