Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

    Niemam pomysłu co można kupić 8 miesięcznemu chrześniakowi. Może ma ktoś jakiś pomysł. Z góry dziękuje za pomoc.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.
  •    
       

    #2
    Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

    Hmmm ale na jaką okazje?
    Bo jeżeli na chrzest to Mój synek był chrzczony jak miał prawie 9 miesięcy i dostał od chrzestnego Samochodzik jeździdełko (z melodyjkami, światłami, migaczami, klaksonem, schowkiem na zabawki itd.) jest to zabawka przeznaczona ogolnie dla starszych dzieci ale moj maluszek ma wielka radoche z niego i uczy sie z nim chodzić Bardzo polecam.
    Od babci np dostał Tygryska na biegunach (lubi mu wydłubywać oczy hehe),
    ogólnie sprawdzają się również ubranka (chrzestna kupiła mu ich bardzo dużo w prezencie i jestem bardzo zadowolona bo służą mu nie tylko od okazji ale i na codzień, co chyba jest najważniejsze)
    Ja sama osobiście kupuje małemu zabawki edukacyjne z różnymi melodyjkami, za którymi mój mały przepada.
    A np. jego tatuś ostatnio kupił mu ciężarówke z naczepą pełną klocków i jak narazie uwielbia się tym bawić. Jak my mu coś zbudujemy on artystycznie to burzy Pozdrawiam
    [

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

      aaa zapomniałam dodać że od chrzestnego dostał jeszcze kasiorke więc za część tych pieniążków zamówiliśmy mu z allegro huśtawke-krzesełko do karmienia (taką 2w1). i jest super. Koszt 120 zł (już z wliczoną przesyłką) Mały lubi w nim jeść, usypiać i ogólnie gotować ze mną obiadek. Huśtawka jest bardzo lekka i łatwa w złożeniu. Może coś takiego?...
      [

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

        klocki, drewniane/plastikowe/duplo z kazdych bedzie zadowolony, zabawke z figurkami np traktor ze zwierzatkami(Gabrys taki dostal, i zwierzatka mu sie bardzo podobaly bdo dzis sie bawi a ma 2,5 roku)
        jakies instrumenty muzyczne bebenek/tamburynek
        trzymak do nauki chodzenia+jezdzik takie autko
        dzieciaki szybko nabywaja nowych umiejetnosci wiec warto cos troszke na wyrost, bo tak to posluzy 2 miesiacxe i sie znudzi.zreszta sama masz maluszka wiec wiesz jak jest

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

          Ten prezent ma być na Mikołajki
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

            Dziękuje za odpowiedzi wszystkie propozycje są ciekawe i teraz niewiem co wybrać
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

              Mojej siostrze 4 miesiące temu też urodził się chłopczyk. Kupiłam Kacperkowi taka zawieszkę ze zwierzątkami http://www.epinokio.pl/product-pol-1...ka-Afryka.html Fajna sprawa. Zainteresowało go to od razu. Przy zaczepianiu tych zwierzaków się tak rozkosznie śmieje! eeeh

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

                Zaglądaliście już tutaj https://www.gugubox.pl ? Jeśli nie, to koniecznie sobie zerknijcie. Można tam zamówić Gugubox. Jest to świetne pudełko subskrypcyjne dla matek i niemowląt. Zawartość jest naprawdę rewelacyjnej jakości bardzo dobrych marek.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

                  Mnie ani troche nie przekonuje takie pudelko, wole wiedziec konkretnie za co place, a za te pieniazi, ktore trzeba wydac na to pudelko moge kupic co tylko sama potrzebuje i co mi sie na prawde przyda

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

                    Może jakiś fajny bujaczek https://kiddabadam.com/bujaczki-i-skoczki ? Takiemu ośmiomiesięcznemu maluchowi na pewno się przyda Poza tym mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka - stymulują zmysł równowagi, przyczyniają się do poprawnej postawy czy wzmacniają kręgosłup. To także świetna zabawa dla malucha Można rzecz połączenie przyjemnego z pożytecznym

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co dla 8 miesięcznego chłopczyka?

                      A może celować w jakieś akcesoria kąpielowe? Ostatnio bardzo spodobał mi się taki bambusowy ręcznik, gdy sama zastanawiałam się co kupić siostrzeńcowi pod choinkę Myślę, że dziecku też się spodoba

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X