Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wychowanie i studia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wychowanie i studia

    czas porodu przypada na okres gdy ja będę na ostatnim roku studiów czy wychowanie i naukę uda mi się pogodzić???
  •    
       

    #2


    Wszystko zalezy od Ciebie. ALe lepiej, zebys jak najwiecej naukowych aktywnosci zaplanowala zanim urodzi sie dzidzia. Pierwsze miesiace bywaja trudne
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      Odp: wychowanie i studia

      Akurat mój ostatni rok studiów był najprostszy. Praktycznie nie miałam zajęć, pozostała tylko obrona magistra.

      Skomentuj


        #4
        Odp: wychowanie i studia

        Dla chcącego nic trudnego... na pewno się uda. Wykładowcy idą na rękę w takich sytuacjach.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wychowanie i studia

          Jak nie będziesz sobie radzić z chodzeniem na zajęcia i opieką nad dzieckiem, zawsze możesz postarać się o urlop dziekański albo indywidualny tryb nauczania. Co prawda ostatni rok jest lżejszy pod kątem ilości przedmiotów, ale uczelnie lubię w nim upychać dużo ćwiczeń, laboratoriów itd., a na nie zwykle trzeba chodzić. A jeśli się nie uda z załatwieniem, to można iść spróbować się dogadać z prowadzącymi, by np. zaliczać w innym terminie albo mieć więcej nieobecności niż normalnie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wychowanie i studia

            Wiele zależy od kierunku i podejścia wykładowców. Czasem faktycznie oni są mocno wymagający i nie chcą iść na żadne ustępstwa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: wychowanie i studia

              To fakt, dużo zależy od podejścia na danej uczelni. Moim zdaniem powinnaś ten temat zgłębić przed podjęciem studiów. Na pewno sprawdź takie uczelnie jak http://www.wsr.edu.pl/uczelnia/baza-dydaktyczna bo wiem, że mają tam rozsądnych wykładowców.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X