Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DD tvn czy PNŚ ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: DD tvn czy PNŚ ??

    Reklamy to rzeczywiście mają długie taka przerwa na śniadanie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: DD tvn czy PNŚ ??

      Ja sie cieszę że już nie ma ani w jednym ani w drugim programie tej niby najsłynniejszej trenerki Polski, bo mnie strasznie drażniła i musiałam przełączać. Na początku występowała w PNS a potem DDTVN.

      Skomentuj


        #33
        Odp: DD tvn czy PNŚ ??

        Ha ha czyżby Ewa Chodakowska?

        Skomentuj


          #34
          Odp: DD tvn czy PNŚ ??

          Dokładnie. Nie chodzi mi, że wszędzie jej było pełno, bo uważam, że i tak sporo osób dzięki jej agresywnemu marketingowi zainteresowało się sportem i dietą, ale drażniło mnie , że zrobiła z siebie specjalistkę od wszystkiego a nawet nie posiada szkoły.... Jej jadłospisy - porażka i wykańczalnia. Ćwiczenia? dla mnie trener ,który nie potrafi precyzyjnie i poprawnie wykonywać ćwiczeń to nie trener. W jej życie osobiste nie wchodzę, bo to jej sprawa, ale powinna skończyć AWF, a nie wydawać książki z pomysłami innych i podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem. To jest po prostu nie ładne.

          Skomentuj


            #35
            Odp: DD tvn czy PNŚ ??

            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
            Dokładnie. Nie chodzi mi, że wszędzie jej było pełno, bo uważam, że i tak sporo osób dzięki jej agresywnemu marketingowi zainteresowało się sportem i dietą, ale drażniło mnie , że zrobiła z siebie specjalistkę od wszystkiego a nawet nie posiada szkoły.... Jej jadłospisy - porażka i wykańczalnia. Ćwiczenia? dla mnie trener ,który nie potrafi precyzyjnie i poprawnie wykonywać ćwiczeń to nie trener. W jej życie osobiste nie wchodzę, bo to jej sprawa, ale powinna skończyć AWF, a nie wydawać książki z pomysłami innych i podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem. To jest po prostu nie ładne.
            Wiem o czym mówisz. Tak troszkę topoffem ale krótko.
            Ja dzięki tej Pani zaszczepiłam w sobie żyłkę do fitness. Dzięki niej i jej programom wstałam z kanapy i powiedziałam sobie, DOŚĆ UŻALANIA SIĘ! Przeszłam na dietę, zaczęłam ćwiczyć, na kanale YT mam pełno folderów z ćwiczeniami różnych trenerów,
            bo po jakimś czasie zaczęłam rozszerzać grono i nie zapomnę tej dumy, kiedy zobaczyłam spocony kaloryfer na brzuchu.
            Dlatego, mam gdzieś kim ona jest. Kim nie jest. Mimo wszystko, dziękuję jej. Miała swoje 5 minut i bardzo dobrze, je wykorzystała.

            Co do programów, lubię oba i szkoda, że rzadko poruszają teraz sprawę fitnessu. Dużo jest natomiast o zdrowym odżywianiu, co mnie bardzo cieszy.

            Skomentuj


              #36
              Odp: DD tvn czy PNŚ ??

              Wiesz co, tak ale przez nią wiele osób zrobiło sobie krzywdę, a te programy puszczając to na wizji tez jakby zareklamowały nie za zdrowe metody- ćwiczenia na kanapie- kręgosłup to mocno odczuwa i kiedyś sobie o tym przypomni. A to tylko przykład. Miała dobry marketing. Ja nie lubię cwaniactwa, lubię jak ktoś dochodzi do czegoś pracą, a nie znajomościami .

              Skomentuj


                #37
                Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                Dobry temat na podadankę, ale nie chcę już zaśmiecać wątku, bo w sumie to moja wina, że poruszylam temat Ewki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                  Myślę że trzymałam się tematu bo ta Pani długo była gościem zarówno DDtvn jak i PNŚ, na początku w pytaniu , potem w tvn, gdzie chwaliła się że tu jej przynajmniej płacą

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    Myślę że trzymałam się tematu bo ta Pani długo była gościem zarówno DDtvn jak i PNŚ, na początku w pytaniu , potem w tvn, gdzie chwaliła się że tu jej przynajmniej płacą
                    Widać o co jej chodzi Kiedyś oglądałam o niej program i też słyszałam od kogo się nauczyła wszystkiego i jak Udało jej się wkręcić no i miała swoje pięć minut
                    Próbowała niejednego a w tym jej się udało

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      Myślę że trzymałam się tematu bo ta Pani długo była gościem zarówno DDtvn jak i PNŚ, na początku w pytaniu , potem w tvn, gdzie chwaliła się że tu jej przynajmniej płacą
                      Nie miałam na myśli Ciebie Beatrise tylko chodzi mi o to, że dużo można by tutaj było pisać o jej osobie

                      P.S - topoff - Szkoda w sumie, że tak mało osób uczestniczy w życiu forum, bo te kilka osób, które tutaj jest już powiedziało to, co chciało i teraz jest tylko powielanie słów, przytakiwanie lub powtarzanie tego, co ktoś wyżej napisał, a widzę tak dużo zalogowanych osób

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                        Teraz tvn ma nową prezenterkę Co o niej myślicie ?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                          Pni nowa prezenterka mnie nie przekonuje, ale może z czasem...

                          Tesknie za Pieńkowską

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                            Napisane przez Filipkowa Pokaż wiadomość
                            Pni nowa prezenterka mnie nie przekonuje, ale może z czasem...

                            Tesknie za Pieńkowską
                            Być może z czasem przywykniemy do nowej prezenterki Może dlatego że już tak długo byliśmy przyzwyczajeni jednak do Pieńkowskiej

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                              pytanie na śniadanie, uwielbiam, przede wszystkim przez prowadzących, podają fakty w bardzo zabawny sposób, lekko i przyjemnie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                                zdecydowanie wolę Dzień dobry tvn szczególnie gdy prowadzącym jest Prokop i Dorotka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X