Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

    Drodzy Rodzice- czy znacie jakieś aktualne adresy,stronki gdzie można dostac darmowe katalogi,gadżety,próbki kosmetyków i art.żywnościowych dla dzieci i nie tylko?

    Jeśli tak- wpisujcie tutaj adresiki -Proszę-

    Pozdrawiam Wszystkich rodziców i ich pociechy !!!
  •    
       

    #2
    to co znalazłam na początek...,

    Parę stronek które sprawdziłam i rzeczywiście coś przysłali, trzeba tylko wejsc w kontakt lub napisac meila z prosba o probki dla dziecka:
    xxx


    Jeśli znajdę wiecej aktualnych-( bo wiekszosc w wyszukiwarce jest nieaktualnych,starych) -to zaraz Wam Moi Drodzy napiszę !!!
    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:27. Powód: linki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

      xx Darmowe próbki perfum damskich - sporo do zamówienia. Są też kremy i inne kosmetyki. Chyba największy portal z próbkami jaki dotychczas widziałam.
      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:27. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

        TAKI TEMAT JUZ JEST !!! xxx
        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:28. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

          Cześć
          Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet.
          Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych.
          Gdy uzbierasz minimum 1zł możesz je już wypłacić na PayPal, gdy 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Oczywiście program umożliwia też wypłaty na normalne polskie banki.
          Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie.
          Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na <a href="http://sejfik.com/pages/beenpaid.php">tej</a> stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 17 497 pln czyli całkiem sporo.
          Tutaj podaje Ci link do strony:
          <a href="http://sejfik.com/pages/index.php?refid=nowinette">sejfik.com</a>
          Nie będę ukrywał- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie.
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

            Cześć
            Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet.
            Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych.
            Gdy uzbierasz minimum 1zł możesz je już wypłacić na PayPal, gdy 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Oczywiście program umożliwia też wypłaty na normalne polskie banki.
            Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie.
            Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na <a href="http://sejfik.com/pages/beenpaid.php">tej</a> stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 17 497 pln czyli całkiem sporo.
            Tutaj podaje Ci link do strony:
            <a href="http://sejfik.com/pages/index.php?refid=nowinette">sejfik.com</a>
            Nie będę ukrywał- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie.
            Pozdrawiam
            A jeśli nie chcesz to zobacz co się tutaj dla dzieci znajduje
            xxx
            Last edited by disne; 03-08-2020, 22:28. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

              Czytam i czytam i tak sobie pomyslalobic am,ze moze ktoras z mam chciala by zarobic troszke pieniazkow na drobne wydatki dla dziecka? jesli tak to zapraszam do skorzystania. ja jestem tez mama moja coreczka ma 16 mies. niestety nie pracuje i szukam na necie jak zarobic choc pare zl. klikalam w reklamy w wolnym czasie ale miesiac juz klikam i nie mam nawet 2 zl uzbieranych. i ostatnio znalazlam stronke z puzlami. ulozylam puzle szybciej od przeciwnika zarobilam 94 zl. za paroma prubami i potem zarejestrowalam sie i przelali mi na konto w banku 94 zl.i to wszystko za jeden dzien. wiec sie oplaca gdyz pieniedzy nigdy dosc a zwlaszcza wtedy gdy tylko tatus pracuje i pieniazkow nie jest za wiele by ukochanej coreczce cos kupic czy synkowi. zapraszam bo naprawde warto. to nie jest sciema. jesli jestescie zainteresowane to zapraszam oto adres strony xxx
              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:28. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

                a zapomniałaś dodać, że zeby te pieniądze przelali Ci na konto, musisz zaczęcić innych, zeby równiez sie tam zarejestrowali i wysłali płatnego smsa za to. Dla ciebie to dodatkowe punkty i dopiero po uzbieraniu takowych, chyba 18, moze dostaniesz te pieniądze.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

                  hej macie namiary na darmowe próbki?
                  ja znalazlam fajną stronę [xxx na niej trzeba się zarejestrować, i mozna wybierac nagrody dla dzieci za tyle punktów ile sie ma. jak chcecie to zajrzyjcie.
                  Last edited by disne; 03-08-2020, 22:28. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Darmowe produkty

                    Ostatnio na stronie wafelków dla dzieci znalazłam takie coś zostań ambasadorką i jak się tam zarejestrowałam to przyslali mi 3 kartony wafelków dla małej i dla mnie. Zupełnie za darmo, bez ukrytych opłat. A dla uspokojenia to jest sposób na reklamę dla firm dlatego produkty są free. Moja koleżanka kiedyś tez brała w takim czymś udział i dostała płyny do kąpieli dla córeczki. A ja znalazłam wafelki ryżowe, na milutkie.pl. i mi tez przesłali firmowe produkty, polecam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Darmowe produkty

                      No właśnie czytam ten regulamin i jest tam napisane, ze do obowiązków ambasadorki jest m.in. szerzenie rekomendacji i raportowanie rekomendacji. Ciekawe na jakiej zasadzie to raportowanie będzie polegać, bo wiesz dostałaś wafelki i teraz możesz być dręczona pisaniem jakiś raportów.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Darmowe produkty

                        Niewiem czy chodzi o serwis o którym myśle,ale jesli tak to jest to fajna strona i rzeczywiście wysyłają darmowe produkty.
                        Raportowanie znaczy tyle,że po wypróbowaniu tego co nam przyślą musimy wypełnić specjalny formularz w którym trzeba napisac czy jestemy zadowoleni z danej rzeczy,czy nie i co nam się podoba a co nie itd.Trzeba też rozdawac próbki lub ulotki znajomym i ich takze pytać o zdanie.Jestem w tym serwisie od ok.roku i narazie testowałam odświezacz brise i piwo karmi black

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Darmowe produkty

                          Dokładnie raportowanie polega na tym, że bede musiała wypełnić formularz, czy mi sie produkt podoba czy nie i co sądzą o nim moje koleżanki, które poczęstuję wafelkami

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

                            hej
                            macie jeszcze jakieś adresy.?
                            tutaj naprawdę świetne nagrody zupełnie za darmo, takie jak telefony, laptopy i koszulki. Trzeba się zarejestrować na tej stronie: xxx . . .
                            to moje polecenie. z góry bardzo dziekuję jak ktoś się na niej zarejestruje bo czekają wspaniałe nagrody, a na moje konto wpłynie kilka punktów. . .
                            Last edited by disne; 03-08-2020, 22:26. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

                              Często dla sobie i dziecka robie zakupy w [B]xxx i dodaje do koszyka darmowe próbki (kremy, shea maslo, witaminy) dlatego polecam ten sklep kosmetyki naturalniej.Z iherb wysyłki do Polski tylko 4 $(jeśli nie więcej niż 1 kg 30gr gramów).
                              Mogę dzielić się z kodem VIT371 na 5$ rabat
                              Last edited by disne; 03-08-2020, 22:26. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X