Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chłopiec czy dziewczynka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Napisane przez jaka_ja Pokaż wiadomość
    Córcia będzie Na początku w tradycyjnym USG lekarz dawał 80% pewności, po USG 4D, mówił, że na 100%....więc kupuję te różowe słodkie ciuszki...ostatnio jednak stwierdziłam, że gdyby urodził się synek nie miałabym w co go ubrać
    Czy słyszałyście o przypadkach, gdzie lekarz dając 100% pewności co do płci dziecka się pomylił???
    Tak było w przypadku mojej koleżanki,lekarz dawał jej 100% pewności że urodzi sie dziewczynka i niestety dzisiaj jej synek chodzi w różowych ubrankach
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Zgadzam się, lekarze mylą się często gęsto, choć w przypadku badań 4D to raczej pomyłka jest mało prawdopodobna, chyba, że dzidzia jest obrócona pleckami albo ciąża jest wczesna i ciężko określić wygląd genitaliów, albo genitalia maluszka są zbyt napuchnięte by można rozpoznać płeć, bo to możliwe. Moja znajoma która bała się rodzić w UK pojechała do PL na czas ciąży, tam chodziła prywatnie więc usg miała często, przez cały 2 i 3 trymestr ciąży lekarz mówił wciąż w kółko i w kółko, że będzie dziewczynka, całe szczęście, że nie znajoma nie kupowała samych różowych ubranek, bo w tym roku jej SYNEK kończy 3 latka

      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

      Różności do postów
      GALERIA OLAFKA

      Skomentuj


        #78
        u mnie na poczatku wszyscy wrozyli chlopca. potem na usg lekarz powiedzial ze na 80% dziewczynka wiec tak zyje w przekonaniu ze coreczka- pokupywalam rozowe ciuszki kocyki itd. i tak sobie mysle teraz ze jak sie jednak chlopak urodzi to bede musiala ciuszki od nowa kupowac w koncu 100% pewnosci mozna miec tylko wtedy kiedy dzidzia juz wyjdzie z brzuszka!!



        Skomentuj


          #79
          ja marzyłam o dziewczynce choć od początku czulam paradoksalnie, ze to chłopiec... i jednak przeczucie okazało się słuszne. Jak lekarz pokazywał USG odrazu wypatrzylam klejnoty (nie musiała nic mówić, a ja juz wiedziałam-ekschibicjonista z tego mojego syna)
          Ja się popłakałam, mąż też...a lekarka spanikowala Zaczęła przekonywać nas, że jest wszysto ok z maluszkiem i że fajnie mieć synka...
          A ja płakałam ze szczęście, bo rzeczywiście okazało się że "płeć nie ma znaczenia, ważne zeby było zdrowe"
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #80
            wieksze pomyłki zdarzają się przy dziewczynkach tzn: ma być dziewczynka,wkońcu rodzi się chłopak,w pewnym momencie rozwoju dziecka,jąderka chłopczyka wyglądają jak wargi sromowe dziewczynki,stąd te pomyłki.Ja znam wiekszość przypadków gdzie miała być córa,a syn się urodził

            Skomentuj


              #81
              w moim przypadku widać na usg że to chłopczyk chociaż bardzo chciałam córcie ale teraz myślę ze to nie ma znaczenia byle by było zdrowiutkie
              http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

              http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
              http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

              Skomentuj


                #82
                U mnie w 22 tygosniu na USG wyszła dziewczynka. Mąż chciał synka, więc jak mu pani doktor powiedziała, że będzie miał córke to posmutniał. Pani doktor wyzwała go, że ma sie cieszyć, że jest zdrowa i nic sie nie dzieje. A synka sobie zrobi później

                Ja nie mam mani kupowania ciuszków Jak będzie dziewczynka to bedę miała duuużo ciuszków. Męża siostra ma 5 miesięczną córcie i odkłada wszystkie ciuszki dla nas

                A jak będzie synek to na zakupy czas się zawsze znajdzie
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  hej mi na dwoch usg wyszło ze bede miala coreczke bardzo sie ciesze z tego... jak bylam w 21 tyg na usg to powiedzial mi ze wyglada na dziewczynke to az promienialam ze szczescia a w 26 tyg bylam na tym usg 3d 4d i powiedzial mi ze na 100% bede miala core i mam nadzieje ze sie juz nic nie zmieni....
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    #84
                    Hej dzoewczyny. Ja marzyłam sobie po cichutku o córuni i teraz w sobotę miałam USG. Wyobraźcie sobie, że w moim brzuszku rośnie moje Marzenie - Córunia Kochana Pani doktor powiedziała, że na 150% dziewuszka Będzie moja wymarzona Mała Hania
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      #85
                      u mnie bedzie nikola moim tez najwiekszym marzeniem byla corcia jak mi ktos mowil ze bede miala chlopaka to prawie ze nie plakalam....
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Hey dziewczyny . byłam dzisiaj na usg i będe miała dziewuszke.
                        O jak się ciesze.

                        Skomentuj


                          #87
                          hehehe a ile tu dziewuszek bedzie same baby

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #88
                            U mnie też dziewuszka-Maja


                            Skomentuj


                              #89
                              synus

                              witam)) a u mnie w drodze wyjatku bedzie synus...chociaz marzyla mi sie corcia) ale jestesmy bardzo szczesliwi
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                #90
                                YOENNE no to gratuluje ja chcialam synka a jak urodzila mi sie coreczka taka sliczna w dodatku to za nic w swiecie bym juz jej nie zamienilacoreczki sa przeslodkie
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X