Wróć   Forum Babyonline.pl > Pytania do eksperta > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-06-2017, 10:14
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

Domyślnie Odp: Piesek dla dziecka

ja uważam, że taka decyzja musi być przemyślana bo piesek to nie zabawka i dziecko musi dobrze o tym wiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-06-2017, 11:16
mamarta90 mamarta90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamarta90.polki.pl

Przede wszystkim należy zadać sobie inne pytanie, czy my rodzice jesteśmy gotowi na psa czy kota. Możemy mieć na uwadze to, że dziecko będzie się lepiej rozwijać ze zwierzakiem ale nie oszukujmy się, większość obowiązków i tak spadnie na nas. Oprócz tego, należy pamiętać, że będzie to członek rodziny którym należy się zająć oraz zapewnić mu odpowiednią opiekę. Wiele osób zabiera czworonoga pod swój dach, a kiedy dzieje się coś niepokojącego nie wie co może zrobić. Ostatnio znalazłam ciekawy poradnik http://vetporadnik.org.pl/ gdzie możemy zadać pytanie profesjonaliście. Na nasze pytania odpowiada Pani Monika Buza, która posiada wieloletnie doświadczenie weterynaryjne a także udziela cennych wskazówek w miesięczniku Dobre Rady. Moim zdaniem jest to bardzo pomocne kiedy nie jesteśmy pewni co dzieje się z naszym przyjacielem a nie mamy możliwości aby skontaktować się z naszym weterynarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2017, 08:39
engii5 engii5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
engii5.polki.pl

Żadna istota to nie jest zabawka. ale naprawdę przy psie jest dość dużo pracy. Koty chadzają własnymi ścieżkami i nie wymagają tak dużego zaangażowania. natomiast pies, np. w bloku jest dość dużym wyzwaniem. My kupiliśmy yorka, bo uznaliśmy, że będzie miały a więc bezproblemowy. Mały jest słodki, ale musieliśmy znaleźć dla niego jego prywatnego fryzjera i teraz już mamy sprawdzony salon www.vadera.com.pl ale generalnie to początki nie były łatwe. Więc jeśli mówimy o psie, to jednak sporo obowiązków i wydatków spada na rodziców. To tez warto wziac pod uwage
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania