Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Niemowlę > Karmienie dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Karmienie dziecka O karmieniu piersią, butelką i o niejadkach...

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-05-2016, 09:00
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46
Domyślnie Odp: Parówki

U mnie córka też uwielbia parówki...zawsze wybieram jej takie z 93 % zawartością mięsa.
Berlinki nie są dobre i mam wrażenie, że strasznie słone zawartość mięsa jest w granicach 65 % więc mało, a zawsze kiedyś sama je jadłam i dzieci mojej szwagierki też je uwielbiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2016, 15:27
roxi133 roxi133 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
roxi133.polki.pl

Zdjęcia: 4

My normalnie nie jadamy ale czasem jak jestem w Lidlu to kupuję Piratki. Są najlepsze i nie zawierają zbędnej chemii. Są też nawet dobre. Ale uważam,że to śniadanie/kolacja na szybko na którą można raz kiedys sobie pozwolić,nie na co dzień. W tym samym czasie można przygotować równie smaczne i zdrowe posiłki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2016, 22:25
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Wprawdzie nie jestem jeszcze na etapie podawania parówek dziecku, ale chyba bym się na to nie zdecydowała. Sama nie jadam parówek, mąż od czasu do czasu. Głównie wynika to z faktu, z czego są zrobione...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2016, 23:30
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Cytat:
Napisał kyasarin Zobacz post
Wprawdzie nie jestem jeszcze na etapie podawania parówek dziecku, ale chyba bym się na to nie zdecydowała. Sama nie jadam parówek, mąż od czasu do czasu. Głównie wynika to z faktu, z czego są zrobione...
Dlatego bardzo trzeba pilnować składu, te z największa zawartością mięsa jak podamy dziecku od czasu do czasu to nic się nie stanie. Nie ma co przesadzać tak z drugiej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2017, 11:57
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Ja jeśli mam kupić parówki to wybieram te drobiowe, z dużą zawartością mięsa. Kiedyś miałam opór przez kupowaniem drobiu, bo czytałam że polscy hodowcy stosują masę antybiotyków, a samo mięso jest przez to niezdrowe. Okazuje się to jednym wielkim mitem: http://www.dobrydrob.pl/fakty-i-mity/antybiotyki/ . Nie obawiajcie się podawać maluchom kurczaka, bo nie ma on w sobie żadnych antybiotyków ( w Polsce jest zakaz ich stosowania). Podawanie takich substancji odbywa się bardzo rzadko i tylko w przypadku choroby ptaków, a później i tak ich mięso jest poddawane wnikliwej kontroli. Zresztą poczytajcie sobie dokładnie w tym artykule.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania