Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księgowość w firmie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Księgowość w firmie

    Może to i działa, ale ludzie maja obawy.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Księgowość w firmie

      Zupełnie nie dałabym rady prowadzić księgowości sama. Cieszę się, że mam zaufane biuro z super księgową Asią

      Skomentuj


        #93
        Odp: Księgowość w firmie

        Jak ma się własną firmę, to może być ciężko zajmować się wszystkim, a rachunkowość czy kwestie związane z podatkami powinno oddać się specjalistom.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Księgowość w firmie

          Jednak nie wiem jak mam się rozliczać. Ukończyłem biznes na ekonomi więc znam podstawy rachunkowości. Jednak nie wiem jak to jest w biznesie elektronicznym.tubemate =" /get-mobdro.com"]mobdro
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:35. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Księgowość w firmie

            Mam pytanie do osób, które starają się radzić sobie same. Wiecie jakie są najważniejsze zmiany w podatkach 2020?

            Skomentuj


              #96
              Odp: Księgowość w firmie

              ja nie wiem, ale mam dobrą księgową z biura, która o wszystkim mnie informuje

              Skomentuj


                #97
                Odp: Księgowość w firmie

                Ja staram się sama prowadzić księgowość na tyle na ile mogę, ale chyba jednak zainwestuję w biuro rachunkowe. Ostatnio interesuje mnie zagadnienie split payment 2019. Słyszeliście o tym?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Księgowość w firmie

                  Napisane przez emeraldlady Pokaż wiadomość
                  Mam pytanie do osób, które starają się radzić sobie same. Wiecie jakie są najważniejsze zmiany w podatkach 2020?
                  Generalnie przede wszystkim zmiany w vat i podatek od cukru teraz wszedł ale to dla bardzo specyficznej grupy zawodowej. A co do księgowości to ja po prostu kupiłem program księgowy i działa naprawdę ok.
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 19:36. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Księgowość w firmie

                    Myślałyście o tym by po prostu kupić program do księgowości? Coś w tym rodzaju: xxx? ja używam i jest świetny. łatwy w obsłudze i jakie oszczędności
                    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:25. Powód: link

                    Skomentuj


                      Jeśli prowadzicie swoja własną firme oraz nie macie wielu faktur, polecam zastanowić sie nad samodzielnym prowadzeniem ksiegowości. NIe jest to takie trudne oraz dzieki temu zaoszczedzicie sporo kasy miesięcznie (szczególnie, ze w ostatnim czasie wiele biur księgowych znacznie podniosło opłaty za korzystanie z ich usług).

                      Ze swojej strony polecam na przykłąd księgowośc w banku ING. Zakładajac tam konto osobiste można liczyć na bardzo wygodny program do prowadzenia ksiegowości. Który będzie skorelowany z tym co wpływa na konto.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X