Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki park rozrywki w weekend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaki park rozrywki w weekend

    Witajcie
    Szukam ciekawych miejsc na spędzenie weekendu z dziećmi 7 i 9 lat. Park rozrywki, Rancho, Mini Zoo... Jeśli odwiedziliście takie miejsce ze swoim dzieckiem i wam się spodobało, możecie je z czystym sercem polecić, odpiszcie na mój post.
  •    
       

    #2
    Odp: jaki park rozrywki w weekend

    polecam wybrać się z dziećmi do Warszawy. Znajduje się tam naprawdę wiele fajnych miejsc jakie możesz im pokazać Takich jak na przykład Centrum Nauki Kopernik, gdzie moje dzieciaki bawiły się prawie 5 godzin ostatnio. Ciekawe jest jeszcze warszawskie zoo jak i Muzeum Powstania Warszawskiego (ale to już akurat dla starszaków)...
    Tak czy inaczej jeśli szukałabyś noclegu to warto jest przenocować w jednym z hoteli grupy Accor:
    http://www.accorhotels.com/hotel-dir...l-warszawa.htm - jest wiele fajnych i niedrogich hoteli w centrum.

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaki park rozrywki w weekend

      Ja mogę polecić klubo-kawiarnie w Lublinie. Sama tam jeszcze nie byłam, bo moja córeczka jest za mała, żebyśmy sobie takie wypady po Polsce robiły dłuższe.
      Od koleżanki wiem o tym miejscu, wstąpiła tam po drodze http://familycafe.pl/.
      Może nie jest to park rozrywki, ale dzieciaki mają się, gdzie bawić.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaki park rozrywki w weekend

        A co powiecie na Wesołe Miasteczko w Chorzowie oraz pobliskie zoo? Bo wydaje mi się że właśnie tam można spędzić czas miło i aktywnie ze swoim dzieckiem na świeżym powietrzu
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 17-06-2014, 09:33.

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaki park rozrywki w weekend

          W Polsce to trochę słaby wybór moim zdaniem. Na weekend warto pojechać na przykład od Niemiec. Mamy tam Heide Park, Hansa Park, Legoland Discovery Center w Berlinie, Madama Tussauds też w Berlinie - no ogrom tego jest i znacznie większy rozmach niż w Polsce.

          Skomentuj


            #6
            Odp: jaki park rozrywki w weekend

            Napisane przez itaaka Pokaż wiadomość
            Ja mogę polecić klubo-kawiarnie w Lublinie. Sama tam jeszcze nie byłam, bo moja córeczka jest za mała, żebyśmy sobie takie wypady po Polsce robiły dłuższe.
            Od koleżanki wiem o tym miejscu, wstąpiła tam po drodze http://familycafe.pl/.
            Może nie jest to park rozrywki, ale dzieciaki mają się, gdzie bawić.
            Byłam, ale tylko przejazdem! Jak na kawiarnie dla matek mają i tak dużą salę dla dzieci.

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaki park rozrywki w weekend

              Napisane przez elasalata Pokaż wiadomość
              Witajcie
              Szukam ciekawych miejsc na spędzenie weekendu z dziećmi 7 i 9 lat. Park rozrywki, Rancho, Mini Zoo... Jeśli odwiedziliście takie miejsce ze swoim dzieckiem i wam się spodobało, możecie je z czystym sercem polecić, odpiszcie na mój post.
              Byłam w Krakowie w aquaparku i jest całkiem fajnie obok jest kino także można zawsze skoczyć na jakoś bajkę oraz przyjemna chińska restauracja - akurat bardzo lubię kuchnie azjatycką

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaki park rozrywki w weekend

                Polecam Heide Park w Niemczech. Mam dwójkę dzieci: dziewczynka 6 lat i chłopak 10 lat. Byliśmy tydzień temu i dzieciaki już nie mogą się doczekać kiedy znowu tam pojedziemy. Mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku, nawet dla tych maluszków w wózkach. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie. Dodam, że my z mężem też świetnie się bawiliśmy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jaki park rozrywki w weekend

                  Napisane przez aristo16 Pokaż wiadomość
                  Polecam Heide Park w Niemczech. Mam dwójkę dzieci: dziewczynka 6 lat i chłopak 10 lat. Byliśmy tydzień temu i dzieciaki już nie mogą się doczekać kiedy znowu tam pojedziemy. Mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku, nawet dla tych maluszków w wózkach. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie. Dodam, że my z mężem też świetnie się bawiliśmy
                  Droga taka atrakcja?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jaki park rozrywki w weekend

                    Polecam dziś nowo otwarty chyba jedyny i największy park rozrywki w Zatorze http://www.energylandia.pl/

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jaki park rozrywki w weekend

                      Ja polecam Park Dinozaurów, ciekawa atrakcja dla całej rodziny i termy w Bukowinie Tatrzańskiej, kosztowne ale warto.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jaki park rozrywki w weekend

                        My uwielbiamy Park Skaryszewski w środku Warszawy. Można tam spędzić cały dzień, zjeść karkówkę z grilla, lody, posłuchać koncertu, pójść do stadniny, pograć w piłkę, zaliczyć plac zabaw i zamoczyć nogi w stawie, popływac kajakiem... uwielbiamy go.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jaki park rozrywki w weekend

                          Jeśli miałabym wybierać między tymi parkami to zdecydowanie na pierwszym miejscu znalazłby się u mnie Zatorland. Park jest bardzo dobrze przygotowany. Na każdym kroku jakaś inna atrakcja a dzięki aplikacji na telefon mamy audio przewodnika mobilnego po Parkach Rozrywki - Zatorland

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jaki park rozrywki w weekend

                            No w Warszawie to jest sporo parków.
                            Dobrze, że są zadbane i można w wolny dzień z kocykiem przyjść i się rozłożyć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jaki park rozrywki w weekend

                              Bałtów - Park rozrywki, Zwierzyniec Bałtowski z żubrami, jeleniami, kucykami, osiołkami, makakami, danielami, ptakami różnej maści. Mają dinozaury jak żywe i jeszcze Sabathówkę z czarownicami.

                              Wystarczy weekend.

                              Acha, jak się dzieciom znudzą mechaniczne zabawki można wykupić sobie lekcję jazdy konnej, bo jest tam Kraina Koni.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X