Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko z astmą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecko z astmą

    W tym miejscu zamieszczamy odpowiedzi na pytanie: Czy dziecko z astmą może żyć normalnie?

    Czekamy na ciekawe wypowiedzi. Za każdą opublikowaną historię ze zdjęciem płacimy 75zł.
    Prosimy zamieszczać zdjęcia w formacie jpg o rozdzielczości 300 dpi i podstawie 15 cm.

    Przed przystąpieniem do konkursu prosimy przeczytać regulamin >>


    #2
    Odp: Dziecko z astmą

    oczywiście że może żyć normalnie jak inne dzieci,trzeba tylko byc pod kontrolą mądrego alergologa,ktory dopasuje lekarstwa.Moj syn zachorował na astme gdy mial 5 lat, oczywiście świat zawalil mi się na glowe.Myślalam że spedzimy wszpitalu wiele dni,jak wariatka zabraniałam synowi biegać,skakać a mieszkanie sprzątałam 2 razy dziennie.Wielkim szczęsciem trafiłam do dobrego lekarza który zachęcał aby syn plywał,jeżdzil na nartach i robił wszystko co chce ,bo im wieksza sprawnosc fizyczna to pluca szą w lepszej kondycji.Teraz syn ma 13 lat ,ani raz nie wyladował w szpitalu jest wysportowany,doskonale pływa i nurkuje ,jeżdzi na nartach i ma świadomosc że nie jest gorszy od innych dzieci mimo że czasem musi zażyc lekarstwo.Myśle że najtrudniej jest się pogodzić nam rodzicom z tym faktem że nasza pociecha jest przewlekle chora,.

    Skomentuj

           
    Working...
    X