Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

USG 3D/4D czy warto??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: USG 3D/4D czy warto??

    my robilismy USG 3D - czy warto było wydawac pieniądze warto pamiatka jest cudna - eh chyba sentymentalna jestem

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: USG 3D/4D czy warto??

      Robiłam USG 3D w 20 tygodniu ciąży zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz i uważam że warto tym bardziej jak się chodzi do lekarza na NFZ i maszyny do badań nie są pierwszej nowości

      Skomentuj


        #33
        Odp: USG 3D/4D czy warto??

        Ja miałam robione 3D ale tylko raz kiedy byliśmy w gabinecie który był wyposażony w taki sprzęt, potem chodziliśmy do tego samego lekarza jednak innego gabinetu

        Skomentuj


          #34
          Odp: USG 3D/4D czy warto??

          Ja chodzę do gabinetu, gdzie 4D lekarz wykonuje za każdym razem od kiedy tylko "było coś widać".
          Maluszka widziałam już 4 razy, z czego ostatnio 2 tyg. temu (20tc) - już był takim prawdziwym małym człowieczkiem.
          Mnie to bardzo uspokaja bo widzę, że wszystko z Małym w porządku, bo na tym zwykłym USG to trzeba się mocno przypatrywać i dopytywać lekarza co właśnie widać

          Skomentuj


            #35
            Odp: USG 3D/4D czy warto??

            Wiesz mi się wydaje ze to kwestia przyzwyczajenia, na pewno jak się zobaczy 4d to tylko takie chce się oglądac potem
            Ja ze względu na zmianę kliniki (nie lekarza) miałam 3d tylko 2 razy robione, koszta były dużo niższe za wizytę a lekarz ten sam

            Skomentuj


              #36
              Odp: USG 3D/4D czy warto??

              U mnie całe szczęście nie zmienia to ceny wizyty
              Ale jeśli ktoś się waha czy iść chociaż raz to warto!

              Skomentuj


                #37
                Odp: USG 3D/4D czy warto??

                tzn, ceny nie zmieniło jeśli chodzi o gabinet, czy wykonuje się zwykłe czy 3 d, jednak zmiana kliniki już była równa ze zmianą kosztów za wizytę
                Fajna pamiątka z takiego USG zwłaszcza, ze teraz kliniki oferują również nagrania na płytę nasze zdjęcie USG w okresie ciążowym było wstawione do ramki i tak stało do póki mała się nie urodziła.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: USG 3D/4D czy warto??

                  Ja się nie zdecydowałam na takie usg, wolałam za te pieniądze coś kupić małej. Na pewno to fajna pamiątka. Mój lekarz tak czy inaczej pokazał mi córcie w 3D, nie wydrukował mi co prawda zdjęcia ale przynajmniej zobaczyłam

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: USG 3D/4D czy warto??

                    Ja nie robiłam takiego USG ,trochę żałuję ale to zawsze były koszty z którymi zawsze trzeba było się liczyć No trudno Pamiątka zawsze by była Ale jest też wiele innych

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: USG 3D/4D czy warto??

                      my mamy taką pamiątke przy Lenie płaciłam bo wykonywałam prywatnie dodatkowa wizxyte a przy Młodziaku szpital gdzie rodzilam uczestniczyl w jakiej akcji i takie badanie z foto otrzymywalo sie za free

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: USG 3D/4D czy warto??

                        byłam zrobiłam w 27 tygodniu, prywatnie i polecam każdemu. Coś cudownego zobaczyć swoje dziecko, jego rysy twarzy, ruchy, minki Oczywiście przed badaniem lekarz nas uprzedził, że czasami takie badanie nie daje oczekiwanego rezultatu bo dziecko zle się ustawi. Ale u nas na szczęscie Maluszek pięknie pozował, Oczywiści epo badaniu otrzymaliśmy płytę i zdjęcia Pamiątka super, badanie trochę kosztuje ale uważam że warto, pomiary dokładnie zrobione, widać wszytsko dokładnie.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: USG 3D/4D czy warto??

                          ja też poszłam ze względu na te pomiary i aby wiedziec cz Maluszek wszytko ma n aswoim miejscu - u mnie w rodzinie był przypadek rozszczepu podniebienia a wsród dalszym znajomych zajęczej wargi i jakoś zawsze bałam sie ze to spotka moje dzieci i wolałam sprawdzic czy jest wszystko dobrze - na szczescie dziewczynki jedna i druga były zdrowe

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: USG 3D/4D czy warto??

                            zooja mi lekarz nawet foto strzelił warg i noska, bo właśnie wspominał, że te roszczepy i zajęcze wargi się zdarzają .ALe nie ma porównania, badanie bardzo dokładnie zrobione, omówione, wszelkie pomiary zapisane, serduszko obejrzane z każdej strony i wiadomo że zawsze różnie może być ale jestem o wiele bardziej spokojna.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: USG 3D/4D czy warto??

                              Zdecydowałam się na takie badanie bo chciałam być pewna że z maluszkiem wszystko w porządku, tym bardziej że w rodzinie męża jest chore dziecko. Na takim USG zrobią dokładne pomiary i jeśli jest coś nie tak to powiedzą i szybciej można zareagować.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: USG 3D/4D czy warto??

                                Takie USG to fajna pamiątka i dla rodziców i dla dziecka, pod warunkiem że zrobi je fachowiec i dziecko dobrze się ułoży (będzie pozowało)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X