Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy dla mam w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

    Odzież do karmienia? Słyszałam o staniku,ale ogólnie odzież do karmienia to chyba lekka przesada bo na czym polega ich unikatowość oraz wygoda? Nie bardzo rozumiem,więc może Wy pomożecie mi pisząc swoje opinie na ten temat.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

      Spodnie z elastycznym pasem kupiłam w H&M. Widziałam też kolekcję dla ciężarnych w C&A. Odnośnie odzieży do karmienia...jest tego mnóstwo w sieci Ja kupiłam bluzkę do karmienia na pewno na allegro.



      Skomentuj


        #18
        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

        Ja kupowałam spodnie na allegro - nie wyszło drogo, a naprawdę wygodne.

        Tak jak wszystkie piszecie - leginsy (szczególnie te specjalne ciążowe) są niezastąpione.

        Bluzki, tuniki dostałam od koleżanek. Miałam też kilka swoich tunik i bluzek, w których nadal mieszczę się w ciąży.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

          ja polecam dla brzuchatek C&A ja kupiłam tak troszku ciuchów w ciąży i byłam mega zadowolona z ubrań zakupionych w My Tummy i maja także ubrania dla mam karmiących

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

            Moim zdaniem warto bo podstawą w okresie ciąży jest to abyśmy dobrze czuły się w danej odzieży i aby nie uciskał nas od żadnym względem,więc czemu nie,. Warto szukać różnych promocji właśnie na tego typu odzież w sklepach internetowych.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

              Spodnie jeansy i leginsy kupiłam w H&M. Sprawdź sobie ich stronekę bo kiedy za zapisanie się ne newslettera był rabat 20% na dowolną rzecz Ceny mają dosy wysokie więc taki rabacik sporo daje. Aha i kupiłam tam też kurtkę ciążową na zimę

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                A ja polecam ubrania c&a nie koniecznie ciążowe, pod koniec ciąży kiedy już miałam kupione 2 pary spodni ciążowych z których "wyrosłam" kupiłam zwykłe spodnie dresowe w większym rozmiarze i do tego bluzę grubą i ciepłą i przyznam ze była to najlepsza opcja, taniej i mega wygodniej niż w dżinsach

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                  Moim zdaniem obecna moda jest baaardzo łaskawa dla pań w ciąży i tych bardziej puszystych. Spodnie trzeba już mieć raczej typowo ciążowe ale jeśli chodzi o bluzki, swetry, tuniki itp to teraz modna są właśnie takie bardzo luźne więc na schowanie brzuszka idealne

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                    Właśnie ja miałam na koniec ciąży zwykłe spodnie dresowe no i bluzę od dresów, w sumie spodnie były kupione na dwa miesiące a jak wiadomo ubrania typowo ciążowe nie są tanie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                      O ile ratują nas legginsy, o tyle z kurtką na zimę jest już problem. Swetry klupuje w normalnych sklepach , bo mamy sprzyjająca modę - obszerne , luzne i na luzie Ale z kurtka na zimę mam duży problem, nie dość że mały wybór to ceny kosmiczne. Dlatego ratuje się allegro i próbuje cos wygrać na licytacjach. A jesli chodzi o sklep- wygodne, dobrze skrojone ubrania dla ciezarnej ma faktycznie H&M, a zapisanie się do newstellera dają 20% rabatu , więc to zawsze jakaś oszczędność.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                        Ja w tamtym roku kupiłam kurtkę właśnie w H&M, zobacze tam sobie i tak jak już chywa wspominałam zapisując się u nich do newslettera masz 20% zniżki więc mi kurtek udało się kupić chyba za ok 100 zł

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Ja w tamtym roku kupiłam kurtkę właśnie w H&M, zobacze tam sobie i tak jak już chywa wspominałam zapisując się u nich do newslettera masz 20% zniżki więc mi kurtek udało się kupić chyba za ok 100 zł
                          mikaa teraz nawet było 25 % , ale ceny kurtek od 229 złotych, a ta która mi się podobała 279 złotych. Więc nawet z tym upustem cena ponad 200 złotych na kurtkę na kilka miesięcy albo i nawet nie ze względu na ta dziwną ciepła pogodę to za dużo, i aż taka świetna ta kurtka nie była. Na szczęscie poszłam do lumpa i wychaczyłam jakiś płaszczyk za 20 złotych

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                            ja ciązkowe ubrania kupowałam własnie w HM i C&A z tego co pamiętam - bo jak kiedyś weszłam do sklepu tylko z ciążowymi ubraniami to ceny powaliły mnie na kolana

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                              Powiem tak, jeżeli nie jesteście zbyt duże to nie ma potrzeby kupowania specjalistycznych ciazowych ubranek..ja w pierwszej ciąży poza dwoma luźniejszymi tunikami, ale nie ciążowymi chodziłam normalnie w swoich ciuchach. Teraz też nie zamierzam nic specjalnego kupować. W zwiążku z tym, że moja praca polegała na aktywnosci fizycznej, mam masę legginsów i spodni dresowych..do tego luźniejsza koszulka i jest git. Takie rzeczy jak spodnie dresowe czy legginsy kupione w zwykłym sklepiku na bazarku nie kosztują drogo i spokojnie wystarczą po dwie pary.
                              Tutaj zgodzę sie z jedną z Was, że moda sprzyja lużnym ubraniom, więc nie trzeba kupować tych typowo ciażowych..lepiej zainwestować w coś co założycie później.
                              Dla tych większych mamuś też można znaleźć fajne ciuszki nie koniecznie ciążowe..H&M czy Reserved ma ich całkiem sporo.
                              Ale jeśli już koniecznie chcecie to polecam stronkę www.happymum.pl
                              Maja tam świetne ciuszki..i mimo, że ciazowe to chyba sie skuszę bo są tak fajne :-)))

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                                ja miałam do końca tak mały brzuszek,ze bluzki i bluzy luźniejsze mogłam nosić swoje normalne tylko jedynie spodnie leginsy nosiłam no i jeżeli jeansy to te z materiałem dorzynaniu na brzuszek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X