Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-02-2010, 10:13
oliwka311220
Guest

Zobacz mój nowy profil
oliwka311220.polki.pl

Exclamation Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

Witam Was Mamusie !!! Może wymienimy się poglądami o dobrych ginekologach (zarówno płci męskiej jak i żeńskiej ) w Poznaniu których warto byłoby polecic innym pacjentkom a zwłaszcza mamusiom w ciąży....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2010, 10:22
oliwka311220
Guest

Zobacz mój nowy profil
oliwka311220.polki.pl

Domyślnie Odp: Godni Polecenia Ginekolodzy,Ginekolorzki w Poznaniu

Polecam doktora Andrzeja Klejewskiego- ul.Plac Spiski 1 (Sołacz)- prefekcyjne podejscie do pacjentki,zwłaszcza do młodych kobiet dla których jest to pierwsza wizyta,jest bardzo delikatny,jesli chcemy to tłumaczy pokolei co bedziev robił w danym momencie i czemu to służy, doktor ma nieograniczony czas dla pacjentki- na wizycie mozna zadac mnostwo pytan i doktor fachowo na nie odpowiada,chętnie robi różne badania dla sprawdzenia postawionej diagnozy( w ciązy to sam proponuje mase badan by dzidziuś i jego mama byli w świetnej formie), fantastyczna opieka po urodzinach dzidziusia( czesto panie po urodzeniu corki maja nadzerki- doktor zwraca na to szczegolna uwage,kieruje na badania,cytologia to podstawa,wykrywa i usuwa).
100% godny polecenia lekarz !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-02-2016, 10:35
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

Ja trafiałam dotychczas na kiepskich ginekologów w Poznaniu... Szukam kogoś godnego zaufania, dobrego i przede wszystkim z delikatnym podejściem do pacjentki w centrum Poznania, ewentualnie na Jeżycach...

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2017, 14:31
agnieszka90poz agnieszka90poz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszka90poz.polki.pl

Ja przez cały czas chodziłam do doktora Jachowskiego - bardzo dobry specjalista. Teraz z racji tego, że mój zakład pracy refunduje wizyty w niektórych prywatnych placówkach, a niestety ten lekarz się nie łapie tułałam się przez kilku lekarzy aż trafiłam do Centrum medycznego Cordis do dr. Kwineckiej-Dmitriew i u niej już zostaję
Jachowski przyjmuje na Marcelińskiej (Grunwald) a Kwinecka na Al. Niepodległości tam zaraz koło nowej części starego Browaru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania