Wróć   Forum Babyonline.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakładamy ogród lub ogródek na balkonie. Masz wątpliwości związane z ogrodnictwem, uprawą roślin albo zabawą z dzieckiem w zakładanie np. ogródka?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-04-2017, 10:37
syriusz89 syriusz89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
syriusz89.polki.pl

Domyślnie Odp: Basen w ogrodzie

Cytat:
Napisał dzielnamama89 Zobacz post
Taki basen to koszt ok 20tys z murowaniem, zależy od metraż, pomp i innych urządzeń do filtracji, spuszczania wody itd.
Wybór pomp nie jest trudny, gorzej z urządzeniami filtrującymi i naszym klimatem, który nie sprzyja takim inwestycją. Takie baseny to raczej Europa Południowa... Coroczna konserwacja to mordęga.
Stary 03-05-2017, 16:12
marzenna-81 marzenna-81 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
marzenna-81.polki.pl

My mamy taki basen plastikowy - Pool Design Company od zeszłego roku i nie widzę aby były z nim jakieś problemy. Na okres gdzie nie jest używany zakładamy na niego specjalne zadaszenie a co dwa miesiące przychodzi do Nas spec od basenów i ogarnia to co tam trzeba
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2017, 18:46
gancka gancka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gancka.polki.pl

mnie się podobają drewniane baseny z Abatec, kupowałam tam chemię do basenu jak na razie, ale w przyszłości myślę i takiego basenu od nich się dorobimy http://www.abatec.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2017, 13:41
borsuki borsuki jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
borsuki.polki.pl

musisz przede wszystkim zastanowić się czy ten basen jest potrzebny i czy będzie miał kto się niz zajmować i pielęgnować, dbać o wodę... my rozpoczeliśmy swoje przygotowania do odbioru domu bo został tylko ogród a chcieliśmy mieć wszystko na 100% zrobione i też miał byś ogród jednak suma sumarum zrezygnowaliśmy ponieważ nie opłacałoby się go wstawiać ze względu na podogę jaka jest w PL a i też ciężko jest by ktokolwiek dobrze siętym zajmował cały czas... http://www.ogrodmiejski.pl/ z usług w sprawie projektowania ogrodu korzystaliśmy z tej firmy, cieszy nas fakt że odradzili nam bo byśmy żałowali...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2017, 07:55
jakaasia jakaasia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jakaasia.polki.pl

Talking Odp: Basen w ogrodzie

Dla mnie basen to przede wszystkim kłopotliwa sprawa, to szereg czynności związanych z utrzymaniem czystości. Dzieci cały czas marudzą mi, że chciałaby go mieć...jak to dzieci. Jednak sprawiłam im inną frajdę, mianowicie kupiłam trampolinę. Cały czas szaleją
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2017, 08:26
kurdomowy kurdomowy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kurdomowy.polki.pl

A obok basenu można rozbić namioty dla dzieci i stworzyć przedsmak prawdziwego campingu! Frajda gwarantowana
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 16:16
allina987 allina987 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
allina987.polki.pl

Od kilku lat mamy ogród, w którym spędzamy dużo czasu. Mężowi zamarzył się basen a u niego od czynu do realizacji krótka droga. Znalazł w necie baseny poliestrowe i jak go znam to pewnie już zamówił. Dzieci będą miały wakacje jak nigdy. Oby tylko pogoda dopisała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania