Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

    Wózek jest piękny, bardzo mi się podoba, ale ja wiem że u nas posłużyłby kilka dni, moja córa ma w zwyczaju wchodzić do takich wózków do zabawy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

      to u nas akurat Zosia nie ma jak narazie takich pomysłów jak jjmka Twoja cora jest pomyslowa

      Skomentuj


        #18
        Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

        Drewniany wózek super sprawa i o wiele wiele wiele lepszy od plastikowych! Jestem wielką fanką drewnianych zabawek i sama, jak córcia podrośnie kupię małej drewniany wózeczek.To zabawka na lata.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          no wlasnie tego sie obawial - chyba postawie na cos stabilniejszego, a taki wiklinowy chyba tylko nadale sie dekoracji a nie do zabawy niestety
          A mi się marzy wiklinowy fotel bujany miałam nadzieję że sprawie sobie taki do karmienia ale nie udało się ale może to i lepiej bo mały i tak preferuje karmienie w biegu
          Napisane przez kala29 Pokaż wiadomość
          Prawda jest taka, że maluchy znajdą sposób nawet na najtrwalszą rzecz U nas jak na razie wózeczek się sprawdza i jest stabilny, bez żadnych uszkodzeń.
          To prawda że dziecko rozbiór wszystko nawet to co niemożliwe

          Skomentuj


            #20
            Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

            pradipale ze jak karmienie w biegu?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              pradipale ze jak karmienie w biegu?
              hehehe mój syn od początku miał dziwne pozycje do karmienia bo próbował już i leżąc na moim i swoim brzuchu, z głową skierowaną ku moim nogom a ostatni stanął na kolanach i dobrał się do mnie ale coś go zainteresowało i usilnie starał się popełznąć tam z sutkiem w dziobie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                Zabawna sytuacja,aż chciałbym ją zobaczyć na żywo Karmienie w biegu to już w wielu przypadkach norma,mało tego- okazuje się ze dziecko zajęte czymś innym zjada wszystko co chcemy,po prostu nie zwraca uwagi na to czym je karmimy,co podajemy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                  nam na razie udaje się karmić tylko w krzesełku do karmienia. nawet jak podaję sykowi chrupka czy skórę chleba do gryzienia to też wkładam go do krzesełka

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                    Ja zdecydowanie jestem za drewnianymi zabawkami, też mamy drewniany wózek dla lalek i jesteśmy z niego zadowolone. Jest solidny i dobrze się sprawuje, córka nie może się od niego oderwać Taki wózek posłuży na wiele lat

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                      takie wózki są fajne jednak nie wiem czy posłuży na wiele lat córka dostała fajny wózek na roczek i niestety majac niespełna 3 latka okazał sie zbyt mały, mała musiała sie schylać aby go prowadzić przez co nieraz było jej wręcz niewygodnie, ponieważ zabierała go wszędzie było to dla niej uciążliwe;( polecam wózki z regulowaną rączką

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                        chybadrewnianych z regulowa raczką nie ma czy tez są? moja Zosia ma wozeczek taka dziecieca parasoleczke - i ona jest mala, poreczna, składa sie wiec zajmuje malo miejsca - wiadmo nie ma tego uroku co drewniane wozki ale dziecko chetnie sie bawi - drewniane wozeczki sa piekne ale moja kolezanka ma przez taki wozeczek lekko zdemolowane sciany i drzwi

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                          Myślałam o regulowanej rączce w zwykłym wózku, te zwykłe małe spacerówki również sobie chwałę i dzieci widać że je lubią lekkie poręczne i w razie co wszędzie się zmieszczą

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                            To fajna sprawa, kup ten wózek dla córeczkibędzie go miała na długo bo solidnymyślałam żeby kupić synkowi siostry puzzle piankowe na urodziny bo ma 4 latka ale nie wiem czy to dobry pomysł?http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..iat-m-007.html

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                              Ja myślę że wszystko zależy od.dziecka jeśli lubi układać puzzle to.byłby fajny prezent jednak piankowe to uważam że bardziej dla młodszych dzieci dla 4 latka patrząc na okres pogodowy pomyslalabym o hulajnodze bądź rowerku ale wszystko zależy od funduszy bo o ile to pierwsze nie jest jeszcze w.wygórowanych cenach to rowerki niestety tak

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Drewniany wózek dla lalek??Jaki wybrać?

                                Rowerek jak najbardziej tak i znakomicie się sprawdzi,tylko musi być dopasowany do wieku dziecka,dla 4 latka obowiązkowo z dodatkowymi kółeczkami,tak aby było bezpiecznie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X