Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odpowiedni wiek na chrzest

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odpowiedni wiek na chrzest

    Dziewczyny w jakim wieku chrzcilyscie swoje aniołki??
  •    
       

    #2
    Odp: odpowiedni wiek na chrzest

    ja moją córcie jak miała 3 miesiące





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

    Skomentuj


      #3
      Odp: odpowiedni wiek na chrzest

      moje córcie 2 meisiące i 1 dzien chrzczone, cala msze slicnzie przespały

      Skomentuj


        #4
        Odp: odpowiedni wiek na chrzest

        Moja Lilka miała dokładnie 6 tygodni. Przespała prawie całą mszę



        Skomentuj


          #5
          Odp: odpowiedni wiek na chrzest

          A moja nie spała była bardzo zainteresowana co sie wokół niej dzieje, ale pod koniec już jej się znudziło i sobie popłakała troszke





          Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

          Skomentuj


            #6
            Odp: odpowiedni wiek na chrzest

            moja starsza miałą 2 tygodnie i ze względu na wyjazd męża chrzest był tak szybko,druga córcia miala 2 miesiące i przespała cały chrzest.

            Skomentuj


              #7
              Odp: odpowiedni wiek na chrzest

              no to widze dziewczyny ze wy tak jak ja jestescie za w maire szybkim przyjeciem chrztu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                Witamy,
                Decydując się na na wybór terminu chrztu warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Wielu rodziców przede wszystkim bierze pod uwagę porę roku. Większość chrztów ma miejsce wiosną i latem.
                Wielu rodziców wybiera też terminy świąteczne, przede wszystkim Święta Wielkanocne a również Święta Bożego Narodzenia.
                Dla każdego dziecka bez względu na wiek, dzień chrztu jest zupełnie czymś nowym. Inny, niecodzienny strój, wiele nowych twarzy i lekki stres rodziców, aby ze wszystkim zdążyć.
                Maluszki chrzczone w wieku około 3 miesięcy, mogą smacznie spać przez całą ceremonię w kościele, ale mogą też płakać. Dzieci starsze będą interesować się wszystkim co się dzieje dookoła.
                Najlepiej podjąć decyzję biorąc pod uwagę przyzwyczajenia i usposobienie własnego dziecka.

                Pozdrawiam
                Agnieszka Strzałkowska – Abrakadabra ubranka do chrztu

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                  Zosia była chrzczona jak miała 8 tygodni

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                    to całkiem nie dawno i ja kwrazenia po chrzcie? Zosieńka byla grzeczniutka?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                      Z przyczyn osobistych dopiero w 5 miesiącu byla ochrzczona.Wydaje mi się,że lepiej jak najszybciej ochrzcic malenstwo i ze względu na aspekt religijny ...i spokój...Moja Maja była duża i ciągle płakała ...gdyby była młodsza to pewnie by sobie spała.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                        ja ostatnio w kosciele widzialam dziewczynkle 6 lat chrzczona, mama ja chrzcila bo dziewczynka bedzie szla od wrzesnia do 1 klasy pote mkomunia wiec dlatego. Dziwne ze sama z siebie jej nei ochrzcila tylko dlatego ze bedzie miala komunie, skoro matka nei wierzy w chrzest dlaczego wierzy w komunie ?
                        Ale lepiej pozno niz wcale

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          ja ostatnio w kosciele widzialam dziewczynkle 6 lat chrzczona, mama ja chrzcila bo dziewczynka bedzie szla od wrzesnia do 1 klasy pote mkomunia wiec dlatego. Dziwne ze sama z siebie jej nei ochrzcila tylko dlatego ze bedzie miala komunie, skoro matka nei wierzy w chrzest dlaczego wierzy w komunie ?
                          Ale lepiej pozno niz wcale
                          Pewnie dlatego żeby ludzie nie gadali albo dla prezentów albo może ktoś Jej przemówił do rozumu...



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                            no wiesz do komunii w kalsie ida wszyscy(prawie) wiec pewnie jej by bylo glupio.... glupkowaty powod ale co zrobisz

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: odpowiedni wiek na chrzest

                              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                              no wiesz do komunii w kalsie ida wszyscy(prawie) wiec pewnie jej by bylo glupio.... glupkowaty powod ale co zrobisz
                              dokładnie! tak też jest z ślubem kościelnym. Dla białej sukienki i ogólnie tego całego szoł ...



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X