Wróć   Forum Babyonline.pl > Pytania do eksperta > Porady ginekologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady ginekologa Zadaj pytanie dotyczące ginekologicznych spraw - być może któraś użytkowniczka miała podobny problem. Zapraszamy do dyskusji!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-04-2017, 00:19
lea1027 lea1027 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lea1027.polki.pl

Domyślnie Plamienie w planowanym czasie miesiaczki

Hej, jestem tu nowa, licze na Waszą pomoc lub wskazowki odnosnie mojego problemu

Moj problem obrazuje sie nastepujaco. 12 kwietnia byłam na wizycie u ginekologa, w celu zrobienia badania cytologicznego. Jednak gdy doszło do kontroli usg wewnetrznego moj gin zaniepokojony stwierdził u mnie powiekszona endometrie, jak sam powiedzial nic nie widzial( widzial powiekszona endometrie znacznie, byly jajeczka ale zszokowal sie ze miesiaczke powinnam dostac 19 a nie 15), kazał czekać na miesiaczke, generalnie sugerował mi możliwość obecności ciąży. Wprost pytal czy to mozliwe i nic nie wykluczal. Nieźle mnie nastraszył. Jeśli miało by dojść do zapłodnienia to 3go, była taka sposobność. Od paru dni ( pewnie ze stresu) mam uczucie pelnego żoladka, ledwo jem, chodze senna i strasznie nerwowa. Wczoraj doszła dziwna kwasowość w jamie ustnej(nie wiem czy moze miec zwiazek). Dodakowo 2 dni przed okresem bolaly mnie jajniki ( nie męcząco, znośnie) i okolice dołu brzucha. Juz 10go mialam bóle piersi, w szczegolnosci sutki, co lzej ale utrzymuje sie do dzis.
Moj cykl trwa 31 dni z zegarkiem w ręku. Czyli że zamiesiaczkowac powinnam dokładnie dzis tj 19.04 a dostalam jedynie lekkie plamienie (ktoremu towarzyszyl 1 skrzepik) z ktorym 3 tampony mini ledwo poplamione daly sobie rade. Robilam 3 testy, dwa 14go i jeden wczoraj 18go. Wyszly negatywne. Wiem, ze 3 testy to juz cos, jednak bardzo martwi mnie to plamienie, poniewaz zawsze i bez wyjatku miesiaczka zaczyna sie normalnym krwawieniem, czasami obfitym i dosc duzym bolem. Chcialam jutro robic bete jesli dzis nie dostałabym miesiaczki, ale w tym przypadku nie wiem czy beta ma sens. Wizyte u gina mam za 3 tygodnie. Może nie jestem pierwsza z takim problemem, ktoś może sie podzielic swoja opinia i moze cos doradzic ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2017, 22:03
szolck szolck jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szolck.polki.pl

Domyślnie Odp: Plamienie w planowanym czasie miesiaczki

a wydarzyli sie w twoim zyciu cos stresujacego ostatnio? bierzesz jakies hormony? jesli tak to od jak dawna i jakie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2017, 12:05
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Domyślnie Odp: Plamienie w planowanym czasie miesiaczki

Ja uważam, że tak ciebie nastraszył, że ten stres spowodował lżejszą miesiączkę. Ja bym się o nic nie obawiała. I tak lada moment masz wizytę u ginekologa, więc wszystko powinno być jasne. Ja od czasu do czasu mam podobne objawy co ty to znaczy bolą mnie piersi, czuje skurcz żołądka i chodzę bardzo senna. Wtedy wiem, że w przeciągu paru dni dostanę okres. Na http://www.castagnus.pl/ nazwali to zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Podobno można to leczyć i choruje na to aż 80 % osób. A chciałam ci tym pokazać, że twoje objawy wcale nie muszą wskazywać na ciąże.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania