Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DD tvn czy PNŚ ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: DD tvn czy PNŚ ??

    A gdzie Ci owi przystojni prezenterzy są? Bo ja już dosyć dawno ani widu ani słychu ;P Co prawda mam jakąś tam wadę wzroku i może to jest przyczyna,że nikogo nie dostrzegam



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: DD tvn czy PNŚ ??

      hahaha No juz nie gadaj na pewno podoba Ci sie wojciech mann Znam Twoj gust :P Lubisz mezczyn dobrze zbudowanych :P hahah

      Skomentuj


        #18
        Odp: DD tvn czy PNŚ ??

        Ha ha Wariatka Nie przesadzaj nie aż tak ;P Choć brzuszki piwne mile widziane Nie ukrywam ;P



        Skomentuj


          #19
          Odp: DD tvn czy PNŚ ??

          heh moj stary to taki szcuzrek wychudzony :P brzuszek ma ale wklesly haha Moglby przytyc i go pasze i pasze ale nei wiem gdzie mu to wszystko idzie... moze w korzen? hahahahaah heheh, nie no w sumie sie za czesto nei wyproznia wiec nei powinien miec klopotu z przybraniem ale serio nic nie tyje. Ma 194cm wysoki jest bardzo a chudy, taki szczypiorek. Jak mu kupuje spodnei to masakra po dlugosci dobre to w pasie szerokie a ja kw pasie szerokie to za krotkie. I wez tu takiego ubierz Masakra!! Dobrze ze mamcia z zawodu krawcowa zawsze cos tammu zmajstruje, pomoze przy tych gaciach jego

          Skomentuj


            #20
            Odp: DD tvn czy PNŚ ??

            O jeny! Ale wysoki! To ja przy nim taki wypierdek To mój przeciwieństwem Twojego.Już waży sporo ponad stowe przy 186 cm.Ja z kolei nadal mega niedowaga. Taki nasz urok



            Skomentuj


              #21
              Odp: DD tvn czy PNŚ ??

              ja to taka jestem chbya normalna chociaz chcialbym schudnac troche chcoicaz te sadlo zgubic z brzucha, bo wygladam jak kobitka w ciazy hahha jak sie najem :P ale cwczyc sie nei chce codziennie :P

              Skomentuj


                #22
                Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                ja to taka jestem chbya normalna chociaz chcialbym schudnac troche chcoicaz te sadlo zgubic z brzucha, bo wygladam jak kobitka w ciazy hahha jak sie najem :P ale cwczyc sie nei chce codziennie :P
                Ja ja ja! Trele morele. Laska z Ciebie jak ta lala i akurat Ty wydziwiasz. Już widzę za Tobą ten sznur gapiów Mnie to prawie nie widać jak idę. Moje włosy tylko rzucają się w oczy :P



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                  no wlsoy masz bujne, ja mam trzy wlosy na krzyz.... ale sadlo serio mam, i to Ci powiem po cichu w tajemnicy ( na forum haha) ze dosc spore uchodowalam przez te 5 lat z dziecmi haha Moze moze moze.... kiedys sie go pozbede

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                    Lubię telewizję śniadaniową i zdecydowanie stawiam na Dzień dobry TVN. Dodam jeszcze, że najbardziej lubię prowadzących jaki są Prokop i Dorotka Świetny duet.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                      Zdecydowanie DDTVN z prowadzącymi Prokop i Wellman

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                        Dzień dobry tvn mi tez bardziej przypadł do gustu, prowadzący bardziej mili, ludzcy, rzeczowi i z poczuciem humoru i same tematy wydaja się być bardziej na czasie. Choć przyznam że ani jedno ani drugie namiętnie nie oglądam, ot czasami po śniadaniu załącze przy sprżataniu

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                          Też tak mam jak uda mi się przełączyć to i tak jeden temat obejrzę spokojnie a następny to już dzieci nie dadzą obejrzeć w spokoju

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                            Wole obejrzeć Dzień dobry TVN. Fajni goście są często i choć mało oglądam tv to czasem włączam bo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy. Ostatnio też zaczerpnęłam fajnych zabaw dla dziecka, które pokazywała Pani psycholog

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                              Tematy są czasem podobne w PnŚ jak i w DDTVN ale jedna jakoś w TVV jest po prostu ciekawiej

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: DD tvn czy PNŚ ??

                                W moim przypadku zależy od tematów, często oglądam trochę tego i trochę tego, wiadomo, że reklamy są tak długie na TVN, że można bez problemu posłuchać sobie PNŚ Często sprawdzam, co w danym programie ma być i oglądam to, co mnie najbardziej ciekawi ale zawsze to i to

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X