Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Niemowlę > Karmienie dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Karmienie dziecka O karmieniu piersią, butelką i o niejadkach...

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-02-2015, 17:12
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
nie no je coś innego - śniadanie, obiad, kolacja, przekąski - ale ona dziubie tak naprawdę =/ jak widze ile je pól roku młodsza corka siotry to az mi zal w sercu ze mam takiego niejadka, ja tez nie zmuszam i nic na sile, robie jedzonko jej podaje, cuda wianki gotuje by tylko zjadla
W takim razie ciesz się że w ogóle je A jak wygląda Wasz jedzeniowy plan dnia? Może po prostu Tobie wydaje się że je mało? Mój niejadek toleruje tylko chleb, banana i ziemniaki podanego w łapę. No i czasem zje trochę kaszy ale to musi mieć dobry dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2017, 15:05
kristin123 kristin123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kristin123.polki.pl

Wink Odp: Jakie problemy gdy karmisz piersią?!

Piersią karmiłam mniej więcej przez około 2 lata i wiadomo, że przez ten czas należy na siebie uważać, szczególnie z jedzeniem, bo u mnie problemem również były kolki.
W sumie wiadomo, że każda metoda karmienia ma swoje plusy i minusy,
ale mimo wszystko warto się podawania tego naturalnego pokarmu podjąć,
jeśli mamy możliwość, bo jednak nie każda z nas ma taką szansę.
Moim największym problemem nie był sam proces karmienia, a dobranie odpowiedniego ubrania do karmienia, aby jak najbardziej komfortowo i w każdej sytuacji, nawet w miejscu publicznym, mogłabym nakarmić moje dziecko.

Każda mama ma obawy przed karmieniem piersią i jest to całkiem normalne. Warto zrobić sobie może jakąś listę za i przeciw i się tym kierować? Moja koleżanka tak zrobiła i nie żałuje, że karmi piersią swoje dzieciątko. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2017, 10:37
masza123 masza123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
masza123.polki.pl

Mi zależy bardzo na karmieniu piersią ale co z tego jak mam mało pokarmu i jak na razie nic nie działa aby było go więcej, ściągam nawet laktatorem aby pobudzić piersi ale też słabo muszę na 2 -3 razy ściągać aby dać synkowi mleko. Co robić a by było go więcej? pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 09:45
bobik2323 bobik2323 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Myślę, że dość poważnym problemem podczas karmienia piersią może okazać się nagłe przeziębienie, gorączka itp. Wiadomo, że wtedy nie można leczyć się zwykłymi farmaceutykami. Na szczęście istnieją domowe sposoby, które nie zaszkodza dziecku. Ostatnio dużo takich znalazłam w artykule http://tips.com.pl/ciaza-i-macierzyn...rdla-goraczke/ . Może komuś się przyda, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania