Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Ubranka dla dzieci

    Odnośnie wyprzedaży i promocji,to warto poszukać ich w sklepach internetowych, gdzie znajdziemy faktycznie największy wybór oraz niższe ceny. To dotyczy nie tylko odzieży czy bielizny, ale również i artykułów dla dzieci.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Ubranka dla dzieci

      Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
      Odnośnie wyprzedaży i promocji,to warto poszukać ich w sklepach internetowych, gdzie znajdziemy faktycznie największy wybór oraz niższe ceny. To dotyczy nie tylko odzieży czy bielizny, ale również i artykułów dla dzieci.
      W sklepie internetowym 5-10-15 ruszyła właśnie wyprzedaż do -70%! Chyba kupię chłopakom trochę ubranek, tak szybko rosną, że nie nadążam ich kupować


      Skomentuj


        #93
        Odp: Ubranka dla dzieci

        Ju ubranka dla dzieci kupuje tutaj http://bejbusie.pl/oferta/body-dla-niemowlaka , w tym sklepie mają szeroki wybór ubranek w różnych wzorach do wyboru.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Ubranka dla dzieci

          Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
          Odnośnie wyprzedaży i promocji,to warto poszukać ich w sklepach internetowych, gdzie znajdziemy faktycznie największy wybór oraz niższe ceny.
          Tak jak obecnie w MIVO, do -60% na buty zimowe. Jeśli szukacie naprawdę ciepłych śniegowców dla dzieciaczków, to tylko tam. Fakt, trzeba wydać trochę więcej, ale to przekłada się na jakość, co w przypadku zimowego obuwia jest nie do przecenienia.
          Przykład aktualnej promocji:

          źródło: http://www.mivo.pl/product-pol-22387...?rec=101002101

          Skomentuj


            #95
            Odp: Ubranka dla dzieci

            A ja poluję na wyprzedaże, uważam że nie ma sensu przepłacać za dziecięce ubranka bo dzieci szybko rosną

            Skomentuj


              #96
              Odp: Ubranka dla dzieci

              Jak już szukasz ubranek i innych rzeczy dla dzieci to ja mam problem z bucikami. Chciałabym kupic dziecku takie http://www.mivo.pl/product-pol-22666...-Hot-Pink.html buciki EMU jednak nie wiem jak z ich wodoszczelnością?
              Czy któraś z was kupiła swojemu dziecku taie budziki jak się sprawdziły ?

              Skomentuj


                #97
                Odp: Ubranka dla dzieci

                Hej, ja ubranka dla mojego maluszka zawsze zamawiam w internecie. Ostatnio szukałam czegoś nowego i znalazłam sklep http://texpol.net.pl zamówiłam kilka kocyków o ręcznik z kapturkiem, mogę śmiało polecić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  W kwestii ubranek dla dzieci, to wszystko zależy od tego gdzie je kupujemy bo jeżeli np są to dobre i godne zaufania sklepy internetowe, to nie ma się czego obawiać zarówno w kwestii jakości jak i ceny.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    Napisane przez mamusia1984 Pokaż wiadomość
                    Mam takie pytanie,mam dwójkę synków 4 latka i 7 miesięcznego,przeważnie kupowałam ubranka dobre gatunkowo,raczej firmowe,bo zawsze zostawiałam je dla drugiego dziecka z myślą że je wychodzi bo były prawie nie zniszczone,przeważnie buszowałam na wyprzedażach bo na nowe kolekcje to mnie nie stać,chyba że był jakis przypływ gotówki,a może znacie jakieś sieciówki gdzie można niedrogo ubrać dziecko,modnie i wygodnie ??
                    Nie zbyt zawracam się z tym, zwłaszcza że małe dzieci zbyt szybko rosną i czasami nawet wyrastają z tych ubranek ich nawet nie nakładając. Moja córcia i ja mamy alergie, więc narazie muszę zwracać uwagę nie tylko na markę. Ostatnio odnalazłam sobie http://www.garderoba-green-rose.pl/. Jak na razie, tolerujemy te ubranka, na zimę, mają fajne i naturalne ciuszki. Polecam tam zajrzeć.

                    Skomentuj


                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      Ja ubranka dla dzieci zamawiam przede wszystkim w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,tam z reguły jest po prostu taniej i na jakość też nie można narzekać. W przypadku złego rozmiaru ubranka,zawsze istnieje możliwość wymiany na inny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        Ja jeśli już zamawiam ubranka przez internet to nie dlatego, że jest jakoś taniej, bo wcale nie ma wielkiej różnicy. Jest to wygodniejsze, bo z małymi dziećmi często trudno jest iść na zakupy.

                        Skomentuj


                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          Fakt, że z malym dzieckiem czasami wygodniej jest zamówić coś przez internet, ale ja i tak lubię bardziej kupować jak w realu zobaczę towar. Chociaz jak ma sie już sprawdzony sklep to czemu nie.

                          Skomentuj


                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            Najlepiej podejść do tego elastycznie tzn czasem w sklepiej czasem przez Internet zależy co się spodoba i jak dysponujemy czasem

                            Skomentuj


                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              To też jest dobry pomysl. Ja czesto kupuję ubranka dla synka przy okazji innych zakupów.

                              Skomentuj


                                Odp: Ubranka dla dzieci

                                Ja w sumie bardzo mało ubranek kupuję bo sporo dostałam od koleżanek albo miałam pożyczonyc, wymieniamy się z dziewczynami które też mają dzieci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X