Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wkładki laktacyjne używacie???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

    Ja używałam tych z Rossmanna i BabyOno ale najlepsze są z Johnsona, nie zostawiają kłaczków i są ładnie wyprofilowane a do tego dobrze się trzymają. Co do chłonności to nie wiem, bo nie mam aż takich "wycieków"

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

      Używam i sobie chwalę jednorazowe Canpolu (duże,ekonomiczne opakowania, no i przede wszystim chłonne, dobrze trzymają się stanika)
      Sporadycznie sięgam po wielorazowe Aventu, ale te zostawiają paproszki na brodawkach.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

        Napisane przez anulka9205 Pokaż wiadomość
        Ja używałam tych z Rossmanna i BabyOno ale najlepsze są z Johnsona, nie zostawiają kłaczków i są ładnie wyprofilowane a do tego dobrze się trzymają. Co do chłonności to nie wiem, bo nie mam aż takich "wycieków"

        Ja też używałam tych z rossmanna - są chłonne i nie zostawiają "kłaczków", ale nie są wyprofilowane i odznaczały mi się na bluzce. Za to są tanie Teraz kupiłam te z Johnsona. Są droższe, ale jestem z nich bardzo zadowolona - jak dla mnie chłonne, wyprofilowane - w ogóle nie odznaczają się na bluzce i nie zostawiają kłaczków. Co do belli to faktycznie zostawiają paproszki.



        Skomentuj


          #19
          Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

          Ja już kończę mleczną przygodę, ale ciągle wkładki ratują moje ubrania. Jednak czasem bym wpadkę zaliczyła. LOVI też nie pozostawiają żadnych kłaczków, nie zwijają się. No i są cieniutkie, bardzo dyskretne.

          Skomentuj


            #20
            Po tym jak w niespodziewanym momencie wylało mi się mleko - zaczęłam używać na co dzień.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 18:24.

            Skomentuj


              #21
              Ja używam wkładek firmy Canpol.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 18:24.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                Ja używałam wkładek laktacyjnych ponieważ miałam dużo pokarmu i moje ubrania często były brudne a wkładka je przed tym chroniła, polecam głównie wkładki z Rossmanna ponieważ tak jak mówcie nie zostawiały kłaczków

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                  Witam Stosuję wkładki laktacyjne już prawie 6 miesięcy i powiem szczerze, że przetestowałam trochę ich z przeróżnych firm, między innymi z Akuku, Johnon's Baby, Rossmann(zarówno te w białym opakowaniu, jak i fioletowym) i z BabyOno. Dla mnie osobiście super są te z Johnon's Baby, bo są malutkie, a na wewnętrznej stronie wkładki mają wgłębienie na sutek, ale nie miałam je tylo dwa razy, dlatego, że są po prostu za drogie. osobiście kupuję wkładki tylko w Rossmannie, dlatego że ich cena to bodajże tylko 6 zł, a wymieniam wkładki raz dziennie. Wolę pieniądze przeznaczyć bezpośrednio na dziecko, niż na siebie, dlatego na wkładkach laktacyjnych oszczędzam he

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                    haha ja używam od ponad 7 miesięcy i kupuje własnie Johnson - fakt są drogie ale najlepsze, tym bardziej przy moich ulewaniach, choć teraz juz bo zużyciu chyba kupie te tanie bo już teraz 1 wkładka mi wystarcza na 2 dni. Nosze jedną na zmiany i tylko podczas karmienia ją wkładam także się nie stresuje., Na samym poczatku niestety ale zmieniałam dzienie chyba ze 3-4 razy.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                      Ja również stosowałam wkładki jak karmiłam, ale ja kupowałam te z Rossmanna, byłam z nich zadowolona, ale aż tak mleko mi się nie ulewało

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                        Przy pierwszym dziecku używałam wkładek Johnson's Baby ale były dosyć grube więc przy moim dużym biuście wyglądałam okropnie. Mimo, że dobrze się spisywały ( nic nie przeciekało) ze względów estetycznych przy drugim dziecku postanowiłam wypróbować wkładek Chicco, które poleciła mi siostra z równie obfitym biustem. Okazało się, że wkładki są cieniutkie przez co piersi wyglądają naturalnie i nie przyciągają nadmiernie wzroku - co zawsze było dla mnie krępujące. Klej dobrze trzyma więc wkładki nie gonią po całym staniku. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                          Używałam wkładek Rossmana i nie narzekam, dobrze się sprawdzały, chociaż te z Canpola też złe nie były, tylko, że u mnie trudniej było je dostać.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                            Próbowałam już paru firm i niektóre naprawdę mnie podrażniały już dłonią wyczuwałam, że ta ich struktura jest szorstka, a przy piersi, to już w ogóle masakra :/
                            ostatnie jakie kupiłam (wciąż testuję nowe, ale już raczej przy tych zostanę, bo są antybakteryjne, a ja mam wciąż poranione sutki) to Chicco Natural Feeling. Są trochę droższe niż innych, ale przynajmniej "czuć" z czego ta cena wynika. Póki co w moim osobistym rankingu wygrywają

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                              Nikt nie wspomniał a dostępne są także wkładki wielorazowe, które po zabrudzeniu można wybrać w pralce http://www.dlabobasow.pl/a/Wkladki-l...owe-thermobaby

                              Z jednorazowych najbardziej chłonne są wkładki NUK Night (mimo nazwy można stosować też w dzień a najbardziej ekonomiczne BabyOno
                              Zapraszam do sklepu z artykułami dla niemowląt

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wkładki laktacyjne używacie???

                                W moim przypadku wkładki laktacyjne sprawdziły się tylko na początku, kiedy miałam nawał mleka Później laktacja się unormowała i nie były już potrzebne


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X