Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

makijaz permanentny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: makijaz permanentny

    Napisane przez Misiaczek69
    Uwazam, ze jak ktos ma kase (w sumie to nie jest az tak zbyt duzy wydatek, jesli patrzac ile sie wydaje rocznie na kosmetyki tak czy siak), to makijaz permanentny jest dobrym rozwiazaniem. Sama w koncu sie pewnie skusze:>
    Kolezanka wlasnie jest po zabiegu w salonie Extravaganza - Wyspa Urody w Warszawie i bardzo sobie chwali. Zarowno obsluge, sprzet, jak i koncowy efekt.
    Teraz pewnie kolej na mnie
    może i rzeczywiście koszt roczny na zakup kosmetyków to się wyrówna na makijażu stałym

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: makijaz permanentny

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      może i rzeczywiście koszt roczny na zakup kosmetyków to się wyrówna na makijażu stałym
      Zależy kto ile i czego używa Pewnie sumując wszystko faktycznie wyszłoby taniej zrobić taki makijaż ale jednak inaczej człowiek odczuwa drobne zakupy częściej a inaczej jeden duży wydatek na raz.

      Skomentuj


        #33
        Odp: makijaz permanentny

        Jeśli ktoś szuka godnego polecenia salonu we Wrocławiu, to ja robiłam makijaż permanentny w tym salonie http://artdesire.pl/makijaz_permanentny_desire.php i jestem zadowolona zarówno z obsługi, jak też efektu. Kreski ładnie się trzymają i nie było żadnych powikłań.

        Skomentuj


          #34
          Odp: makijaz permanentny

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Zależy kto ile i czego używa Pewnie sumując wszystko faktycznie wyszłoby taniej zrobić taki makijaż ale jednak inaczej człowiek odczuwa drobne zakupy częściej a inaczej jeden duży wydatek na raz.
          to też prawda ja tak myślałam o takim makijażu ale to było przed tym jak się dzieci pojawiły a teraz tusz do rzęs i błyszczyk mi wystarczą i nie kupuję już tylu kosmetyków

          Skomentuj


            #35
            Odp: makijaz permanentny

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            to też prawda ja tak myślałam o takim makijażu ale to było przed tym jak się dzieci pojawiły a teraz tusz do rzęs i błyszczyk mi wystarczą i nie kupuję już tylu kosmetyków
            hehe skad ja to znam ja sie maluje od czasu do czasu teraz, a przed Zosia kazdego dnia obowiazkow do pracy

            Skomentuj


              #36
              Odp: makijaz permanentny

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              hehe skad ja to znam ja sie maluje od czasu do czasu teraz, a przed Zosia kazdego dnia obowiazkow do pracy
              Wszystko się z czasem zmienia Może i nie żałowałabym tego ale teraz nie zrobiłabym takiego makijażu

              Skomentuj


                #37
                Odp: makijaz permanentny

                ja raczej tez nie, ja jak sie maluje to musze to zobic w samotnosci bo Zosia jak widzi kosmetyki to oczka jej blyszcza jak iskierki i ona tez chce aby ja malowac mala dama sie znalazla

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: makijaz permanentny

                  Ja miałam zawsze problem z rzadkimi brwiami i w końcu zafundowałam sobie permanentne wypełnienie. Są to drobne kreseczki i wyglądają naturalnie.
                  zobacz cennik

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: makijaz permanentny

                    Nie zdecydowałabym się na makijaż na stałe. Zazwyczaj szybko mi się nudzą makijaże i często je zmieniam.
                    Jeśli już lepiej zainwestować w porządne kosmetyki. No i sztuczne rzęsy dostępne np. tu. Efekt będzie moim zdaniem lepszy i bardziej naturalny. I przede wszystkim - w razie potrzeby będzie można bardzo szybko go zmienić.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: makijaz permanentny

                      Mi pomógł jeszcze ten artykuł http://ecosmee.pl/poradniki/jak-uzyw...elunek-twarzy/ Fajnie opisali wszystkie etapy i teraz sama wiem jak się za to zabrać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: makijaz permanentny

                        Ja robilam i bardzo sobie chwale. Poza mankamentem odczuwania dolegliwosci podczas zabiegu jestem bardzo zadowolona. Troche pozno sie zorientowalam, bo kolezanka robila i smarowala sie kremem http://naporost.pl, ktory ja znieczulil i nie czula nic. Jesli chodzi o makijaz pern ogolnie jest to bardzo wygodne i zdecydowanie godne polecenia. Jestem piekna nawet jak spie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: makijaz permanentny

                          Zastanawiałam się kiedyś nad takim makijażem, ale u koleżanki wyglądał dość nienaturalnie, choć może zależy to od umiejętności kosmetyczki - ostatecznie zrezygnowałam. Osobiście preferuję raczej makijaż bardziej naturalny, prawie niewidoczny - ma jedynie pokreślić urodę. "Cięższy" makijaż nakładam jedynie na specjalne okazje, zazwyczaj w stylu smoky eyes - tutaj znalazłam instrukcję jak szybko wykonać taki makijaż http://balaganwkuferku.pl/smoky-eyes...wych-makijazy/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: makijaz permanentny

                            ja jednak wole sie malować - nie wyobrażam sobie chodzic parę lat z tym samym makijażem Tym bardziej że w tej chwili sa tak dobre kosmetyki np te http://www.vichy.pl/produkty/strona-g%C5%82owna/h.aspx że makijaż nie sprawia żadnych problemów.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: makijaz permanentny

                              Przecież nie musisz robić makijażu oka czy tam ust. Możesz zrobić brwi. Makijaż permanentny jest bardzo wygodny. Ja zastanawiam się nad umówieniem się do pani Ani z New Look. Słyszałam, że jest profesjonalistką jeśli chodzi o makijaż permanentny i chciałabym zeby zajęła się moimi brwiami. Są straszne a codzienne ich malowanie doprowadza mnie do szału.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: makijaz permanentny

                                Raz zdecydowałam się na taki makijaż. Mojemu mężowi chciałam tym sprawić przyjemność i udało się, bo bardzo mu się podobałam. Ja zaś sama nie czułam się najlepiej z takim makijażem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X