Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubrania dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Kosmetyki Oriflame, służę również poradą jakie są odpowienie dla Ciebie

    Witam,
    Mam zaszczyt zaprosić państwa do programu „Stały klient-Oriflame”. Jest t program lojalnościowy kierowany do właścicieli salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich oraz osób prywatnych.
    Program ma na celu lepszy kontakt z klientem, większe możliwości w wyborze produktów, lepsze dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb, tańsze zakupy naturalnych, wysoko wartościowych szwedzkich kosmetyków.
    „Stały klient-Oriflame” jest programem zwiększającym możliwości klienta, jak również nas w pomocy doboru odpowiednich kosmetyków. Dzięki temu programowi będą państwo mogli: korzystać ze specjalnych promocji (przygotowywanych specjalnie dla osób będących w w/w programie), brać udział w rozmaitych konkursach organizowanych przez firmę Oriflame, odbierać upominki lojalnościowe, zdobywać nagrody, otrzymywać próbki nowości katalogowych i nie tylko… Wszyscy uczestniczący w programie będą mieli okazje zapoznać się bliżej z produktami katalogowymi, dzięki każdo katalogowej prezentacji produktów. Niewątpliwą zaletą uczestnictwa w programie jest m.in. to, że można się z niego wypisać w każdej chwili bez zobowiązań! Kolejną z wielu zalet jest fakt, iż mogą państwo liczyć na niemalże całodobową opiekę konsultantki, która służy poradą w kwestii doboru kosmetyków najbardziej odpowiednich dla danej osoby, odebraniem zamówienia, odpowiedziami na wszystkie pytania, dostarczeniem zamówionych kosmetyków, wręczaniem nagród i upominków oraz prezentacjom kosmetyków. Inne zalety to np.: możliwość zamawiania produktów z krótkim terminem oczekiwania (czas realizacji 3-4 dni), odbiór kosmetyków w dogodnym miejscu i porze, możliwość zwrotu towaru do 20% jego zużycia!
    Każda firma, bądź osoba fizyczna, która prześle na adres: marianna.oriflame@op.pl lub skontaktuje się z konsultantką pod numerem 798-960-779 i wyrazi chęć przystąpienia do programu, w ciągu 24 godzin otrzyma specjalnie przygotowaną ofertę pod kontem działalności firmy, bądź indywidualnych potrzeb. W treści maila proszę wpisać (jeśli jest pani/pan osobą prywatną) swój wiek i rodzaj cery.
    Firmy, bądź osoby prywatne, które przystąpią do programu „STAŁY KLIENT” otrzymają na powitanie:
     Dane kontaktowe osobistej konsultantki firmy Oriflame
     Katalog produktów
     Upominek powitalny (w postaci próbek kosmetyków)!!!
     Rozszerzoną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb
     Możliwość spotkania (prezentacji) produktów katalogowych przez konsultantkę, w uzgodnionym z nią terminie i miejscu
    Jak przystąpić do programu ?
    Aby móc przystąpić do programu lojalnościowego należy zamówić (na podstawie sporządzonej oferty lub katalogu) co najmniej 10 produktów. Produkty te nie muszą być zamówione jednorazowo lecz w czasie obowiązywania dwóch kolejnych katalogów (przynajmniej 5 produktów w jednym). Po odebraniu zamówienia i uregulowaniu należności firma, bądź osoba prywatna otrzyma kartę stałego klienta oraz zestaw powitalny (jego zawartość została wymieniona wyżej). Od momentu uzyskania karty jest się w programie „STAŁY KLIENT-ORIFLAME”.
    Konsultantka Oriflame
    Marianna Senkowska
    *Program jest autorstwa konsultantki Oriflame, nie jest to program wymyślony przez firmę Oriflame, sama ustaliłam zasady oraz przygotowałam program, przy wstąpieniu do programu nie podpisuje się żadnych umów, wiąże nas tylko karta stałego klienta (na zasadzie sprzedawca –klient, jak wszyscy inni klienci, z wyjątkiem dodatkowych przywilejów. Karty stałego klienta nabywam od firmy Oriflame, która je produkuje i udostępnia konsultantom. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

    PISZCIE SŁUŻĘ PORADĄ JAKIE POWINNAŚ DOBRAĆ KOSMETYKI

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ubrania dla ciężarnych

      Najważniejsza jest wygoda

      http://oczami-taty.blogspot.com/
      http://oczami-taty.blogspot.com/

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ubrania dla ciężarnych

        Dziewczyny mam do sprzedania śliczną ciążową tuniczkę . Może któraś jest zainteresowana? http://allegro.pl/item885518303_atmo...10_piekna.html

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ubrania dla ciężarnych

          Moje drogie, ja wcale nie miałam problemu z kupieniem ciuszków w czasie ciąży. Wszystkie ubrania kupiłam sobie w sklepie internetowym pieknejmamie.pl
          I wcale nie są takie drogie - powiedziałabym, że na każdą kieszeń.
          Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
          — Paulo Coelho
          Alchemik

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ubrania dla ciężarnych

            Napisane przez Kama13 Pokaż wiadomość
            Moje drogie, ja wcale nie miałam problemu z kupieniem ciuszków w czasie ciąży. Wszystkie ubrania kupiłam sobie w sklepie internetowym pieknejmamie.pl
            I wcale nie są takie drogie - powiedziałabym, że na każdą kieszeń.
            Kama powiadasz,że te ceny są na każdą kieszeń....-nie powiedziałabym....,bo chyba się nie orientujesz...nie bierz wszystkich do jednego wora bo ja nie kupiłabym żadnej rzeczy ztamtąd....-ceny są ogromne....mnie nie stać nawet na 30zł.... i myslę,że nie jedna jest w takiej sytuacji jak ja....

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ubrania dla ciężarnych

              Ja w ogóle nie kupowałam ciążowych ubrań bo ceny są zawrotne np.spodnie dzinsy najtańsze 150 zł masakra.Poprostu kupowałam zwykłe rzeczy tylko w większym rozmiarze i to nieduzo bo wiadomo ciąża nie trwa wiecznie.


              Skomentuj


                #37
                Odp: Ubrania dla ciężarnych

                Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                mnie nie stać nawet na 30zł.... i myslę,że nie jedna jest w takiej sytuacji jak ja....
                nie wiem jak Ty, ale dla mnie ceny wcale nie są za duże no i nie wiem co gizelka79 chcesz kupić za mniej niż 30 zł? chodzi o to, żeby było praktycznie i wygodnie, a jak trzeba to i eleganckie
                Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                — Paulo Coelho
                Alchemik

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ubrania dla ciężarnych

                  Oczywiście, że najważniejsza jest wygoda gdy się jest w ciąży Więc w dzień chodzę ubrana w spodnie dresowe aby nie uciskać brzucha i różne fajne podkoszulki, ale chcę się też podobać mężowi więc wieczorami robię mu niespodzianki wystarczy ciekawa bielizna w odważnych kolorach i peniuar
                  POWODZENIA



                  http://koszulkiciążowe.pl/pl/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ubrania dla ciężarnych

                    ja poluję na ciuchy ciązowe na allegro, kupiłam spodnie dzinsowe z h&m za 30zł a nie za 169 jak musiałabym zaplacic w sklepie, i tez nie wydałabym 69zł na bluzki z tego sklepu bo można o wiele taniej kupić na allegro, a jedne portki kupilam nowe z metka za 35zł na lumpach, teraz poluje na jakies portki lniane i jakies kiecki zwiewne na lato juz cos niecos nawet na alegro upatrzylam

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ubrania dla ciężarnych

                      [QUOTE=gumiska;197251]Oczywiście, że najważniejsza jest wygoda gdy się jest w ciąży Więc w dzień chodzę ubrana w spodnie dresowe aby nie uciskać brzucha i różne fajne podkoszulki, ale chcę się też podobać mężowi więc wieczorami robię mu niespodzianki wystarczy ciekawa bielizna w odważnych kolorach i peniuar
                      POWODZENIA


                      gumiska a propos peniuarow to raz ubralam takie cos pod biustem wiazane co mi kiedys maz kupil zalozylam zeby zobaczyc jak w tym wygladam i usmialam sie po pachy a maz kazal mi to sciagnac zamiast seksownie to wygladalam smiesznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ubrania dla ciężarnych

                        Zdecydowanie wybieram wygodę, nawet nie będąc już w ciąży. Nie lubię się męczyć w ubraniach.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ubrania dla ciężarnych

                          Wygodne i przewiewne U mnie sprawdzily sie wszelkie tuniczki, w wersji zimowej do jinsow, w wersji letniej do legginsow. Nogi mi bardzo puchly, wiec wszelkie baaardzo szerokie obuwie.Tu cudownie sprawdzily sie crocsy, bo i lekkie, i wygodne, i dosc szerokie I jak sie noga spocila, to nie smierdzial taki but, bo w pralke go i po klopocie.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ubrania dla ciężarnych

                            ;-)


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ubrania dla ciężarnych

                              ja jestem w 5 m-cu ciąży i już zakupiłam 2 pary spodni - są mega wygodne i moim zdaniem warte swojej ceny

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ubrania dla ciężarnych

                                ja kupowalam na allegro i bylam bardzo zadowolona

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X