Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Doktor House

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Doktor House

    Ja oglądałam. Mąż też i jesteśmy bardzo niezadowoleni z tego powodu, że serial skończył się. Jak dla mnie mógłby trwać w nieskończoność. Sama chciałabym do takiego lekarza trafić

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Doktor House

      Napisane przez lucyna84 Pokaż wiadomość
      Ja oglądałam. Mąż też i jesteśmy bardzo niezadowoleni z tego powodu, że serial skończył się. Jak dla mnie mógłby trwać w nieskończoność. Sama chciałabym do takiego lekarza trafić
      Oj nie wiem czy na takiego lekarza chciałabym trafić z takim odzywkami jakie on głosi to jak się ma czuć pacjent ,chociaż jest pokazany jako świetny lekarz który wyleczy każdą chorobę ale to tylko film a rzeczywistość jest inna

      Skomentuj


        #18
        Odp: Doktor House

        znakomity, wielka szkoda że go zakończyli.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Doktor House

          Rzecz w tym, że te jego odzywki, teksty nawet jak na pierwszy rzut wydawałyby się obraźliwe to jednak zawsze miały jakiś cel. Motywowały do czegoś zarówno współpracowników jak i pacjentów. Czasem taki lekarz jest lepszy niż ten co trzyma za rękę i głaszcze po głowie zamiast działać. Choć oczywiście wiadomo, że są sytuacje kiedy i delikatność i wyrozumiałość są potrzebne.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Doktor House

            Podobno ten serial to hit. Jednak ja oglądam rzadko.
            Cisza nie istnieje.Gdzie nie ma próżni, czyli wszędzie tam, gdzie można oddychać i jest ruch, nie ma ciszy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Doktor House

              Ciekawe jak wyglądałby poród odebrany przez Hausa

              Skomentuj


                #22
                Odp: Doktor House

                Ja też byłam jego fanką, jak i serialu. Choć wszystkich sezonów w końcu nie zobaczyłam, bo później miałam wrażenie, że to się ciągnie i ciągnie..

                zaneta-g hihi też jestem ciekawa, i ten odcinek z pewnością bym zobaczyła

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Doktor House

                  Ja też lubiłam ten serial choć nie wiem czy chciałabym trafić na takiego lekarza ;p Merytorycznie świetny lekarz ale jako człowiek niezbyt miły ;p

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Doktor House

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Ja też lubiłam ten serial choć nie wiem czy chciałabym trafić na takiego lekarza ;p Merytorycznie świetny lekarz ale jako człowiek niezbyt miły ;p
                    Szczerze, to ja czasami na podobnych trafiam, a wydaje mi się, że w porównaniu z Housem, wiedzą połowę tego co on :P

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Doktor House

                      tak, to też prawda, niektórzy lekarze nie powinni być lekarzami;/ Często korzystam z portalu znany lekarz aby właśnie poczytać sobie opinie o danym specjaliście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Doktor House

                        Taki poród z asystą Housa mógłby być traumatyczny dla matki

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Doktor House

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          tak, to też prawda, niektórzy lekarze nie powinni być lekarzami;/ Często korzystam z portalu znany lekarz aby właśnie poczytać sobie opinie o danym specjaliście
                          Ja robię podobnie. Pamiętam, że jak wybierałam ginekologa bo byłam w ciąży to się tyle tych opinii naczytała, że masakra ale przydało się bo w końcu trafiłam dobrze

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Doktor House

                            Serial świetny, dopóki House nie trafił do więzienia. Wtedy już nie dało się oglądać. Lecz pierwsze sezony to bomba.
                            http://wis-kruszywa.pl/kruszywo

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Doktor House

                              Ja polubiłam Hausa, bo mąż oglądał wszystkie sezony i ja tak przy nim oglądałam. Tak, pierwsze sezony były lepsze niż końcówka. szkoda, ze u nas nie ma takich lekarzy

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Doktor House

                                Trudno bym się wypowiadała, bo widziałam tylko jeden odcinek. Leciał, akurat byłam u teściów, a teściowa oglądała. Mnie nie wciągnął.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X