Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lekki wioseny podkład

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lekki wioseny podkład

    Zaczyna sie wiosna:-) na wiosne lubie swiezy delikatny makijaz i wybrala m garnier BB :-))
    Cz ywy tez na wiosne zmieniacie podkład??
  •    
       

    #2
    Odp: Lekki wioseny podkład

    Tak. też używam tego z Garniera. Poza tym lubię też podkład Maybelline New Affinitone. Dużo osób nie lubi jego,bo słabo kryje a ja właśnie za to go cenię.Nie ma po nim efektu maski!!!



    Skomentuj


      #3
      Odp: Lekki wioseny podkład

      Ja używam niezależnie od pory roku, (ale jest lekki, więc o nim wspomnę) podkładu soraya HD matującego. Jest jeszcze wersja kryjąca i rozświetlająca. Bardzo dobry kosmetyk w niewysokiej cenie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Lekki wioseny podkład

        Kiedy robi się cieplej, to używam kremów BB. Jeśli nie musi być koniecznie podkład, to może tylko puder matujący? Oczywiście pamiętaj o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Lekki wioseny podkład

          Najlepiej zadbać o cerę i nie używać podkładuWiem z doświadczenia o tym.Kiedyś używałam lekkiego podkładu ale teraz zażywam witaminki i mi nawet lekki podkład jest nie potrzebny!Polecam cynk

          Skomentuj


            #6
            Odp: Lekki wioseny podkład

            Ja niestety mam kilka potrądzikowych blizn na buzi i wiosną i latem też używam podkładu odpowiada mi Loreal True Match. Fajnie dopasowuje się do koloru skóry i nie ma efektu maski.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Lekki wioseny podkład

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Ja niestety mam kilka potrądzikowych blizn na buzi i wiosną i latem też używam podkładu odpowiada mi Loreal True Match. Fajnie dopasowuje się do koloru skóry i nie ma efektu maski.
              mikaa997 na te potrądzikowe blizny polecam Ci kremy Beta-Skin zajrzyj sobie na ich stronę a mój podkład nr jeden to BB Garnier bo to kosmetyk ktory nie tworzy efektu maski i dzięki temu nasza skóra może oddychać - za to go bardzo cenie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Lekki wioseny podkład

                Ja mogę z całego serca polecić podkłady mineralne - jest całkiem sporo polskich marek. Jak się dobrze dobierze kolor to podkład jest totalnie niewidoczny, nie wyczuwa się go na skórze tak jak płynnych podkładów a do tego może zakryć nawet duże problemy trądzikowe czy przebarwienia
                Chcesz spać lepiej? Zobacz na http://spijlepiej.pl/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Lekki wioseny podkład

                  ja mam 3 różne podklady, które są dla mnie idealne i stosuje je zamiennie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Lekki wioseny podkład

                    Ja mam kompleksowy krem CC łagodząco- nawilżający 8w1 - Eveline Cosmetics. U mnie ładnie wyrównał koloryt skóry, nie powodując przy tym efektu maski. Skóra wygląda na bardziej jednolitą.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Lekki wioseny podkład

                      Krem BB z bell'a, lub rozświetlający podkład Rimmel Wake me up - bardzo delikatny efekt. Jest wzbogacony witaminami

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Lekki wioseny podkład

                        w moim przypadku to krem bb maybelline, ta seria: http://www.maybelline.pl/produkty-do...-fresh-bb.aspx . Wyglądam po nim bardzo naturalnie, choć krycie jest nawet niezłe muszę przyznać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Lekki wioseny podkład

                          z pewnością lekkie są kremy bb, dodatkowo pielęgnują cerę http://makelikeeasier.pl/content/kre...skory-w-jednym ja bym już nie wróciła do ciężkich podkładów, bo szkoda mi na to cery.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Lekki wioseny podkład

                            Mam przebarwienia na skórze i niestety efekt jaki chce uzyskać, czyli efekt krycia zapewnia mi podkład z revlonu colorstay. Dla mnie najlepszy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Lekki wioseny podkład

                              Ja używam kremu BB z Garniera, wszystkie typowe podkłady czy fluidy sa dla mnei za ciężkie, i skóra wygląda jakby w masce, szybko się też potem świeci, chociaż próbowałam juz wielu.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X