Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kosmetyki na wypadanie włosów

    jakie polecacie kosmetyki na wypadanie włosów?
  •    
       

    #2
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

    ja niestety mam ten sam problem.
    Stosowałam już wiele preparatów, ale niestety nic nie pomaga i nie wiem co robić.
    Obecnie stosuje odżywkę do włosów słabych ze skłonnością do wypadania Biovax, dostępna w aptece(ok.22zł). Niestety, na moje wypadające włosy nie działa..

    Skomentuj


      #3
      Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

      Po ciazy uratowala mnie JOANNA RZEPA Ampulki wzmacniajace... i dzieki bogu ze je znalazlam bo bym nie miala w ogole wlosow... polecam

      Skomentuj


        #4
        Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

        Ja osobiście przepis na włoski zaczerpnęłam od mamy własnej, która to radzi aby: po umyciu włosków nie płukać ich wodą ale szałwią. Rewelacja. Puszyste, miękkie i zdrowe włosy. Przynajmniej ja takie mam. Ale nie wiem czy na każdego tak zadziała, mi pomaga.

        Skomentuj


          #5
          Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

          Kolagen, nieco kosztowny, ale bardzo skuteczny
          Now don't you understand that I'm never changing who I am.

          Skomentuj


            #6
            Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

            Ampułki Radical, już dwa razy uratowały mnie w dramatycznych chwilach, kiedy włosy wypadały mi masowo

            Skomentuj


              #7
              Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

              Ja też miałam drogie kobitki problem z włosami po porodzie. Na szczęście mogłam liczyć na intencję mojego męża który kupił mi witaminy na wypadanie włosów i dzięki takim preparatom właśnie całkowicie mi przeszło. Oczywiście spowodowane być może było to dużą zawartością miedzi widocznie brakowało mi witamin ale tak czy siak polecam coś na to stosować bo jak wiadomo jest to dość nie komfortowe
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-04-2014, 15:20.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                Ja polecam kapsułki na wypadanie włosów, różnej firmy można kupić, ale najlepsze chyba z loreala no i dbanie o włosy na co dzień.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                  Mi pomogla odzywka WAX.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                    Jakiś czas temu widziałam w drogerii Hebe nową serię CeCe Med Prevent Hair Loss Skusiłam się na szampon chociaż zastanawiam się również nad suplementem z uwagi na jego bogaty skład: biotyna, żelazo, aminokwasy, witaminy.
                    Zauważyłam, że jakiś czas temu zaczeły mi wypadać włosy i niestety są praktycznie wszędzie, Nie tylko na szczotce ale na dywanach, w samochodzie. No po prostu koszmar.
                    http://forum.mamotoja.pl/

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                      Kiedy mnie wypadały włosy i strasznie się przerzedziły, aby przyspieszyć porost - wcierałam odżywkę Jantar (tzw. wcierka). Ja akurat stosowałam ją najczęściej wieczorem, przed pójściem spać, ale zdarzało się, że rano, po myciu głowy, też ją wcierałam (nie przetłuszcza). Efekty nie były może spektakularne, ale na pewno włosy szybciej rosły i były grubsze.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                        Szampon Hb jeunesse, w kilka tygodni diametralna zmiana na włosach, ładniejszy wygląd, lepsza objętość, i w zasadzie można powiedzieć, że same włosy zrobiły się bez porównania ładniejsze.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                          mnie niestety włosy bardzo wypadają i muszę robić sobie xxx kmax zagęszczanie włosów bez tego wyglądam jakbym prawie włosów nie miała
                          Last edited by disne; 02-07-2020, 00:58. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                            Ja polecam Szampon z apteczki babuni polecony przez fryzjerkę nie drogi i dostępny w marketach firmy Joanna, na pewno bym go nie kupiła gdyby nie polecenie, jednak naprawdę działa po dłuższym stosowaniu oczywiscie, bo nie po pierwszym umyciu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

                              Na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci podobno skuteczna jest herbatka z pokrzywy- do picia oczywiście. Piję ją od jakiś 2 tyg ale przyznam szczerze, że różnicy jak na razie nie widzę ;p

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X